Off-topic Cupa Cenusarul

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de yuuhuu »

Prea mult off topic.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA I - 22-24 APRILIE 201

Mesaj de Marian Constantin »

matei1971 scrie:Marian, chiar nu ai ce face. Lasa-l în pace ca are mintea odihnita. Un moderator nu poate face curat pe aici?
Daca pestele nu colaboreaza mai pierdem vremea pe forum .. Binenteles ca suntem obisnuiti cu pescarii de tastatura si nu trebuie sa i luam in serios ...
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
mihai turiac
Mesaje: 582
Membru din: Vin Mar 21, 2014 0:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Off-topic Cupa Cenusarul

Mesaj de mihai turiac »

:)))))))))))) vai ce am pierdut :)))))
Friends Carp Team

Today is the oldest you've ever been
And
The youngest you'll ever be again

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Off-topic Cupa Cenusarul

Mesaj de popescu59 »

Nu ai pierdut nimic , a participat la acest concurs marele producator de bile Marian Constantin care din pacate imi e jena sa o spun sa cam facut de ris. Da nu e problema orice sut in popou este un pas inainte .E l isi inchipuia ca vine arunca 20 kg de bile si pac baga la buzunar 7500 ron.Daca erea un premiu de 1500 ron nu participa se scuza el intr-un fel , da ce a zis lasa ca ma duc eu la taranii aia si le dau cu balta in cap :lol: :lol: Toate baltile din Teleorman sunt axate pe porumb mai clar pe mamaliga , cine pescuieste strict pe bile poate sa arunce sute de kg nu va face absolut nimic in fata mamaligi din porumb

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2746
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Off-topic Cupa Cenusarul

Mesaj de PallBogdan »

WOW BIZ scrie pe voi...cred ca la Un show pacatos va iau aia la misto prea tare!

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Off-topic Cupa Cenusarul

Mesaj de popescu59 »

Nu este nici un show este purul adevar . Asa se intimpla cind te crezi invincibil si mai ales cind alergi dupa bani multi . E bine inainte de toate sa vezi unde trebuie sa mergi la concurs sa studiezi balta si dupa ce te informezi ce si cum ei in calcul daca ai posibilitatea cu ce produci sa poti urca pe podium.
Ce a facut Marian ?Simplu ne-a convins ca bilele produse de el sunt bune foarte bune da da la MV2 si la Peris unde pestele sta unul peste altul , unde este peste mic si putin Bilele lui nu au avut talent ,asta e adevarul . E bine inainte de a merge la concursuri pe balti no name INDIFERENT DE CIT DE MARI SUNT PREMIILE sa ei in calcul si ce si cit ai de pierdut in urma unui esec.

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Off-topic Cupa Cenusarul

Mesaj de pescarusull »

Fiecare scroafa-si lauda purceii.
Daca v-a convins ca bilele produse de el sunt bune inseamna ca a stiut sa-si vanda marfa.
Sa inteleg ca asta te deranjeaza ? Ca banuiesc ca nu te-a fortat nimeni sa-i cumperi produsele.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

Avatar utilizator
mihai turiac
Mesaje: 582
Membru din: Vin Mar 21, 2014 0:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Off-topic Cupa Cenusarul

Mesaj de mihai turiac »

Nae, esti razna rau bre, tu imi lasi de inteles ca ai castigat toate concursurile la care ai participat, de unde atata invidie pe omul ala care probabil ca are mai multe podiumuri decat ai tu zile state pe balta (se contorizeaza si cele in care ai fost doar in vizita pe balta) cu totii stim povestea cum te milogeai de marian sa ti dea o mana de bile......chiar asa amarat esti de nu iti permiti sa cumperi un kg de bile ? O sa cumpar eu si trec pe la tine pe la magazin sa ti le las, ai vro preferinta de care sa fie ? Si nu, nu glumesc ;)
Friends Carp Team

Today is the oldest you've ever been
And
The youngest you'll ever be again

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Off-topic Cupa Cenusarul

Mesaj de Alexandru Mihai »

popescu59 scrie:Nu este nici un show este purul adevar . Asa se intimpla cind te crezi invincibil si mai ales cind alergi dupa bani multi . E bine inainte de toate sa vezi unde trebuie sa mergi la concurs sa studiezi balta si dupa ce te informezi ce si cum ei in calcul daca ai posibilitatea cu ce produci sa poti urca pe podium.
Ce a facut Marian ?Simplu ne-a convins ca bilele produse de el sunt bune foarte bune da da la MV2 si la Peris unde pestele sta unul peste altul , unde este peste mic si putin Bilele lui nu au avut talent ,asta e adevarul . E bine inainte de a merge la concursuri pe balti no name INDIFERENT DE CIT DE MARI SUNT PREMIILE sa ei in calcul si ce si cit ai de pierdut in urma unui esec.
Nae, vorbești in neștiința de cauza, boilesurile lui Marian sunt foarte bune. Nu stau sa îți enumerez podiumurile de anul trecut pe care le-am obținut cu ele.
Văd ca ai o problema cu omul Marian Constantin si nu sti cum sa dai in el.
Ar fi mai bine sa te abții de la comentarii fără sens asupra lui.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
mihai turiac
Mesaje: 582
Membru din: Vin Mar 21, 2014 0:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Off-topic Cupa Cenusarul

Mesaj de mihai turiac »

Alexandru Mihai scrie:
popescu59 scrie:Nu este nici un show este purul adevar . Asa se intimpla cind te crezi invincibil si mai ales cind alergi dupa bani multi . E bine inainte de toate sa vezi unde trebuie sa mergi la concurs sa studiezi balta si dupa ce te informezi ce si cum ei in calcul daca ai posibilitatea cu ce produci sa poti urca pe podium.
Ce a facut Marian ?Simplu ne-a convins ca bilele produse de el sunt bune foarte bune da da la MV2 si la Peris unde pestele sta unul peste altul , unde este peste mic si putin Bilele lui nu au avut talent ,asta e adevarul . E bine inainte de a merge la concursuri pe balti no name INDIFERENT DE CIT DE MARI SUNT PREMIILE sa ei in calcul si ce si cit ai de pierdut in urma unui esec.
Nae, vorbești in neștiința de cauza, boilesurile lui Marian sunt foarte bune. Nu stau sa îți enumerez podiumurile de anul trecut pe care le-am obținut cu ele.
Văd ca ai o problema cu omul Marian Constantin si nu sti cum sa dai in el.
Ar fi mai bine sa te abții de la comentarii fără sens asupra lui.
Pai cum se face ca eu prind cu bilele de la marian pe balti no name si le fac concurenta celor care planteaza cu porumb :)
Friends Carp Team

Today is the oldest you've ever been
And
The youngest you'll ever be again

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”