Mtx class

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Mtx class

Mesaj de Dan Mitranescu »

niku_doc scrie:Eu cred ca au ajuns... pe site apar in stoc.... MTX 14 Black Edition...

Azi au ajuns la mine noile mulinete MX14000.... banuiesc ca si betele au fost in acelasi transport.

La o prima vedere sunt super mulinete!!! Foarte usoare, tamburi imensi (sunt mai mari decat la Ultegra 14000) ruleaza foarte fin.... abia astept sa si arunc cu ele...
Si eu astept rezultate de la aruncarile de casting.
Cred ca cele numai 570g , tamburul mare si asezarea firului, vor conta.

Multumesc pentru "prima vedere". Asa este. Te unge la suflet, cum se invarte. :D Eu m-am obisnuit, dar la inceput asta a fost prima impresie.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Mtx class

Mesaj de Dan Mitranescu »

andrei22 scrie:In weekend aveti deschis?
Da, sambata de la 10 la 14.

Avatar utilizator
andrei22
Mesaje: 383
Membru din: Lun Feb 08, 2010 21:28
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Mtx class

Mesaj de andrei22 »

Am vazut pe site ca aveti deschis de la 10 -14.
Sunt prezent pentru a testa noul MTX 14:)
DACIC CARP CLUB

Marian Istrate
Mesaje: 41
Membru din: Mie Sep 16, 2015 10:26
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: Mtx class

Mesaj de Marian Istrate »

Am intrat azi in posesia unei lansete Mtx 14 Black edition. Arata demential inelele, detaliile all black, e practic alta lanseta. Din punctul meu de vedere s-a rezolvat si singurul "punct slab", respectiv design-ul.Felicitari!
Nume utilizator schimbat din gl86may

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5363
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: Mtx class

Mesaj de Bogdan Zaharia »

Marian Istrate scrie:Am intrat azi in posesia unei lansete Mtx 14 Black edition. Arata demential inelele, detaliile all black, e practic alta lanseta. Din punctul meu de vedere s-a rezolvat si singurul "punct slab", respectiv design-ul.Felicitari!
Posteaza cateva fotografii sa ne clatim si noi ochisorii pana rezolva Dan cu fotografiile
ImagineImagine
BÂZ

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Mtx class

Mesaj de Dan Mitranescu »

Bogdan Zaharia scrie:
Marian Istrate scrie:Am intrat azi in posesia unei lansete Mtx 14 Black edition. Arata demential inelele, detaliile all black, e practic alta lanseta. Din punctul meu de vedere s-a rezolvat si singurul "punct slab", respectiv design-ul.Felicitari!
Posteaza cateva fotografii sa ne clatim si noi ochisorii pana rezolva Dan cu fotografiile
https://danmitranescu.ro/lansete-crap/4 ... -2018.html

Marian Istrate
Mesaje: 41
Membru din: Mie Sep 16, 2015 10:26
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: Mtx class

Mesaj de Marian Istrate »

Daca intereseaza pe cineva vreun element care nu se vede in pozele de pe site...pot sa fac maine pe lumina naturala.Oricum, realitatea bate pozele.Chiar si pe cele profesionale de pe site ;)
Nume utilizator schimbat din gl86may

catalinSM
Mesaje: 309
Membru din: Dum Ian 26, 2014 15:22
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: Mtx class

Mesaj de catalinSM »

Dane, pune si ceva poze cu tamburii de 10000 de la mulinetele noi

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Mtx class

Mesaj de Dan Mitranescu »

Marian Istrate scrie:.Oricum, realitatea bate pozele.Chiar si pe cele profesionale de pe site ;)
Asa este. Si eu sunt putin dezamagit de poze, vazand si tinand lanseta in mana. Totusi nu se poate mai mult, decat sa ii scoti in evidenta componentele. Valabil la toate lansetele.
Dar in situatia asta, prea mare este diferenta intre poze si produsul vazut in intregime. :)

Oricum, la MTX14 frumusetea era ultimul lucru ce interesa. Acum este super bonus :D , mai ales pentru toti cei care au achizitionat lansetele zilele acestea, fara macar sa vada o poza cu ele.
Cu ocazia asta le multumesc mult pentru incredere. Nu vreau sa sune pompos, dar sunt impresionat de acest lucru. Sa cumperi in zilele aste lucruri de sume maricele, fara nici macar sa le vezi ... , inseamna mult pentru mine.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Mtx class

Mesaj de Dan Mitranescu »

catalinSM scrie:Dane, pune si ceva poze cu tamburii de 10000 de la mulinetele noi
Maine mi le da si pe cele cu mulinetele MT 14000 , plus tamburii de la ambele modele.
Le pun cum ajung la mine.

In legatura cu tamburul de 10000, am pus pe el 300m de 0,25 pentru un client.
Cred ca 0,20 intra peste 400m.
Si totusi are o adancime foarte mica ...

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”