INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de petre iulian »

pun o postare a unui MEMBRU FONDATOR care le atrage atentia ca sa incalcat Statutul CLubului ...ca sa nU mai fie vre-un dubiu ca nu am dreptate cand sustin ca e cenzura comunista in clubul CARP ZONE

Eu nu cunosc toate discutiile si ce bisericute avem in club dar de putinele ori cand am putut participa la intrunirile facute am plecat cu impresia ca fac parte din FAMILIA CARP ZONE.Linistea,voia buna,respectul si dorinta de a face performanta erau la noi in casa.Timpul a trecut si performantele au inceput sa apara poate neasteptat de mult in timp relativ scurt si intarire clubului prin noi membri dornici de performanta.Avand si marele sprijin venit din partea domnului Florentin;televiziune,site,informatii si publicitate din belsug ce alte cluburi viseaza sa aiba nu au facut decat sa intervina PATIMA .Ce a fost eu stiu cel mai putin ,de cum respectul intre dumneavoastra a decurs.
Dar a venit sedinta de la Tancabesti unde a fost TAIFUN .Care mai de care se unfla in pene ca el pleaca,ca el face si desface etc.Dar FAZA CU INREGISTRAREA PE TELEFON depaseste orice asteptare,Remes a fost junior cu palinca si carnati nu mai zic de Ion Iliescu cu prostanacu. Toti au rezolvat lucrurile in familie si au mers mai departe devenind mult mai puternici. :mrgreen: La noi conform statutului am trecut la REFERENDUM votat liber-vot nesatisfacator :mrgreen: ,vot secret -nesatisfacator :mrgreen: ,vot electronic -satisfacator? Ca sa aud ca nici nu era nevoie de vot ca afost consultativ dar afost si el trecut un pic la primul punct de pe ordinea de zi . Peste tot minoritatea se supune majoritati.Nu iei jucariile si pleci.
Momentul de acum pentru a discuta daca mai sunt membri George si Iulian este ales foarte GRESIT.Echipele calificate mai departe ,au altceva de facut.Iar cei ce nu am putut trebuie sa ne straduim sa organizam etapa 4 TANCABESTI fara nici o greseala.
Ii rog pe cei calificati la LATES ,in timpul concursului sa tina legatura cu George si Iulian ca poate vor reusi sa faca LOTUL NATIONAL -CARP ZONE,asa cum afost obiectivul clubului in iarna.
Pentru mine George si Iulian sunt colegi mei de club :wink:

-----------------------

AICI PUN STATUTUL CLUBULUI carp zone -paragrafele cu excluderi.IA CITITI ATENTI! :wink:

"Art. 14. Calitatea de membru al Clubului se pierde într-una din următoarele situaţii:
a) demisie;
b) deces;
c) excluderea ca urmare a săvârşirii unor fapte ce aduc atingere regulilor şi principiilor directoare ale Clubului. Excluderea este dispusă de către Adunarea generală prin vot secret;
d) neplata cotizaţiei sau a altor obligaţii financiare către Club, pentru mai mult de 2 (doua) luni consecutive. În acest caz, măsura excluderii se va aplica după notificarea neplăţii şi dacă membrul în cauză nu poate furniza o justificare rezonabilă."


-------------------deoarece nu am murit ,nu am scris nici o demisie,cotizatia pe 2009 platita,votul a aratat ca este in favoarea noAstra normal ca fac galagie ,cum sa fiu dat afara doar ca vrea Guru ?..si mai nou Marinita? RUSINE DOMNILOR ....

ma gandesc daca pot sa-i dau in judecata .pot?
Ultima oară modificat Joi Iul 09, 2009 20:18 de către petre iulian, modificat 1 dată în total.
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de dan cotelici »

petre iulian scrie:
Vladut Mateianu scrie:Superba melodia ! :D
--------

AI grija ca din dusmanul clubului poate te ridica mai sus....

ps. eu doar ma apar (ca pe DEZinfopescar) sunt banat permanent si Guru sA jucat la pacanele si daca incerci sa scri numele meu PETRE IULIAN apar stelute rosii in loc de nume :lol: :lol: ...cine nu crede sa incerce ca deja sunt o stea :wink:
Iulian nu te mai compara cu stele ca astea trec prin diferite stadii:
Pitica alba
Pitica rosie
......................
Gaura negra
................
Michael Jackson :lol:
The second best is the first loser!

dan minune
Mesaje: 4
Membru din: Joi Iul 09, 2009 9:42

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de dan minune »

salut. pot sa.")

Avatar utilizator
exclusiv
Mesaje: 890
Membru din: Dum Mar 29, 2009 0:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de exclusiv »

Mary2005 scrie:
exclusiv scrie:Am citit tot ce s-a scris mai sus cu mare atentie,ma consider un om cu simtul dreptatii si nu ma pot abtine sa nu scriu urmatoarele...
Mi se pare o marlanie ce a facut acest om,poate se crede mai presus de toti ceilalti sau poate se crede........ careia i se cuvine orice...si daca in urma unui VOT,el ia tot decizia care o considera de cuviinta,calcand astfel in picioare optiunea membrilor exercitata prin VOT LIBER ai acestui club pe care il conduce,asta se numeste fix DICTATURA.

VOTUL DESPRE CARE VORBESTI A FOST FACUT ACOLO UNDE INTRA TOTI MEMBRII , PE FORUM ACOLO AU PUTUT TOTII MEMBRII SA VOTEZE SI A IESIT UN VOT COVARSITOR DE 30 SA-L DEA AFARA SI 5 IMPOTRIVA


Si el ar trebui sa fie cel care sa isi ceara iertare public pentru ca a SFIDAT optiunea aleasa de membrii clubului pe care il conduce,indiferent de bisericutele din interiorul acestui club,daca exista asa ceva.

DE CERUT IERTARE SI-A CERUT IN CADRUL SEDINTEI FATA DE TOTI MEMBRII CLUBULUI , CEEACE DOMNII CAMPIONI NU AU REUSIT , EI AU CONTINUAT SA NE SFIDEZE IN FATA ..

Daca nu raspunde acestor reprosuri inseamna ca nu contesta cele intamplate si poate il pun pe ganduri ca pe viitor sa aprecieze mai mult oamenii care sunt langa el,au muncit cu el pentru acele rezultate si blazonul cu care se mandresc.

SA SATURAT SA RASPUNDA LA ORICE CLONA FRUSTRATA CARE ESTE PUSA SAU ESTE TOT UNUL DINTRE CEI IMPLICATI ...
Respect pentru ceea ce face pentru noi pescarii si rusine pentru ce fel de om a dovedit ca este cu membrii clubului.

ASTA ESTE DOAR PAREREA TA .... MAI SUNTEM IN CLUB SI OAMENI CU CAPUL PE UMERI ......

Rog moderatorii sa ma ierte daca am fost prea agresiv in randurile pe care le-am scris la adresa acestui domn...

DACA AVEAI SANGE IN INSTALATIE SPUNE-AI MAI PRECIS CINE ESTI SI NU UN CATELUS ASCUNS CARE TREBUIE SA PAPE SI EL CEVA PE LANGA CASCAVAL .......[/b

Anunt editat de moderator pentru atac la persoana.
Exclusiv te rog sa te prezinti.

Mary2005...
in primul rand >sa saturat> nu exista in limba romana,poate doar in capul ala al tau de pe umeri pe care crezi ca il ai.
in al doilea rand ai scris <aveai sange in instalatie ne spune-ai...< cam unde crezi tu ca ai gresit asa dupa capul tau ala de pe umeri...
Stii ce zic eu?Sa te duci mai bine inapoi la clasa a patra si sa inveti sa scrii ca sa nu mai fii incult si sa rada lumea de tine.
Asta imi place mie la un forum,tuturor incultilor si analfabetilor le este mai greu sa scrie fara sa se faca de ras,dar credeti ca le este rusine?Si mai iau si apararea altor neispraviti!!!
Si mai este o problema...toti acesti neispraviti sunt obsedati de clone!
Mary2005...acum esti frustrat cand vezi ca nu stii sa scrii?Asta dupa ce ai citit din nou gramatica de clasa a patra...Nu imi spune ca te grabeai sa pupi in dos mai repede si nu mai nimereai tastele de nerabdare...Dormi in pantofi ,baiatule!!!
Cer scuze inca o data domnilor moderatori pentru ce am scris la adresa acestor domni stimabili,insa cand vad atata incultura nu pot sa ma abtin,inca o data scuze!!!
Mary2005 care melodie a lui Salam iti place mai mult?Stii sa scrii versurile sau ai nevoie de doamna invatatoare sa te corecteze?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de Vladut Mateianu »

@exclusiv

poate ar fi mai indicat sa-i dai pe privat ce ai de spus, m-am saturat sa fiu deranjat de telefoanele celor care cer ip-uri si adrese ale anumitor useri banuiti a fi clone.... :oops: :evil:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

bobo250969
Mesaje: 44
Membru din: Dum Iul 13, 2008 20:50
Puncte: 0
Localitate: buc

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de bobo250969 »

RUSINOS mai ales din partea unor "oameni" care se doresc si formatori de opinii .Asta este realitatea cruda in care se afla Rominica si va fi si mai rau.traiasca sexy braileanca, nikita,roxy manelista si toti cocalarii nostri :oops: :oops:
master and servant

Nini
Mesaje: 545
Membru din: Mie Mai 30, 2007 8:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: INFOPESCAR.tv -cenzura comunista

Mesaj de Nini »

[quote="petre iulian"]@ nini ...ce credeai ca poti auzii?



Iulian, te respect , ca om si mai ales ca pescar. Te-am invatat, si ti-am zis ca , intotdeauna cel mai destept cedeaza, sau inceteaza :wink: . Fie ca ai dreptate, sau nu, va faceti de ras, si mai ales Clubul. Poate mai devreme sau mai tarziu vorbele aruncate in vant vor durea. Lasa tu de la tine, daca, intradevar ai fost cu sufletul alaturi de acest club, si , termina cu diversele replici de 2 lei. Fiecare dintre noi stie cu cine are de aface, si cine este x sau y.
Dovedeste ca esti mai bun prin fapte nu prin jicniri :wink: , si asta va durea mai mult, vor realiza ca au pierdut ceva :wink:
Asta ma rog daca poti.....

sa auzim numai de bine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”