Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 27
Membru din: Sâm Mar 10, 2012 0:55
Puncte: 0
Localitate: Castleblayney, Monaghan
Contact:

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de Ivan Petre Paul »

Ce este nou în v.1.1.2? :)
Creare site-uri web. Administrare, intretinere. Externalizare call-center si back-office. Servicii multiple | IPI SOLUTIONS ROMANIA

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de Albert »

crapmania.ro vinde/cedeaza/doneaza baza de date cu emailurile userilor de pe acest forum?

Avatar utilizator
Viorel M
Site Admin
Mesaje: 397
Membru din: Lun Aug 31, 2009 14:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de Viorel M »

NU

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de Albert »

..daca spui tu asa o fi. Mersi de raspuns.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de gor965 »

Albert scrie:..daca spui tu asa o fi. Mersi de raspuns.
Vrei sa cumperi o baza de date sau cum ?...ca altfel, nu vad ce admin de sit ti-ar fi raspuns afirmativ, in public, la intrebarea pe care ai pus-o ?! :? ...cu exceptia vre-unui admin al unui forum de hackeri ! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de Albert »

Lol gor.
Am intrebat deoarece am primit mailuri de la doua magazine on-line. Singura legatura intre ele si mine ar fi acest forum.
Nush ce-i cu moderatorii de pe forumul asta, in ultimul timp ati devenit tare circumspecti si afectati :lol:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de gor965 »

Albert scrie:Lol gor.
Am intrebat deoarece am primit mailuri de la doua magazine on-line. Singura legatura intre ele si mine ar fi acest forum.
Nush ce-i cu moderatorii de pe forumul asta, in ultimul timp ati devenit tare circumspecti si afectati :lol:
:D ...serios, ai pus o intrebare la care stiai raspunsul ! Eu primesc mail-uri de la tot felul de firme si persoane cu care nu am nimic in comun ...si banuesc ca pe undeva, prin toate bazele de date unde figureaza adresa mea , firma de curent, gaze, telefonie, tv, etc., s-a produs o scurgere, o spargere, un furt ...adica, o treaba ilegala, ce nu se recunoaste in public (de catre autor, ma refer)!
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de Albert »

[quote]
:D ...serios, ai pus o intrebare la care stiai raspunsul ! Eu primesc mail-uri de la tot felul de firme....[/quote]
Nu e chiar asa. Nu compara deschiderea ta pe net cu modul in care privesc eu problema asta. Ca sa intelegi, eu nu prea primesc spam-uri.
In fine, cu un magazin m-am lamurit la al doilea nu-mi bat capul, momentan, sa aflu de unde au mailul meu.
Totusi, daca cei de aici se joaca cu mailurile noastre ar fi bine sa ne intrebe.Nu vad nimic rau in asta atat timp cat au acordul userilor.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de gor965 »

Albert scrie: Totusi, daca cei de aici se joaca cu mailurile noastre ar fi bine sa ne intrebe.Nu vad nimic rau in asta atat timp cat au acordul userilor.
De cate ori ai auzit sau ai vazut ca te intreaba cineva din staff-ul unui sit, daca-i dai voie sa iti foloseasca adresa de mail ? Eu de asa ceva n-am auzit niciodata, singurele cazuri cu care as face totusi legatura fiind acelea in care benevol, iti dai acordul ca in cadrul unei campanii publicitare, o firma sa-ti foloseasca datele personale, cu mentiunea ca acestea nu vor fi facute publice !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de Albert »

[quote="gor965"]
De cate ori ai auzit sau ai vazut ca te intreaba cineva din staff-ul unui sit, daca-i dai voie sa iti foloseasca adresa de mail ? [/quote]
De fiecare data cand am "dibuit" ca mailul meu e dat aiurea.Am intrebat, mi s-a raspuns si m-am comportat in consecinta. Chestia asta cu "intimitatea" pe net e importanta pentru mine asa ca o tratez ca atare. Multa lume nu da doi bani pe asta..tocmai d-aia se practica spamuirea ....mai ales asta de nisa. Nu e putin lucru sa ai o baza de date cu niste oameni care-s interesati de-o activitate asa nisata cum e pescuitul la crap.
Din punctul meu de vedere ar fi buna o clarificare despre subiect. Pentru mine e suficient, momentan, raspunsul lui Viorel M dar poate mai sunt si alti useri care au aceiasi problema si n-o "verbalizeaza".

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”