INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
exclusiv
Mesaje: 890
Membru din: Dum Mar 29, 2009 0:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de exclusiv »

Ma numesc Andrei Nastase,am 42 de ani,sunt electromecanic radio/radio-locatie Boeing 737,lucrez la Tarom si sunt din Bucuresti.Imi pace pescuitul crapului in conditii extrem de dificile si mai ales la foarte mare distanta si agatatura.Locatie preferata Babadag.Record personal romanesc 28kg septembrie 2001 Babadag.Urasc concursurile si oamenii josnici.

Mary2005
Mesaje: 194
Membru din: Joi Mar 23, 2006 15:34

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de Mary2005 »

exclusiv scrie:Am citit tot ce s-a scris mai sus cu mare atentie,ma consider un om cu simtul dreptatii si nu ma pot abtine sa nu scriu urmatoarele...
Mi se pare o marlanie ce a facut acest om,poate se crede mai presus de toti ceilalti sau poate se crede........ careia i se cuvine orice...si daca in urma unui VOT,el ia tot decizia care o considera de cuviinta,calcand astfel in picioare optiunea membrilor exercitata prin VOT LIBER ai acestui club pe care il conduce,asta se numeste fix DICTATURA.

VOTUL DESPRE CARE VORBESTI A FOST FACUT ACOLO UNDE INTRA TOTI MEMBRII , PE FORUM ACOLO AU PUTUT TOTII MEMBRII SA VOTEZE SI A IESIT UN VOT COVARSITOR DE 30 SA-L DEA AFARA SI 5 IMPOTRIVA


Si el ar trebui sa fie cel care sa isi ceara iertare public pentru ca a SFIDAT optiunea aleasa de membrii clubului pe care il conduce,indiferent de bisericutele din interiorul acestui club,daca exista asa ceva.

DE CERUT IERTARE SI-A CERUT IN CADRUL SEDINTEI FATA DE TOTI MEMBRII CLUBULUI , CEEACE DOMNII CAMPIONI NU AU REUSIT , EI AU CONTINUAT SA NE SFIDEZE IN FATA ..

Daca nu raspunde acestor reprosuri inseamna ca nu contesta cele intamplate si poate il pun pe ganduri ca pe viitor sa aprecieze mai mult oamenii care sunt langa el,au muncit cu el pentru acele rezultate si blazonul cu care se mandresc.

SA SATURAT SA RASPUNDA LA ORICE CLONA FRUSTRATA CARE ESTE PUSA SAU ESTE TOT UNUL DINTRE CEI IMPLICATI ...
Respect pentru ceea ce face pentru noi pescarii si rusine pentru ce fel de om a dovedit ca este cu membrii clubului.

ASTA ESTE DOAR PAREREA TA .... MAI SUNTEM IN CLUB SI OAMENI CU CAPUL PE UMERI ......

Rog moderatorii sa ma ierte daca am fost prea agresiv in randurile pe care le-am scris la adresa acestui domn...

DACA AVEAI SANGE IN INSTALATIE SPUNE-AI MAI PRECIS CINE ESTI SI NU UN CATELUS ASCUNS CARE TREBUIE SA PAPE SI EL CEVA PE LANGA CASCAVAL .......

Anunt editat de moderator pentru atac la persoana.
Exclusiv te rog sa te prezinti.
CS Natural Carp

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de petre iulian »

@ Mary 2005 eu te-am prevenit dar te mananca.... :D


VOTUL online de care spui tu nu este un vot corect atata timp cat domnul GURU e la butoane si face ce vrea el ...(EXEMPLU schimba ce vrea muschii lui -daca nu crezi vezi ce semnatura mi-a pus el mie,se uita la mesajele private etc.....asa ca schimba si votul cum vrea el.) si asta sa vazut la adunarea generala.
VOTUL online de care spui tu nu are nici o valoare atata timp cat in statutul clubului scrie clar ca trebuie sa se voteze in adunarea generala....si sa votat odata direct ca barbatii cu ridicarea mainii unde au iesit 6 pentru excludere 2 abtineri si 17 impotriva ...sti bine ca GURU sa albit la fata si a cerut inca o votare dar secreta (ca femeile) si a iesit 10 pt excludere si 15 impotriva.....


RESTUL e can can si sa incalcat statutul clubului...tipic cenzura comunista cand se vota ceva si iesea alceva...asa ca SALUT colega :wink:

ps. am platit cotizatia pe 2009 si mai sunteti si datori la mine cu banii pt benzile cumparate de mine pt moara vlasiei .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de petre iulian »

acum e randul d-nului PRESEDINTE carp zone.

daca nu dormi noaptea de frica mea te inteleg dar sa mananci cac..t fara sa zici adevarul nu inteleg. in concluzie eu sunt la minciog cand se filmeaza pt. ca asa a vrut guru. pt ca sa nu mai fi asa de tare dezinformat te anunt ca la hobaia George a tras de un singur peste ...dar poti sa-l intrebi pe maimutoiul ca el a vazut ce si cum asa ca nu mai manca aiurea caca..

ps. cat am fost certat cu george nu am fost la nici un concurs ..asa ca iar mananci caca...!

mai bine taci ca zic mai multe si inca te consider prieten chiar daca esti orbit acum de ......dar stiu ca regreti pe urma.
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de Dan Marinita »

petre iulian scrie:acum e randul d-nului PRESEDINTE carp zone.

daca nu dormi noaptea de frica mea te inteleg dar sa mananci cac..t fara sa zici adevarul nu inteleg. in concluzie eu sunt la minciog cand se filmeaza pt. ca asa a vrut guru. pt ca sa nu mai fi asa de tare dezinformat te anunt ca la hobaia George a tras de un singur peste ...dar poti sa-l intrebi pe maimutoiul ca el a vazut ce si cum asa ca nu mai manca aiurea caca..

ps. cat am fost certat cu george nu am fost la nici un concurs ..asa ca iar mananci caca...!

mai bine taci ca zic mai multe si inca te consider prieten chiar daca esti orbit acum de ......dar stiu ca regreti pe urma.

Acum chiar esti bun de circar poti sa ma injuri si de mama eu nu mai vreau sa stiu ca existi nu iti mai raspund.Tot ce spui sunt minciuni crase FILMARILE EXISTA .Florentin nu a comandat cine sa traga de lansete,Florentin a vazut cine e valoarea in echipa si daia ti-a dat tie papucii.Oricum trebuie sa recunosti ca GEORGE ca pescar se pisa pe tine.Aici e problema ca daca George intra in vre-un club intra fara tine tu nu mai existi.Daia faci atata circ fara bani ca nu te primeste nimeni in nici un club.Teapa care si-a luat-o CARP ZONE cand te-a acceptat nu o sa si-o ia nimeni.Deci Roaga-te la D-zeu sa nu te certi iar cu George ca ai belit-o.De acum inainte ai liber la masa,deci pofta buna :D :D :D :D
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Nini
Mesaje: 545
Membru din: Mie Mai 30, 2007 8:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de Nini »

[quote="Dan Marinita"][quote="petre iulian"]acum e randul d-nului PRESEDINTE carp zone.

............ se pisa pe tine..... :oops: :oops: :oops:
off Doamne, unde ati ajuns mai baieti.... :oops: :oops: :oops:

,.....pacat.

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de petre iulian »

@ nini ...ce credeai ca poti auzii?

diferenta intre mine si DAN MARINITA este ca eu sunt un simplu pescar si el este un presedinte de club sportiv care trebuie sa dea un exemplu decent celorlalti pescari dar se vede ce scrie.......si nu doar scrie trece si la fapte (astept inca confirmarera lui ADI ZARGUZON ca a dat avertisment scris pt ca a fost injurat de PRESEDINTELE CLUBULUI CARP ZONE)....si nu o simpla injuratura.Asa ca nu ma mai mira nimic .

Daca nu a inteles Marinita cum sta treaba cu minciogul il anunt ca Guru Florentin cand a facut filmarile a avut grija sa selecteze imaginile cu mine la minciog ca incerca si a reusit sa bage raca intre mine si George pe tema asta cu minciogul (acum nu mai pot eu ce zic ceilalti atata timp cat suntem o echipa si castigam dar sa mananci cu poloncul caca?)) ma deranjeaza ca nu lasi si la ceilalti :lol: ANUL asta la PERIS iar am patit la fel....din 6 pesti eu am scos 3 dar GURU a dat numai cand eram la minciog cu totul ca Luci a filmat toate 6 driluri ca oricum nu prea avea ce filma ca nu se prindea.......asa ca daca nu sti Marinita adevarul poti intreba cameramanul sau pe Florentin ....! sau pe Vladut ca a fost cu noi la CHIROIU la concurs.

DACA sunt asa praf si te pisi pe mine te anunt ca daca te tin muschii te provoc la orice balta vrei tu pt 72 ore sa vedem ce ai mai invatat intre timp.(nu uita ce te-am mai umilit odata la individual dar de data asta te DESFINTEZ) tot odata pt. ca ma gandesc la tine ar fi bine sa vi incaltat cu patine de gheata ca sunt mai stranse sireturile :wink: .ASTEPT PROPUNEREA SI TE LAS SA ALEGI TU BALTA SA NU ZICI CA SUNT RAU.



ps. eu nu am scris ceva urat de tine, tu ai inceput acest razboi dar esti pierzator din prima ca ai alt statut.
ps.2 deja sunt atacat in haita de carpzonisti si ma gandesc cum de nu-si da seama ca o haita de iepuri nu poate prinde un vulpoi.

in incheiere vreau sa dedic aceasta melodie HAITEI ....ascultati bine :wink: si sa te gandesti ce urmeaza dupa Lates :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=Xs1FmxdX ... re=related
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de Vladut Mateianu »

Superba melodia ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de petre iulian »

Vladut Mateianu scrie:Superba melodia ! :D
--------

AI grija ca din dusmanul clubului poate te ridica mai sus....

ps. eu doar ma apar (ca pe DEZinfopescar) sunt banat permanent si Guru sA jucat la pacanele si daca incerci sa scri numele meu PETRE IULIAN apar stelute rosii in loc de nume :lol: :lol: ...cine nu crede sa incerce ca deja sunt o stea :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

miron_v1

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de miron_v1 »

:oops: :oops: :oops:
cita mizerie :!: :idea:
P.I.carp zone 1 :oops: si cit de departe e Franta :D :D :D
Ultima oară modificat Joi Iul 09, 2009 20:15 de către miron_v1, modificat 1 dată în total.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”