editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@ AV
andrei vladeanu scrie:chiar acum l-am sunat pe gabi tomulescu si i-am pus doua intrebari.

1. cum il cheama pe criminalul roman care a ingrozit italia?
MAILAT, mi-a raspuns fara ezitare

2. cum se numeste poeta germana de origine romana care tocmai a luat premiul nobel ?
NU STIU, a zis
numele "Mailat" mi-a ramas in minte deoarece, fiind un nume destul de rar, l-am intalni in pescuitul de competitie din Romania, si apartine unui baiat de la Energy Brasov care anul trecut la mansa de la Hobaia ne-a dat cu balta in cap in ultimele 4 ore de concurs. In consecinta numele "Mailat"mi-a ramas intiparit in minte, si coincidenta cu numele acelui roman care, jur, nici nu stiu ce a facut in Italia m-a facut sa raspund corect la intrebarea ta. :wink:
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Mesaj de Vladut Mateianu »

@barbumarius

Din pacate treaba cu pestele este adevarata.....am aflat si eu din Romania, la cateva ore dupa ce a fost facuta propunerea ! :oops: Dar nu inteleg de ce trebuie continuata aceasta polemica, nu va acuza nimeni de nimic, ati reprezentat cu cinste Romania(ma refer la pescari) si nu va reproseaza nimeni nimic ! Problema delegatiei au fost sefii !! :twisted:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Ion Mironov
Mesaje: 478
Membru din: Mie Dec 09, 2009 15:47
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Mesaj de Ion Mironov »

Vladut Mateianu scrie:@barbumarius

Din pacate treaba cu pestele este adevarata.....am aflat si eu din Romania, la cateva ore dupa ce a fost facuta propunerea ! :oops: Dar nu inteleg de ce trebuie continuata aceasta polemica, nu va acuza nimeni de nimic, ati reprezentat cu cinste Romania(ma refer la pescari) si nu va reproseaza nimeni nimic ! Problema delegatiei au fost sefii !! :twisted:
ce treaba au sefii cu editorialul Aventuri la Pescuit?

mai incearca sa citesti odata primul post al acestui :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: topic.....
Mironov Ion Valentin
http://www.barcute-plantat.com
0726424099

Avatar utilizator
sandu p
Mesaje: 175
Membru din: Sâm Feb 18, 2006 20:24
Puncte: 0

Re: editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Mesaj de sandu p »

asa au inteles ei ca trebuie sa 'sponsorizeze' echipa nationala :evil:
CARP IS NOT CRAP.

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Mesaj de barbumarius »

@Sandu
:D Cred ca in loc sa ne premieze au zis ca e mai bine sa ne faca reclama gratis.Cu ocazia asta poate ne coopteaza "Misu Panacot" in gasca.

@Vladut
Nu cred ca a avut loc o astfel de discutie(cel putin nu la modul serios pt. ca nu ar fi fost posibil din "n" puncte de vedere).
Il astept pe Andrei cu lamuriri.
Polemica trbuie facuta pt ca dupa toata munca facuta si bani cheltuiti am ajuns sa ne perceapa lumea de hoti si mai nou de combinatori.

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Mesaj de gabisandu »

Acum am reusit sa citesc editorialul scris de Malin Musatescu. O realizare editoriala de mare exceptie. :oops: Sunt curios care au fost cele trei surse de informare Malin? Sa-ti fie rusine ca ai reusit sa jignesti o nationala intreaga si te-ai pishat pe munca tuturor.

Sunt din ce in ce mai scarbit.

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Mesaj de tite »

gabisandu scrie:Acum am reusit sa citesc editorialul scris de Malin Musatescu. O realizare editoriala de mare exceptie. :oops: Sunt curios care au fost cele trei surse de informare Malin? Sa-ti fie rusine ca ai reusit sa jignesti o nationala intreaga si te-ai pishat pe munca tuturor.

Sunt din ce in ce mai scarbit.
Gabisor de cine esti asa de scarbit????

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Mesaj de oanavictor »

barbumarius scrie:
"D-le Musatescu

Ceea ce nu inteleg este ca puneti greseala unui coleg(greseala care pleaca de la gestul unui conducator al delegatiei si pe care deocamdata nu o sa o dezvolt aici) in spatele intregului lot care a facut deplasarea in Franta.(Altfel spus Romania e vinovata ca s-a drogat Mutu)
Daca doriti sa stiti ADEVARUL(pt. ca se pare ca sunteti departe de el) va stau la dispozitie.

Marius Barbu -Campion National al Romaniei 2009.
Marius ,te rog daca poti sa spui tot adevarul ,dar mai ales CARE CONDUCATOR A FACUT ACEL GEST SI IN CE A CONSTAT EL :!:
te rog sa spui clar si cinstit daca acel conducator este Oana sau Vladeanu.
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

iugaflorentin
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 10:18

Re: editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Mesaj de iugaflorentin »

Victore, aici nu ai dreptate. Pe Vladeanu nu il sufer pentru ca ne este superior, iar eu nu accept asa ceva.Dar, cat il urasc, tot nu pot sa-l acuz de furt ! Sti bine ce s-a intamplat la impartirea lucrurilor din geanta si ca tu puteai sa intervi si nu se mai ajungea aici ! Te-ai bucurat pentru 2 geci si un trening si uite cum am ajuns sa fim acuzati , acum cine mai are incredere in noi ?
Oricum, nu uita ca greseala recunoscuta este pe jumatate iertata !

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: editorialul din Aventuri la Pescuit-Totul la sacosa

Mesaj de gabisandu »

tite scrie:Gabisor de cine esti asa de scarbit????
Esti cumva curios sa vezi daca esti pe lista?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”