Lamurire pt. Cotelici

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

vom progresa, ronaldo, stai linistit!
din fericire putini gandesc asa distructiv. iar aceasta gandire este primul pas catre resemnare. catre CAPITULARE.
The One Team

Avatar utilizator
ronaldo
Mesaje: 54
Membru din: Mie Dec 28, 2005 14:29

rr

Mesaj de ronaldo »

@ Andrei

cred ca e vorba de ceva genetic aica, n-am nimic cu nimeni , mai mult sant un anonim care sta si observa ce se intampla in lumea carpfishing-ului romanesc. Dar la fel ca in alte sporturi in loc sa ne bucuram de performantele altora ,noi dam cu pietre.(vezi camp de fotbal) ,eu cred ca marul discordiei nu sant realizarile voastre ci ceva mult mai important

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: rr

Mesaj de Vali Vesa »

ronaldo scrie:@ Andrei

cred ca e vorba de ceva genetic aica, n-am nimic cu nimeni , mai mult sant un anonim care sta si observa ce se intampla in lumea carpfishing-ului romanesc. Dar la fel ca in alte sporturi in loc sa ne bucuram de performantele altora ,noi dam cu pietre.(vezi camp de fotbal) ,eu cred ca marul discordiei nu sant realizarile voastre ci ceva mult mai important
QED!
punctul pe "i"...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

ce?
The One Team

Avatar utilizator
ronaldo
Mesaje: 54
Membru din: Mie Dec 28, 2005 14:29

p

Mesaj de ronaldo »

@ Andrei

asta voi trbuie sa stiti,ce ati relizat voi ????????????? si dece carcota asta ???????? nu cumva din cauza APCR-ului??? nu stiu ,intreb si eu

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

Ca in orice poveste trebuie sa existe o BABA CLOANTZA care sa fie chitita numai pe rau dar fara doar si poate ca adevarul (valoarea) va triumfa si Baba Cloantza va fi inghitita de Gheonoaie :P
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Cristi

eu stiam de BABA CLANTZA - daca tu vrei sa-i zici altfel e problema ta . :lol:

Avatar utilizator
ronaldo
Mesaje: 54
Membru din: Mie Dec 28, 2005 14:29

w

Mesaj de ronaldo »

@ Andrei

am citit pe site-ul bigfish ,ca dl Cotelici ti-a acceptat prop de concurs intre echipe,magazine,etc, asteapta detalii despre organizare .

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

@:Ronaldo: DA, asteptam propuneri pentru concuurs intre magazine, asociati etc.. cum asteptam cedinta care trebuia convocata (pe 15 januarie) pentru sa discutam de selecti, asteptam, dar aici vad numai mistouri de 2 lei facute din spate la o tastatura. Ca fata in fata te stringe toti mana si te imbratiseasa. De pilda atacurile jalnice si "personale" mereu din spate la o tastatura facute la concursul de pe crap.ro al lui Goean sunt de prost gust, nejustificate (sau justificate de la o cearta personala pe care dom.le Pangica nu a reusit sal digereze..) Sau prostii de copii, (Prostia acea de copii, faptul ca trimiti cineva care pentru 200 de euro face orice etc...cuvantul meu de onoare ca ma spart de razul..nu de altceva..dar eu pentru cineva las fi facut personal si gratis daca era cazul!!), un sfat prietenesc, mai gandestete in fata la SOBA, ca cred ca esti prea impulsiv, si atitudine aceasta te omora neuroni. In concluzie stii ce zic, asteptam chestie mai serioze, adica propuneri de concursuri, cu regulament impartial, si toate chestile profesionale pe care le ati scris in contract cu AGVPS, asteptam o atitudine mai matura din partea vostra, si, din partea noastra o sa aveti la fel atitudine (cum imi se pare ca am demonstrat de un timp la o parte).E clar ca exista vreun conflict undeva, dar imi se pare ca am scris mai mult decat o data (interpretat dupa la placere) ca poate sa exista un pic de respect si de corectitudine. Apropo, ronaldo, find ca tot ai pomenit echipa big fish (echipa infintata in 2005) mai uitate bine la concursuri din tara...si mai discutam, eu cred ca suntem apreciati si de team senzor si nu cred ca baieti au ceva sa ne reproseasa. Il rog pe Andrei sau pe dom. Rosioru sa posteaza si pe la noi cand au noutati....sa nu va faceti grija de mistouri sau atacuri ca la noi nu exista asa ceva, indiferent ca este Senzor, apcr, 4ever, bigfish etc... In rest va aurez sanatate si asteptam in continuare propunerile seriose pomenite mai deasupra. numai bine.
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Nu inteleg de ce v-ati suparat.Nu am dorit sa umbresc performantele voastre.Daca insa ne propunem atingerea unor obiective importante,asa cum spune Maestrul, e normal ca performantele voastre sa constituie reperele de referinta.
S-auzim de bine!
The second best is the first loser!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”