Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de gor965 »

Albert scrie:
gor965 scrie: De cate ori ai auzit sau ai vazut ca te intreaba cineva din staff-ul unui sit, daca-i dai voie sa iti foloseasca adresa de mail ?
De fiecare data cand am "dibuit" ca mailul meu e dat aiurea.Am intrebat, mi s-a raspuns si m-am comportat in consecinta. Chestia asta cu "intimitatea" pe net e importanta pentru mine asa ca o tratez ca atare. Multa lume nu da doi bani pe asta..tocmai d-aia se practica spamuirea ....mai ales asta de nisa. Nu e putin lucru sa ai o baza de date cu niste oameni care-s interesati de-o activitate asa nisata cum e pescuitul la crap.
Din punctul meu de vedere ar fi buna o clarificare despre subiect. Pentru mine e suficient, momentan, raspunsul lui Viorel M dar poate mai sunt si alti useri care au aceiasi problema si n-o "verbalizeaza".
De curiozitate intreb, inainte sa-ti faci cont pe un magazin on-line sau un alt sit de profil, citesti mereu regulile de utilizare si politica de confidentialitate expuse de catre respectivul sit ?
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carpbook este acum ONLINE - varianta de test!

Mesaj de Albert »

[quote="gor965"]
De curiozitate intreb, inainte sa-ti faci cont pe un magazin on-line sau un alt sit de profil, citesti mereu regulile de utilizare si politica de confidentialitate expuse de catre respectivul sit ?[/quote]
Le...parcurg.De obicei sunt copy/paste => aceleasi peste tot.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”