comparatie

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: comparatie

Mesaj de gor965 »

shimanobig scrie:
Eu nu cred ca este unu si acelasi peste si cand afirm acest lucru ma uit la cei trei solzi apropiati in prima poza si departati in poza facuta de Cezar.Normal ca pestele se ingrasa si se mai mareste dupa 2 ani insa ar fi trebuit sa fie invers in cele doua poze.In poza facuta de Cezar era departat ultimul solz ,cel dinspre coada iar in poza de la Crapmania toti sunt apropiati.
Matale tii cu ursul... :D ...In afara de distanta intre cei 3 solzi , restul e identic ! Distanta aia se poate modifica in functie de pozitia cozii !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: comparatie

Mesaj de doru_croc »

Daca sta mai mult timp in sac, datorita stressului, poate sa slabeasca pana la 10% din greutatea lui in 12 ore. (citit intr-o revista de specialitate, englezeasca)
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
Sharky
Mesaje: 435
Membru din: Dum Ian 09, 2005 11:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: comparatie

Mesaj de Sharky »

sper sa nu ma insel, la 25.000 avea 15,45
clar este acelasi peste
Fişiere ataşate
salonta gabi.jpg
(69.73 KiB) Descărcat de 417 ori
Dan Petre aka Sharky

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: comparatie

Mesaj de Vladut Mateianu »

doru_croc scrie:Daca sta mai mult timp in sac, datorita stressului, poate sa slabeasca pana la 10% din greutatea lui in 12 ore. (citit intr-o revista de specialitate, englezeasca)

Pacat ca nu este valabil si la oameni.... :(
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: comparatie

Mesaj de Andrei I »

Vladut Mateianu scrie:
doru_croc scrie:Daca sta mai mult timp in sac, datorita stressului, poate sa slabeasca pana la 10% din greutatea lui in 12 ore. (citit intr-o revista de specialitate, englezeasca)

Pacat ca nu este valabil si la oameni.... :(

Crezi ca nu? Ia sa te bage un taliban la sac 12 ore si sa stea cu teava pustii la cap... sigur dai jos kg bune in timp record :D :D
Milionar excentric

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: comparatie

Mesaj de RazvanG »

gor965 scrie:
shimanobig scrie:
Eu nu cred ca este unu si acelasi peste si cand afirm acest lucru ma uit la cei trei solzi apropiati in prima poza si departati in poza facuta de Cezar.Normal ca pestele se ingrasa si se mai mareste dupa 2 ani insa ar fi trebuit sa fie invers in cele doua poze.In poza facuta de Cezar era departat ultimul solz ,cel dinspre coada iar in poza de la Crapmania toti sunt apropiati.
Matale tii cu ursul... :D ...In afara de distanta intre cei 3 solzi , restul e identic ! Distanta aia se poate modifica in functie de pozitia cozii !
Distanta se poate modifica in functie de pozitia cozii insa din pacate in ambele poze ,pestele sta identic si este tinut corespunzator.Stiu ca iti place tie sa ma intepi mai tot timpul insa te rog sa incerci cu altceva....o zi minunata iti doresc domnule doctor :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: comparatie

Mesaj de Andrei I »

shimanobig scrie:
gor965 scrie:
shimanobig scrie:
Eu nu cred ca este unu si acelasi peste si cand afirm acest lucru ma uit la cei trei solzi apropiati in prima poza si departati in poza facuta de Cezar.Normal ca pestele se ingrasa si se mai mareste dupa 2 ani insa ar fi trebuit sa fie invers in cele doua poze.In poza facuta de Cezar era departat ultimul solz ,cel dinspre coada iar in poza de la Crapmania toti sunt apropiati.
Matale tii cu ursul... :D ...In afara de distanta intre cei 3 solzi , restul e identic ! Distanta aia se poate modifica in functie de pozitia cozii !
Distanta se poate modifica in functie de pozitia cozii insa din pacate in ambele poze ,pestele sta identic si este tinut corespunzator.Stiu ca iti place tie sa ma intepi mai tot timpul insa te rog sa incerci cu altceva....o zi minunata iti doresc domnule doctor :lol: :lol: :lol:
Razvane poti sa stai tu si in coada :) ala e acelasi peste :D in 3 poze disctincte.
Milionar excentric

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: comparatie

Mesaj de RazvanG »

Andreiule nu imi place sa fiu Gica a lu contra insa raman la parerea mea.Te rog sa nu fie cu suparare :wink:
Plus ca in prima poza este un tigan de crap pe cand crapul lui nea Cezar este mult mai frumos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: comparatie

Mesaj de Andrei I »

shimanobig scrie:Andreiule nu imi place sa fiu Gica a lu contra insa raman la parerea mea.Te rog sa nu fie cu suparare :wink:
Plus ca in prima poza este un tigan de crap pe cand crapul lui nea Cezar este mult mai frumos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bine ma bine e ca tine :D Dar vezi tu culoarea crapului se mai schimba in 2 ani :wink:
Milionar excentric

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: comparatie

Mesaj de RazvanG »

Andrei I scrie:
shimanobig scrie:Andreiule nu imi place sa fiu Gica a lu contra insa raman la parerea mea.Te rog sa nu fie cu suparare :wink:
Plus ca in prima poza este un tigan de crap pe cand crapul lui nea Cezar este mult mai frumos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bine ma bine e ca tine :D Dar vezi tu culoarea crapului se mai schimba in 2 ani :wink:

Stiu asta...probabil ca prima data cand a fost prins de catre nea Cezar ,crapul acela statea la vile ca era mai curat asa ,acum este mult mai negricios ceea ce rezulta ca sta la plaur acolo ....deci este tomberonez :lol: :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”