Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de dani dan »

deschid acest subiect DERANJANT pt unii,dar,cred ca e nevoie in lumea noastra,a pescuitului,indiferent unde il practicam,sa stim de cine sa ne ferim :( :(
cu golaniile se cam termina,'pe cuvant' nu mai exista,am copii acasa,iti dau dupa concurs,samd

Toti cei care au luat tzepe,ii rog sa posteze aici,pt a face un serviciu celor care nu s-au intalnit cu un smecher in drum spre munca,balta sau alte directii :(
multumesc
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

didi-ionita
Mesaje: 367
Membru din: Mie Mar 30, 2011 23:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de didi-ionita »

Am si io unul care m-a " tzepuit " cu taxa de la un concurs pe Sarulesti ( 900 ron ) . I-am platit-o eu si " a uitat " s-o mai returneze . Am "uitat" si eu de el .
Il cheama Cristian Dumitru ( are 19-20 ani ) , un fel de " field tester " ... aviz producatorilor de nada ;)
Didi Ionita

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de gabi1 »

dani...nu te spovedesti primul ??
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de dani dan »

gabi1 scrie:dani...nu te spovedesti primul ??
astept putin poate apare ceva.....
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de gabi1 »

dani dan scrie:
gabi1 scrie:dani...nu te spovedesti primul ??
astept putin poate apare ceva.....
Am inteles, inca mai incerci aratand pisica...
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

sandu podaru70
Mesaje: 50
Membru din: Vin Mar 07, 2014 10:10

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de sandu podaru70 »

mare tzepar e si petre joga , din cate am inteles de la alti pescari care au mai pescuit cu el n-as fi singurul...
deci feriti-va!

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de iohann »

feriti-va si de Radu Badica!m-a lasat in repetate randuri fara mancare :D.cand ceream socoteala radea :lol: :lol: :lol:

danutlupu
Mesaje: 287
Membru din: Mar Aug 23, 2005 14:11
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de danutlupu »

iohann scrie:feriti-va si de Radu Badica!m-a lasat in repetate randuri fara mancare :D.cand ceream socoteala radea :lol: :lol: :lol:
Bine ca esti intreg ! :D
Lansez precis la buza stufului si deodata...........

Nini
Mesaje: 545
Membru din: Mie Mai 30, 2007 8:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de Nini »

zici de Radu?..macar ala face si de mancare
:lol: :lol: :lol:
io ce sa mai zic de tine si de Dinescu :lol: :lol: :lol: :lol:

mare teapa cu voi la concurs, mancati tot, jale mare :lol: :lol: :lol:

Stoica dragos
Mesaje: 562
Membru din: Sâm Oct 23, 2010 21:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Despre SMECHERII care cer si uita sa mai dea inapoi !

Mesaj de Stoica dragos »

Eu am patit-o la un concurs organizat de energy club prin Munteanu bogdan sau mazare si claudiu lukacs... am platit avansul de 500 si exact cu 4 zile inainte de inceperea concursului am avut o operatie de apendicita aparuta instant ... am vb cu claudiu si am apelat la intelegerea lui de om , i-am explicat ca nu poate colegul sa vina singur la concurs si in 4 zile nu are cum sa gaseasca un inlocuitor ... atunci el a zis ca a inteles si in situatia mea mi se vor returna banii de avans .... am crezut ca am dat de oameni cu bun simt si intradevar care merita sa fie respectati pentru intelegerea oferita .... au trecut saptamanile ... l-am sunat si nu mai era vb de returnat , era acum vorba de inscrierea la urmatorul concurs organizat de ei in toamna cu avansul achitat ... in fine ... am crezut si asta .... a trecut juma de an si nimic .... mesaje private cu intrebari ...

Stoica dragos scrie:
salut claudiu ....scuze de deranj dar am si eu o intrebare ... ai cumva idee cupa energy se va mai organiza anul asta si daca da cand ... noi am vrea sa ne bagam la niste concursuri dar acesta este primordial ptr noi din cauza avansului .... si nu am vrea sa se suprapuna cu altele sa ne prinda in lipsa de bani ... daca ai putea sa imi spui si mie o data sau aproximativ o luna sau macar daca se mai organizeaza sau nu ... ms mult si scuze de deranj campionule :)



Dragos habar nam daca se va tine s-au nu pentru ca nu stiu daca avem timp cu tigania asta cu
campionatul national, daca apare ceva te anunt .

_________________
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
....

Stoica dragos scrie:
salut claudiu .... felicitari pentru castigarea C.N -ului :D ... am si eu o intrebare... energy are vreo legatura cu concursul de pe doripesco din 5-7 octombrie ??? ca parca ramasese cu aia 5 mil ca o sa fim trecuti la primul concurs organizat de energy acolo .... u ai zis ceva de un concurs in vara ....


Mersi mult Dragos noi nu mai facem anu asta nici un concurs pentru ca nu mai au balta libera de concursu din 5-7 septembrie habar nam nimic la anu vom tine un concurs in primavara .

PS .nu te-am uitat

_________________
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***

si tot asa .... mi-a fost si rusine sa mai insist pentru o cauza pierduta ... mi-am dat seama ca banii aceia nu o sa ii mai recuperez niciodata .... Chiar am crezut ca exista oameni cu onoare dar m-am inselat ....
Dragos Stoica
Presedinte - CS CARP LEGION CLUB ....

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”