L030 din nou in stoc

Moderator: Calin Visoianu

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

L030 din nou in stoc

Mesaj de Calin Visoianu »

L030, renumitul lichid nutritiv, se afla din nou in stocul magazinului Doctor Fishing. Aceasta proteina marina obtinuta din peste a fost vanduta de-a lungul anilor de mai toate companiile de profil in mai multe variante, cu diverse grade de dilutie. Asa cum de altfel trebuie sa fie, L030 produs de Sticky Baits se comercializeaza in forma nediluata, avand miros si gust puternic de peste, caracteristica principala fiind ponderea mare a componentelor pur naturale.

Disponibil in flacoane de 250ml la pretul de 49 lei.
Doctor Fishing

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de osc1or »

Calin Visoianu scrie:L030, renumitul lichid nutritiv, se afla din nou in stocul magazinului Doctor Fishing. Aceasta proteina marina obtinuta din peste a fost vanduta de-a lungul anilor de mai toate companiile de profil in mai multe variante, cu diverse grade de dilutie. Asa cum de altfel trebuie sa fie, L030 produs de Sticky Baits se comercializeaza in forma nediluata, avand miros si gust puternic de peste, caracteristica principala fiind ponderea mare a componentelor pur naturale.

Disponibil in flacoane de 250ml la pretul de 49 lei.
sa-mi fie cu iertare dar e scump tare produsul asta...
se gasesc lichide nutritive de la ccmoore la 60 lei/500ml cel putin la fel de bune...
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de Calin Visoianu »

osc1or scrie:
Calin Visoianu scrie:L030, renumitul lichid nutritiv, se afla din nou in stocul magazinului Doctor Fishing. Aceasta proteina marina obtinuta din peste a fost vanduta de-a lungul anilor de mai toate companiile de profil in mai multe variante, cu diverse grade de dilutie. Asa cum de altfel trebuie sa fie, L030 produs de Sticky Baits se comercializeaza in forma nediluata, avand miros si gust puternic de peste, caracteristica principala fiind ponderea mare a componentelor pur naturale.

Disponibil in flacoane de 250ml la pretul de 49 lei.
sa-mi fie cu iertare dar e scump tare produsul asta...
se gasesc lichide nutritive de la ccmoore la 60 lei/500ml cel putin la fel de bune...
Daca veti accesa site-ul magazinului nostru on-line, veti gasi lichide nutritive de calitate foarte buna la pretul de 59lei/1L ( ex. Sticky Hydro Ink).
Dar L030, de altfel cel mai solicitat dintre toate, ofera un grad de eficacitate care credem ca justifica pe deplin pretul.
Doctor Fishing

EcoFish
Mesaje: 21
Membru din: Dum Feb 16, 2014 16:57

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de EcoFish »

Va rog sa-mi spuneti daca LO30 de la Sticky este varianta originala, adica daca are consistenta si culoarea celui vechi. va intreb ca ultimul produs LO30 pe care l-am gasit sa-l mai cumpar era diluat cu CSL si nu avea absolut nimic cu proteina de peste(nu este vorba de magazinul dvs, dar nici nu doresc sa dau nume, pe mine ma intereseaza sa pot achizitiona produsul pe care il stiu si pe care l-am folosit ani buni in boilies.
Va multumesc.

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de Calin Visoianu »

EcoFish scrie:Va rog sa-mi spuneti daca LO30 de la Sticky este varianta originala, adica daca are consistenta si culoarea celui vechi. va intreb ca ultimul produs LO30 pe care l-am gasit sa-l mai cumpar era diluat cu CSL si nu avea absolut nimic cu proteina de peste(nu este vorba de magazinul dvs, dar nici nu doresc sa dau nume, pe mine ma intereseaza sa pot achizitiona produsul pe care il stiu si pe care l-am folosit ani buni in boilies.
Va multumesc.
Bineinteles ca vorbim despre varianta originala. Britanicii de la Sticky Baits au demonstrat de fiecare data ca sunt cu adevarat adeptii promovarii unei calitati exceptionale a nadelor. Va invitam cu placere in magazinul nostru pentru a va convinge de acest lucru.
Doctor Fishing

elencu
Mesaje: 34
Membru din: Dum Mar 10, 2013 20:56

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de elencu »

Lamuriti-ma va rog:Lichidele nutritive Bloodworm si Pure Krill la bidoane de 1L de la Sticky pot fi utilizate ca parte lichida la mixurile aferente, sau nu?
Multumesc.

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de Calin Visoianu »

elencu scrie:Lamuriti-ma va rog:Lichidele nutritive Bloodworm si Pure Krill la bidoane de 1L de la Sticky pot fi utilizate ca parte lichida la mixurile aferente, sau nu?
Multumesc.
Recomandarea celor de la Sticky este ca mixurile sa fie rulate doar cu oua si aroma, (10ml/kg mix), care este de altfel inclusa in handy-pack-urile de 5kg. Ei pun baza bineinteles pe calitatea mixului, care este suficienta pentru a obtine niste boilies-uri eficace. Daca totusi tineti neaparat sa apelati la un lichid nutritiv care sa fie adaugat in amestecul aroma-oua, atunci puteti adauga 20ml/kg mix, fie ca este vorba de Bloodworm Cloudy sau Pure Krill. Ambele sunt lichide nutritive hidrolizate, cu grad mare de solubilitate, transformandu-se astfel intr-un factor de stimul foarte puternic.
Doctor Fishing

EcoFish
Mesaje: 21
Membru din: Dum Feb 16, 2014 16:57

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de EcoFish »

Am luat si intr-adevar e ce trebuie. Mersi.

ady10
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iul 01, 2013 15:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de ady10 »

Ce consistent are LO30?
Intreb ptr ca m-ar interesa sa-l folosesc ca si dip in forma sa originala..este indicat sau ar fi nevoie de o diluare?
Multumesc!
O viata avem..

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: L030 din nou in stoc

Mesaj de shahjaban »

handy-pack-urile de la Carp Zoom contin si partea lichida ?? ( ma refer la galetile de 5 kg ...nu stiu daca sunt handy-pack sau doar mix !! )
Dragos C. - Brasov

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”