Lada Frigorifica

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Alin MUHA
Mesaje: 482
Membru din: Sâm Oct 27, 2012 20:04
Puncte: 0
Localitate: BUZAU
Contact:

Re: Lada Frigorifica

Mesaj de Alin MUHA »

danutlupu scrie: dar vei avea mai mult bagaj.
6 cm latime :lol: :lol: :lol:
Să Pescuiţi Bine !!!

danutlupu
Mesaje: 287
Membru din: Mar Aug 23, 2005 14:11
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: Lada Frigorifica

Mesaj de danutlupu »

Eu am dat exemplu cu polistirenul de 5 cm pe peretii gropii, iar pentru ca se rupe si trebuie si mai mult, domnul respectiv avea fix un bax cu el, care nu e chiar la indemana de transportat. Or fi ei 6 cm dar sunt in plus pe fiecare parte la volumul unei lazi deja mari.
Iar ca intram in detalii, husa aia trebuie sa fie destul de tzeapana sa-i asigure polistirenului ceva protectie la lovituri. Eu as face-o din cordura cu un strat de vatelina, iar extrudatul l-as imparti in mai multe bucati ca sa se poata plia intr-un fel husa si sa nu se rupa bucati inauntru.
Lansez precis la buza stufului si deodata...........

saracd701
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 27, 2021 16:21

Re: Lada Frigorifica

Mesaj de saracd701 »

Radu Mitrea scrie:
Mar Dec 17, 2013 11:15
Igloo face niste produse extrem de bune - http://www.igloocoolers.com/

Sunt posesor de Coleman 100 Quart Xtreme® 5 Wheeled Cooler si sunt extrem de multumit de ea. Ce-i drept, ocupa cam mult spatiu :)
Believe Me, Legacy 54 Qt Cooler is bet one product by igloo cooler it's a little bit expensive but really helpful item I get this at a very low price at Igloo Coolers Promo Code Never miss any Igloo Coolers coupon code & so many more.

incognito_fdg
Mesaje: 382
Membru din: Lun Noi 14, 2016 10:49
Puncte: 0
Localitate: Sector 6, Bucuresti

Re: Lada Frigorifica

Mesaj de incognito_fdg »

Trebuie două lăzi,la una umblii ,una full cu gheață,abia când te lasă gheața din prima după 2-3 zile, deschizi lada cu gheața și începi să o folosești

Trimis de pe al meu 2201116SG folosind Tapatalk


senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”