L030 din nou in stoc

Moderator: Calin Visoianu

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de Calin Visoianu »

shahjaban scrie:handy-pack-urile de la Carp Zoom contin si partea lichida ?? ( ma refer la galetile de 5 kg ...nu stiu daca sunt handy-pack sau doar mix !! )
Cred ca faceti referire la handy-pack-urile de la Sticky Baits. (Carp Zoom nu stiu daca comercializeaza asa ceva)
In acest caz avem doua game:
Handy Pack Pure Krill care contine 5kg Mix + Flacon 150ml lichid nutritiv Krill
Handy Pack Bloodworm care contine 5kg Mix + Flacon 50ml aroma concentrata de Bloodworm
In ambele cazuri, conform recomandarii producatorului, nu mai ramane sa adaugati decat ouale.

Daca faceti referire la mixurile de la Cap-Zone Italia, galetile nu contin decat mixul in cantitate de 5 kg
Doctor Fishing

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de Calin Visoianu »

ady10 scrie:Ce consistent are LO30?
Intreb ptr ca m-ar interesa sa-l folosesc ca si dip in forma sa originala..este indicat sau ar fi nevoie de o diluare?
Multumesc!
Ceea ce deosebeste L030 de la Sticky, de alte variantele ale acestui produs, este tocmai concentratia mare de proteina de peste, astfel incat acesta se prezinta intr-o forma cu vascozitate pronuntata. Il puteti combina intr-o formula de 1/3 L030, 1/3 alt lichid nutritiv (Ex:Meet Amino,Marine Amino,Amino PPC, etc) si 1/3 CSL, desigur adaugand si aroma aferenta boiliesurilor pe care doriti sa le dipuiti.
Doctor Fishing

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de shahjaban »

multumesc......( carp-zone am vrut sa zic ....scuze !! ) .
Dragos C. - Brasov

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”