PTR SECTIUNEA INCEPATORI

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

La multi ani dl plesu.Un an nou fericit si multi crapi in lansete.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

io nu inteleg de ce la diverse capitole de la forum unde oamenii intreaba una si alta,de exemplu acum intreaba un om despre lansete si mulinete,se baga mai mereu piticania asta desi zice terente si saluta mereu?
rugbistu asta esuat in patima bauturii(asa am citit aici)cu fizic jalnic nu face alceva decat sa salute lumea pe aici pe forum ca altceva nu are habar sa scrie!
nu te mai baga ba raner de meserie!

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Bravo carmol, ca betivul asta pitic nu are nimic de spus se baga ca viermele in mar doar ca sa scrie si el. Desfintea-zal pe ruibist cai vai de capu lui nu ascris nimic interesant. Rusine pinguinule !

AUGUSTIN DUMITRACHE
Mesaje: 27
Membru din: Dum Ian 01, 2006 23:51
Puncte: 0
Localitate: NAVODARI

Mesaj de AUGUSTIN DUMITRACHE »

mda......este si asa o chestie ms terente ptr sfaturi

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

sa traiesti si tu terente! bafta!

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Dl fane cocolos ti se pare ca ne cunoastem sa ma jicnesti :?: Acel rugbybist pe care tu il faci terminat afla ca a jucat 12 ANI si citi va ani a fost convocat la echipa nationala a frunzei de stejar.Lasind astea de o parte sa vorbim despre pescuit. Intradevar eu am inceput sa pescuiesc nu de mult dar cu ajutorul baietilor de la SENZOR am reusit sa inteleg ce inseamna carp fishingul profesionist,si anul acesta ma-m hotarit sa particip la concursul organizat de MAESTRUL CORNEL ROSIORU.Anul trecut am mai fost si la alte concursuri dar in calitate de ranner. Tu imi poti spune ce ai realizat in afara de a tasta pe acest forum.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Auzi ma scoflecitule daca eu sint betiv tu ce dracu esti.Retardatule eu am fost la citeva concursuri ca ranner de acord cu tine, Anul asta eu o sa particip ca pescar dar tu o sa-ti omori creierii aia putreziti in abur de alcool pe acest site ca alceva nu si sa faci curvo. te gasesc eu o data daca no sa-ti pligi si tita pe cate ai supto deshidratatule. :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Nepoate, am mai multe participari ca titular decat ai tu ca runner !
Am un deosebit respect pentru baietii de la senzor, deoarece au format
foarte multi pescari buni , ceea ce nu cred ca este si cazul tau.
Nu cumva tu maninci pestii pe care-i prinzi, pinguinule ?
Daca vrei sa fie totul ok scrie la subiect si nu mai intra doar sa saluti lumea ca nu suntem in armata.
Fir intins, pinghi !

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Daca ai atit de multe concursuri la activ poate ma inveti si pe mine mai multe despre pescuitul la crap.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

are pe dracu' concursuri la activ! stai linistit, talente ca n-a fost in viata lui la nici un concurs. cred ca e un terminat, a inceput sa ma enerveze si pe mine!
ce sa te-nvete unu' ca asta pe tine despre pescuitul crapului?!?
asta nici macar runner n-a fost in viata lui!
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”