mam intors

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

mam intors

Mesaj de Naepamfil »

salut mam intors. e criza mare in spania daia am venit in tara. mera dor de voi si mai ales de citiva preteni ai mei. ii salut pa toti. da ce vad iar va certati iar vo tragegi. nu e frumos ca viata e scurta. da vad ca a aparut ceva personaje noi. cine e florinel mironel prietenel si sacalel ca nu am auzit de astia. da am timp ca acu nu mai plec. salut pe vechi mei preteni vopsea si serbu. mai era vo 2 da acu am uitat cum ii cheama da miaduc io aminte. a miam adus aminte mai era ala gabi. il salut si pa ala. mai era frati vladeanu si mateianu. sau parca verisori parca. ce mai va salut pa toti. mai era unu tatamare parca. era sa uit pa cel mai preten adica oana. il salut si pasta. si pa ala de ziceati voi maestru si pa ala cocos. ce mai salut pa toata lumea. si ma scuz daca am uitat pa vrunu. hai ca mai vorbim dupa cemi desfac bagaju. pina atunci fiti cuminti si lasati sabia in teaca muistilor. si poate va povestesc ce am prins io pacolo ca sa facut mult peste pacolo. pa.
stai ca mai e ceva era unu care ma tot ameninta ca ma sterge. asta mai e paci sau sa sters singur. acu cine e sefu. sa traiesti sefu. hai pa incodata
pamfil nicolae pretenu vostru.

Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

Re: mam intors

Mesaj de Naepamfil »

acu am auzit la otvtv. ce a facut becali. saracu nu e bine acolo unde e el. acolo trbuie sa stea alti.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”