INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de petre iulian »

Azi am vrut sa deschid siterul INFOPESCAR .tv si constat cu stupoare ca am fost banat si nu mai am voie sa intru pe motivul :


Ai fost banat permanent pe acest forum.

Motivul banului: Sfidarea administratorului si dezinformarea utilizatorilor


------------
ce inteleg ei prin sfidare si dezinformare este ca am refuzat sa-mi schimb semnaturile:

" am fost dat afara din club pt. ca sunt prieten cu VLADUT MATEIANU " -semnatura care mi-a sters-o imediat si :

=====SUSPENDAT DIN CLUBUL CARP ZONE======== care a ramas pana sa ma baneze.

Cele 2 samnaturi ziceau ceva real si domnul sef ca sa scape de mine si sa-mi inchida gura a recurs la aceasta cenzura comunista cu totul ca am cerut sa mi se zica pe ce motiv am fost suspendat si mi s-au sters semnaturile.

Acelas lucru a patit si prietenul meu GEORGE ALEXANDRU care incercand sa scoata ADEVARUL la suprafata a fost si el banat.


POT spune 100 % ca totul ni se trage de la concursul CHIROIU cand am facut echipa cu VLADUT si am fost atentionati - citez " l-au sfidat pe SEFUL si au facut echipa cu dusmanul clubului"-citatul se gaseste la numai pt membrii clubului daca nu cumva o sa-l stearga repede.


ps. SEFULE FLORENTIN merg la concursuri cu cine vreau pe banii mei si inainte de pescar sunt OM si nu JAVRA lingatoare cum esti tu obisnuit sa ai pe langa tine ...RUSINE ca noi ti-am ridicar clubul prin rezultatele noastre si acum cand ti-am adus oameni de valoare (MITRANESCU,FLORIN,MARY,PITICUL)incepi sa fi DICTATOR


Ps2 -alt lucru care la deranjat pe SEFUL a fost ca anul asta nu am mai vrut sa facem echipa cu el si sa-l "caram in spate" la concursuri .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de Vali Vesa »

petre iulian scrie: ...au facut echipa cu dusmanul clubului"...
Ce tampenie... :evil:

@Iulian, orice rau e spre bine... :lol:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de gor965 »

Mai Iulian , dragoste cu sila nu prea mai merge la romani de cand cu democratia asta ! Ce nu inteleg eu e de ce ai insistat sa-ti mentii semnatura aia cu Exclus din club atata timp cat singur ai spus ca nu ai primit nici o instiintare din partea celor care hotarasc cehestii de genul asta ! Nu puteai sa scrii si tu... Propus ptr. excludere ! :lol: :lol: :lol:
Sincer ,mie imi pare rau ca s-a ajuns pana aici ! Am vazut ca esti banat ptr. 2 saptamani...poate timpul le va rezolva pe toate !
Numai bine la toata lumea !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de George-Alexandru »

la mine care dracu o fi motivul pt care am fost banat permanent:?: :?: :?:
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de Andrei I »

In toata povestea asta e un sigur lucru frumos si de admirat ... prietenia intre George si Iulian. :wink:

In rest nu e nimic de comentat...nici macar surprinzator nu e...
Milionar excentric

panaitemilian
Mesaje: 164
Membru din: Mar Mai 12, 2009 16:07

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de panaitemilian »

Urat lucru . Comportamentului domnului OTV Iuga lasa mult de dorit, se crede Dumnezeu pe pamant. Poate va posteaza si voua cu ce s-a ocupat cand a fost pe la Doripesco si de ce ia dat doamna ruxandra interdictie sa mai filmeze pe acolo..... :oops: Mie nu-mi place sa intru in polemici, dar este jalnic ca in tara asta oameni ca el ajung in functii de conducere.
http://www.integradistributie.ro

vreausapescuiesc.ro

energia vine din forta !

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de gor965 »

George-Alexandru scrie:la mine care dracu o fi motivul pt care am fost banat permanent:?: :?: :?:
George , cred c-a fost o greseala pe undeva ... tu nu esti banat deloc ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu are legatura cu ce se intampla aici !

Din pacate, George si cu Iulian au fost luati la ochi de catre SEFUL Carpzone, probabil ptr ca sunt prieteni cu mine, l-i s-a inventat un motiv si .....afara pe usa din dos, ca pe o masea stricata ! S-au uitat toate momentele bune petrecute impreuna, rezultatele obtinute impreuna la concursuri, faptul ca ei au fost inima clubului si alte chestii frumoase......a contat doar ca sunt "prieteni cu Vladut "! Probabil ca vor urma si altii, am multi prieteni in Carpzone ! :oops: :roll:

Iulica , George, fruntea sus si ramaneti ce ati fost, adica prieteni si parteneri de echipa, asta nu v-o poate lua nimeni ! Si aici se vede caracterul unui om ! :wink:

Sunt curios ce parere au colegii din club, daca li se pare normal ce s-a intamplat.....Asta daca ii las Seful sa posteze pe aici !
Dan Mitranescu, ce parere ai ,ca si tu mi-esti prieten ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de Cezar Bibu »

@gor,

am si eu o rugaminte la tine..asa ca intre moderatori :wink: adu-i tu aminte d-lui Florentin ca a primit o interpelare...si ne tot ameninta cu niste dezvaluiri :) Poate sa le faca si aici, are contul deschis in continuare. Sau a patit vreun accident si nu mai are degete ? :D ca sa nu zic de altceva :lol: :lol:

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de petre iulian »

o dedicatie pentru "SEFUL" si aplaudaci. Sper sa inteleaga mesajul .


http://www.youtube.com/watch?v=XdlwVyGTvcM
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”