Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
mazare
Mesaje: 73
Membru din: Joi Mai 05, 2011 7:42
Puncte: 0
Localitate: BRASOV

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de mazare »

d-le Stoica in primul rand ce a-ti vorbit dvs cu Claudiu si ce promisiuni va facut chiar nu ma intereseaza si daca sunteti atat de corect spuneti si daca a-ti vorbit cu mine sau nu la tel deoarece eu nu-mi amintesc sa fi vb cu dvs
problema este in felul urmator si anume in loc sa aruncati cu noroi puneti-va in locul meu si anume
toata lumea suna si spunea ca participa dar nimeni nu trimitea avans sau cazul dvs a-ti trimis avans si cu 4 zile inainte s-a intamplat ''o chestie'' si nu ati mai putut veni moment in care eu ca organizator platisem avans la balta ,cumparasem cupe ,dadusem avans la masa de final iar unul ca dvs si ca multi altii care au promis ca vin si platesc concursul pe balta nu au mai venit
inteleg ca dvs a-ti dat avans si a-ti avut o problema dar problema mea era mai mare deoarece din 24 de echipe aveam avans doar de la 10 iar de la restul promisiuni
ce ar fi trebuit sa fac ? sa anulez concursul si sa raman eu cu gaura de vreo 50 de milioane ca sa fiu eu "baiat de treaba"
dvs stiti ca dupa ce am terminat concursul (asta cu ajutorul D-nului VALI MARTOIU care a scos bani din buzunar si a platit masa + arbitrii si a adus si vreo 3 echipe pe ultima suta de metrii) nu am ramas cu nimic ????????????????????
sincer Imi pare rau ca a-ti suferit o interventie chirurgicala dar in cazul de fata eu unul nu ma consider vinovat absolut de loc deoarece nu s-au ocupat toate locurile deoarece atunci v-ati fi primit banii inapoi,
dar cum aceasta nu s-a intamplat imi pare rau dar asta este
PS sa-mi spuna si mie cineva la ce concursuri au platit avans si li s-a trimis banii inapoi pana nu s-au ocupat toate locurile
multumesc pentru intelegere
Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului. Daca iti place ce faci, vei avea succes

BOGDAN MUNTEANU

***CAMPION NAȚIONAL 2012 ***
***CAMPION NAȚIONAL 2017***
*** CC CORBU ***

claudiubv
Mesaje: 311
Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de claudiubv »

Salut Dragos cam urit din partea dar ma rog ie parerea ta.
Dragos avansu achitat la un concurs in care nu te prezinti din cite stiu ieu ie pierdut.
Am vorbit cu tine la telefon si ti-am zis ca daca se prezinta 24 de echipe iti vom returna avansu au fost 23 .
Ok ti-am promis ca la prima cupa Energy vei avea avansu achitat dar nu s-a mai tinut .
Si (prietene) ie nu sunt tzepar .
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...

Stoica dragos
Mesaje: 562
Membru din: Sâm Oct 23, 2010 21:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de Stoica dragos »

[quote="mazare"]d-le Stoica in primul rand ce a-ti vorbit dvs cu Claudiu si ce promisiuni va facut chiar nu ma intereseaza si daca sunteti atat de corect spuneti si daca a-ti vorbit cu mine sau nu la tel deoarece eu nu-mi amintesc sa fi vb cu dvs
problema este in felul urmator si anume in loc sa aruncati cu noroi puneti-va in locul meu si anume
toata lumea suna si spunea ca participa dar nimeni nu trimitea avans sau cazul dvs a-ti trimis avans si cu 4 zile inainte s-a intamplat ''o chestie'' si nu ati mai putut veni moment in care eu ca organizator platisem avans la balta ,cumparasem cupe ,dadusem avans la masa de final iar unul ca dvs si ca multi altii care au promis ca vin si platesc concursul pe balta nu au mai venit
inteleg ca dvs a-ti dat avans si a-ti avut o problema dar problema mea era mai mare deoarece din 24 de echipe aveam avans doar de la 10 iar de la restul promisiuni
ce ar fi trebuit sa fac ? sa anulez concursul si sa raman eu cu gaura de vreo 50 de milioane ca sa fiu eu "baiat de treaba"
dvs stiti ca dupa ce am terminat concursul (asta cu ajutorul D-nului VALI MARTOIU care a scos bani din buzunar si a platit masa + arbitrii si a adus si vreo 3 echipe pe ultima suta de metrii) nu am ramas cu nimic ????????????????????
sincer Imi pare rau ca a-ti suferit o interventie chirurgicala dar in cazul de fata eu unul nu ma consider vinovat absolut de loc deoarece nu s-au ocupat toate locurile deoarece atunci v-ati fi primit banii inapoi,
dar cum aceasta nu s-a intamplat imi pare rau dar asta este
PS sa-mi spuna si mie cineva la ce concursuri au platit avans si li s-a trimis banii inapoi pana nu s-au ocupat toate locurile

ERA O CHESTIE DE INTELEGERE UMANA !!!! A fost o operatie venita subit !!!!
Dragos Stoica
Presedinte - CS CARP LEGION CLUB ....

Stoica dragos
Mesaje: 562
Membru din: Sâm Oct 23, 2010 21:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de Stoica dragos »

claudiubv scrie:Salut Dragos cam urit din partea dar ma rog ie parerea ta.
Dragos avansu achitat la un concurs in care nu te prezinti din cite stiu ieu ie pierdut.
Am vorbit cu tine la telefon si ti-am zis ca daca se prezinta 24 de echipe iti vom returna avansu au fost 23 .
Ok ti-am promis ca la prima cupa Energy vei avea avansu achitat dar nu s-a mai tinut .
Si (prietene) ie nu sunt tzepar .

dc e urat claudiu ??? Nu am zis ca esti tepar !!! Am zis doar ca am fost dus cu zaharelu de cate ori am vb la telefon .... mai corect era sa imi spui ca nu ii mai vad si era mai corect ,decat sa imi spui fel si fel de rezolvari la problema ,care nu ai putut sa le onorezi ! Am apelat la tine ca am crezut ca o sa gasesc la tine intelegere pentru problema aceea ... chiar am crezut ca m-ai inteles si ca o sa gasim o rezolvare la problema impreuna .... se pare ca m-am inselat ....
Dragos Stoica
Presedinte - CS CARP LEGION CLUB ....

Stoica dragos
Mesaje: 562
Membru din: Sâm Oct 23, 2010 21:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de Stoica dragos »

Scuze daca am gresit topicul ... nu a fost vorba de smecherii sau tzepe ... a fost un caz de nerecuperare al avansului la un concurs , neprezentarea fiind din cauze medicale ! NU VREAU SA SE INTELEAGA CA ORGANIZATORII SUNT TZEPARI ... Era o chestie de omenie si de intelegere, atata tot, pe care nu am regasit-o in cazul de fata
Dragos Stoica
Presedinte - CS CARP LEGION CLUB ....

Avatar utilizator
sorigab
Mesaje: 477
Membru din: Lun Ian 10, 2011 13:31
Puncte: 0
Localitate: vaslui
Contact:

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de sorigab »

de Rogozea Laurentiu isi mai aduce aminte cineva?
la sfaturile unui nume mare in ale pescuitului din tara care imi recomanda a merge cu el la un concurs ca are, face, drege etc (binenteles ca am crezut in spusele acelui om nicidecum in Rogozea),ii trimit avans ptr concurs si ceva bani ptr nada (atentie4000.ron )la care omul se da defect si acum ,se face ca ploua si a zis ca a dat banii la biserica,probabil se roaga sa mai prinda si alti .... sau cam asa ceva
ce sa facem asta-i Romania si multi se bucura de raul altora
sant convins in urma acestei postari vor aparea inrtrebari de genu de ce ai dat pe ce baza etc
(daca nu era recomandarea unui mare om la acea vreme si organizator nu ajungeam aici)

Avatar utilizator
sorigab
Mesaje: 477
Membru din: Lun Ian 10, 2011 13:31
Puncte: 0
Localitate: vaslui
Contact:

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de sorigab »

am primit pe privat intrebare de unde este omu
este din inima tarii (vorba lui )BRASOV
asta asa ca sa stie toata lumea

bujie
Mesaje: 927
Membru din: Lun Dec 05, 2011 13:11
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de bujie »

Ești prea deosebit Sorin ,ca sa - ți faci probleme ,le da Dumnezeu după suflet la toți cei ce fac rău si profita de bunătatea unora ...
PS. Cine nu te cunoaște nu știe !!!!
Campion național 2013
Brăileanu Florin
Buji Baits COMPETITION

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de RB Baits »

Nini scrie:zici de Radu?..macar ala face si de mancare
:lol: :lol: :lol:
io ce sa mai zic de tine si de Dinescu :lol: :lol: :lol: :lol:

mare teapa cu voi la concurs, mancati tot, jale mare :lol: :lol: :lol:

ASA E MANANCA PITBULLI ASTIA DOI DE ZICI CA AU TENIE! EU GATESC LA CONCURSURI LUMEA A VAZUT!!!!!!!!


Radu Badica

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de stress »

RB Baits scrie:
Nini scrie:zici de Radu?..macar ala face si de mancare
:lol: :lol: :lol:
io ce sa mai zic de tine si de Dinescu :lol: :lol: :lol: :lol:

mare teapa cu voi la concurs, mancati tot, jale mare :lol: :lol: :lol:

ASA E MANANCA PITBULLI ASTIA DOI DE ZICI CA AU TENIE! EU GATESC LA CONCURSURI LUMEA A VAZUT!!!!!!!!


Radu Badica
Da, da. Tu gatesti si astia mananca ce gatesti tu. Stiu si asta. Am vazut-o cu ochii mei cum iti chemi puisorii la masa, deci tzeparul esti tu cu gurita ta, le dai singur de mancare :)))))
stefan avram

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”