Ingrediente originale Sticky Baits

Moderator: Calin Visoianu

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ingrediente originale Sticky Baits

Mesaj de cornelserbu »

...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

EcoFish
Mesaje: 21
Membru din: Dum Feb 16, 2014 16:57

Re: Ingrediente originale Sticky Baits

Mesaj de EcoFish »

Am luat de la voi zilele trecute Cereal Crumb Sticky Baits. Fratilor, m-a rupt in doua, ca leaga mai puternic ca TTX-ul. Am citit descrierea dar eu tot n-am priceput decat ca acest complex de seminte este fiert si prajit, dar ce fel de seminte..... nu scrie. Daca nu e vre-un secret , putem sa stim si noi ce folosim?

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Ingrediente originale Sticky Baits

Mesaj de Calin Visoianu »

EcoFish scrie:Am luat de la voi zilele trecute Cereal Crumb Sticky Baits. Fratilor, m-a rupt in doua, ca leaga mai puternic ca TTX-ul. Am citit descrierea dar eu tot n-am priceput decat ca acest complex de seminte este fiert si prajit, dar ce fel de seminte..... nu scrie. Daca nu e vre-un secret , putem sa stim si noi ce folosim?
Nu este nicidecum secret. Practic, in Marea Britanie reprezinta un complex de cereale energizant pentru consumul uman. Acesta cuprinde un amestec de cereale integrale prelucrate, cum ar fi spartura de porumb, grâu, orez și ovăz, care au fost prajite, fierte si apoi deshidratate printr-un proces tehnologic complex. Asa cum este mentionat si in descriere, acoperă un spectru mai mare de vitamine și minerale naturale - in mod special Fe, B6 și B12. Intr-adevar, ceea ce il face imbatabil in piata ingredientelor, exceptand calitatea, este...Pretul!
Doctor Fishing

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Ingrediente originale Sticky Baits

Mesaj de Calin Visoianu »

Andrei91 scrie:Am facut o mica comanda, ma interesat faina de peste,wpc,cereal crumbs,aroma frankfurter, calitate premium.Recomand ingredientele si cu siguranta voi comanda in continuare de la voi! Spor la vanzari.
Ne bucuram ca sunteti multumit.
Doctor Fishing

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: Ingrediente originale Sticky Baits

Mesaj de Andrei91 »

Ce dozaj ai folosit la cereal crumbs ? eu ma gandeam sa folosesc 10% , dar nu vreau sa am surprize, zici ca leaga mai bine decat ttx-ul.

darius123
Mesaje: 682
Membru din: Lun Iun 21, 2010 0:43
Puncte: 0
Localitate: TIMISOARA

Re: Ingrediente originale Sticky Baits

Mesaj de darius123 »

Am facut si eu o comanda, sunt foarte curios de calitatea ingredientelor, preturile sunt mai mult decat bune.
Cel putin la LT, Predigerata, Ulei somon, Spartura scoica, Condimente.....sunteti sub pretul pietei.
Sunt nerabdator sa vad preturile la Pudra belachan, blocuri si Robin red.

EcoFish
Mesaje: 21
Membru din: Dum Feb 16, 2014 16:57

Re: Ingrediente originale Sticky Baits

Mesaj de EcoFish »

Andrei91 scrie:Ce dozaj ai folosit la cereal crumbs ? eu ma gandeam sa folosesc 10% , dar nu vreau sa am surprize, zici ca leaga mai bine decat ttx-ul.
Tot la 10% ma duc si eu. Am facut o bila numai din Cereal Crumb cu putina apa si in 20 de minute era pietroi. Nu sunt un atotstiutor al nadelor, dar cred ca legatul excesiv e datorat cantitatii mari de Amidon degajat prin fierbere. Oricum, nu cred ca are in el doar ce zic ei. Are culoare negricioasa; deci o fi si floarea soarelui, canepa....habar n-am. E criminal ce sa mai, dar e clar ca trebuie facute multe teste ca altfel zobesti tot mixul.

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: Ingrediente originale Sticky Baits

Mesaj de Andrei91 »

La 10% , e in regula, plus ca au si o recomandare cei de la sticky

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Ingrediente originale Sticky Baits

Mesaj de Calin Visoianu »

Deoarece pot exista si alti pescari interesati de cum arata la o prima vedere Cereal Crumb Sticky Baits, am atasat foto.

Pret de vanzare doctorfishing.ro: 6 ron/kg ( TVA inclus)
Fişiere ataşate
Cereal.jpg
Cereal.jpg (171.24 KiB) Vizualizat de 2460 ori
Doctor Fishing

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Ingrediente originale Sticky Baits

Mesaj de Calin Visoianu »

darius123 scrie:Am facut si eu o comanda, sunt foarte curios de calitatea ingredientelor, preturile sunt mai mult decat bune.
Cel putin la LT, Predigerata, Ulei somon, Spartura scoica, Condimente.....sunteti sub pretul pietei.
Sunt nerabdator sa vad preturile la Pudra belachan, blocuri si Robin red.
Asteptam cu interes feedback-ul dumneavoastra pe acest topic.
Pudra si Block-ul de Belachan sunt importate de catre Sticky Baits din Malaezia iar containerul este pe drum in acest moment. Va sosi in stocul nostru la cateva zile dupa descarcarea in depozitul Sticky de la Hull. Speram ca aceasta sa se intample cat mai curand. Dar cu siguranta la sfarsitul saptamanii viitoare va intra in stocul nostru Robin Red-ul si Nectarblend-ul de la Haith's. Credeti-ne ca incercam sa ne miscam cat de repede se poate.
Doctor Fishing

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”