recomandare geanta

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

dyna
Mesaje: 381
Membru din: Joi Dec 13, 2012 18:44
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: recomandare geanta

Mesaj de dyna »

Salut.Detin geanta Jrc Contact marimea Large....am dat comanda de pe sportsdirect.com...am luat mai multe chestii de acolo...geanta costa 26 de lire...cand am desfacut pachetul si am vazut o am ramas fara cuvinte(ma asteptam la ceva mai slab calitativ la banii aia)...toata buretata,fermoare de calitate si confectionata din material f bun....geanta are 60-38-36...ceva de genu....si marimea XL are 70-40-38...oricum o geanta extraordinara....marimea care o detin eu,Large,este suficienta pentru orice pescar de crap...mergi pe mana mea,nu o sa ti para rau...

dyna
Mesaje: 381
Membru din: Joi Dec 13, 2012 18:44
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: recomandare geanta

Mesaj de dyna »

https://www.youtube.com/watch?v=RL21ZBYIf_k
Produsele de la JRC sunt f bune....detin si cort si husa de lansete JRC(le am de vre o 3 ani si sunt ca noi)...toate de o calitate f buna la bani putini...vezi geanta in clip...

ovideli
Mesaje: 677
Membru din: Mie Iul 07, 2010 10:26
Puncte: 0
Localitate: targu jiu
Contact:

Re: recomandare geanta

Mesaj de ovideli »

eu folosesec Geanta Carp Carryall Max Nash cu dimensiuni de 45cmx80cmx44cm, pana acum fara probleme la fermoare, manere, curele umar sau altceva, este foarte incapatoare: in buzunarul din fata am Cutia cu accesorii avertizorii prologic polifonici, in interior toate mulinete in huse + husa tub cu markere si cutia cu accesorii FBOX DELUXE DOUBLE Large Fox , in buzunarul din spate cutia cu hangere
recomand
"Toţi suntem genii. Dar dacă judeci un peşte după abilitatea sa de a se căţăra în copac, el va trăi toată viaţa cu impresia că e un prost." - Albert Einstein

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5367
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: recomandare geanta

Mesaj de Bogdan Zaharia »

multumesc pentru sugestii si sfaturi...
ma intereseaza sa pun trusa cu accesorii de la prologic in fata si din cate am vazut doar la fox rpyal incape
ImagineImagine
BÂZ

Avatar utilizator
edibss
Mesaje: 989
Membru din: Dum Ian 06, 2008 12:46
Puncte: 0
Localitate: TIMISOARA

Re: recomandare geanta

Mesaj de edibss »

Si trakker are in spate un buzunar 40x30

Avatar utilizator
Eduard Sutu
Mesaje: 534
Membru din: Mie Apr 03, 2013 9:07
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: recomandare geanta

Mesaj de Eduard Sutu »

Dle Bogdan ,uite ce am cumparat recent : http://ffb.ro/ffb.ro/pescuit_la_crap/ba ... pact_t3530
Pescuitul nu este o " moda ", este pur si simplu placere si relaxare intr-o lume foarte agitata.

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: recomandare geanta

Mesaj de robyvan »

ddsutu scrie:Dle Bogdan ,uite ce am cumparat recent : http://ffb.ro/ffb.ro/pescuit_la_crap/ba ... pact_t3530
Ai fost un norocos.... :lol:
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
Eduard Sutu
Mesaje: 534
Membru din: Mie Apr 03, 2013 9:07
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: recomandare geanta

Mesaj de Eduard Sutu »

robyvan scrie:
ddsutu scrie:Dle Bogdan ,uite ce am cumparat recent : http://ffb.ro/ffb.ro/pescuit_la_crap/ba ... pact_t3530
Ai fost un norocos.... :lol:
Dap ... ;)
Pescuitul nu este o " moda ", este pur si simplu placere si relaxare intr-o lume foarte agitata.

lucian_dj
Mesaje: 317
Membru din: Lun Mar 14, 2011 23:10
Puncte: 0
Localitate: craiova

Re: recomandare geanta

Mesaj de lucian_dj »

Fox Fx sunt 3 mărimi eu am modelul mare și o folosesc și pe post de măsuță

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5367
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: recomandare geanta

Mesaj de Bogdan Zaharia »

Mi am luat fox royale, varianta xl..voi reveni.cu detalii despre ea când am sa intru în posesia ei..încă o aștept :(
ImagineImagine
BÂZ

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”