Lamurire pt. Cotelici

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Adriano

auzi stimate domn . Nu ai ce face noaptea si te bagi in vorba ? Mai nou esti si avocatul lui Iliuta ? Ce treaba ai tu in conflictul meu cu Iliuta , conflict intretinut de el prin masura de a nu sterge postarile mele - asa cum i-am cerut ? Unde apari tu in schema asta ? Cind simti nevoia sa postezi 1/2 pagina despre mine ( cu gura sobei , samd ) scrie-o undeva si maninc-o ! Asta e un sfat dezinteresat . Ma enerveaza cumplit ca vii nebagat in seama si neimplicat cu nimic sa mai arunci 4-5 fraze despre mine . Ti-am scris eu ceva ? Am scris ceva despre magazinul tau ? M-am luat de vreun frate de-al tau ? Spune unde si maninc topicul ala !
Sau de la o vreme te confunzi deja cu toti userii de pe crap.ro si trebuie sa-ti dai cu parerea despre oricine ? Odata daca mai postezi asa cum ai facut azi ( adica fara motiv ) - zbori de pe Forumul asta - imediat !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@adriano
Cine-ti da dreptul tie sa judeci oamenii ? Te crezi Dumnezeu ?
Nu te obliga nimeni sa citesti "mistourile de 2 lei" de aici.
Uite, eu de exemplu nu vreau " sa-ti mai strang mana sau sa te imbratisez " vreodata. Pentru mine, de acum nu mai existi.
Daca continui sa te mai bagi in seama( cu mine) sau jignesti asociatia sau membrii ei, ma voi simtii obligat sa trec la corectii personale, daca stii ce inseamna...Cu oameni ca tine doar asa trebuie procedat.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

--------------------------------------------------------------------------------

Nu inteleg de ce v-ati suparat.Nu am dorit sa umbresc performantele voastre.Daca insa ne propunem atingerea unor obiective importante,asa cum spune Maestrul, e normal ca performantele voastre sa constituie reperele de referinta.
S-auzim de bine!
_________________

vad ca ne iei la misto in continuare...
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@ronaldo
cotelici n-are nici o calitate sa accepte propunerile mele!
iar ca valoare, cotelici este un fel de mutiluta bustean!
@adriano
facem misto de cine vrem noi. traim intr-o tara libera!
facem misto de frustrarile lui cotelici si de concursurile organizate de mutilat!
vrei sa facem misto si de tine?
The One Team

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

@pangica: Vad ca ai interpretat cum ai vrut tu, a mea era un apel sa mai discutam ceva serios, adica concursuri si pescuitul si sa mai lasam atacuri personale; dar vad ca nu este de folos. Problemele tale era mai bine sa le discuti prin telefon cu Goean, iesei mai domn. din chestia aceasta si macar se si resolva amichevol. Sa ma stergi de pe siteul? La discretia ta, postarile mele poate sa ramana ca nu ma ofensez.
@Vladutz: DURULE, este al doila ora cand ma ameninti, ai luat razna complet (si sincer il zic) o data trebuia sa ma mutilezi, acuma ma faci o corectia personala (nu era corporala?), stii ceva ABIA ASTEPT SA O FACI O DATA FRATE CA VORBE AM AUZIT MULTE... Altceva, nu cred ca am pomenit de tine, asa ca informatie generala.
@andrei: Ok, daca te simti mai bine atunci poti sa faci mistouri si de mine (cu tot ca l'ai facut deja si cum vezi nu zic nimic) dar nu uita sa mai ne zici ceva de concursuri aia...asteptam in continuare. In rest nu cred ca cineva va luat din meritele de la motonko sau de vreun campionat mondial, cum bine stii (si stia si multi alti..) eu la primul mondial mam oferit sa va sprijn cu ceva sponsorizare de la Big Fish (cat am putut..), si vam asteptat la aereoport sa mergem impreuna sa serbatorim argintul, Al doila mondial tam sunat si pe tine si pe Cornel aqua (cred ca cornel poate sa confirmeze) si intrebarea mea a fost: "baieti daca va pot ajuta cu ceva nada sau altceva sa ma ziceti ca sunt disponibil oricand pentru loto national, La intorcerea vostra nu au lipsit din partea mea telefoane de felicitari pentru bronz, postarile de felicitari pe toate forumurile si bucurie oricum din partea mea ca ROMANIA este din nou pe podium, din pacate nu am putut onora invitatia voastra la petrecere pentru probleme de serviciu. Am si mentionat pe scris in forumi si verbal cand ne am intelnit ca este o ONOARE sa ne confruntam cu voi la concursuri. Daca aceste voi le numiti frustratie si invidie atunci imi vine dubiu ca intradevar avem o viziune al vietii diferita si ca cineva incearca sa distorsioneze realitate. Numai bine.
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@adriano,
ai dreptate 100% in ceea ce spui.
din acest punct de vedere n-am nimic cu tine. cotelici insa, e frustrat! asculta la mine!
despre care concurs vrei sa-ti spun? cel intre cluburi?
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Adriano

ai un stil de a enerva omul ceva de speriat ! :lol:
Spune-mi si mie ce rost avea postarea ta anterioara , cind tu nu erai implicat ? Si nici eu dupa cum poate citesti in intreg topicul . Am o singura postare , facuta ca gluma si atit .
Cit despre cum rezolv eu problemele cu Iliuta , lasa pe mine sa stabilesc treaba asta .
Am stabilit odata ca nu sterg pe nimeni de pe Forum , asa ca stai linistit .

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

@Andrei, da, cel intre cluburi, sa stim si noi unde se face, taxa, si un regolament general. merci.
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@adriano
noi am propus un concurs. asta nu inseamna cu noi stabilim si regulile. mai mult, suntem de acord sa ne intrecem dupa regulile voastre, in ce locatie(locatii) doriti voi.
din pacate va fi un concurs intre doua cluburi: noi si voi! alti clienti nu mai sunt.
o mica obiectie avem: daca ne vom intrece in formula de 6 (adica 3 echipe de doi) vrem ca miza sa nu fie mai mica de 2000 euro / echipa de doi. adica 6000!
The One Team

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

6000 de euro pentru 3 echipe :shock: ? Andrei eu am crezut ca este un concurs 'amichevol' , un fel de antrenament, unde premile sunt simbolice (as putea sa fie si o cupa sau altceva de genul acest). Ok, atunci ne gandim si noi la o solutie adegvata si bagam idei impreuna. DAR in niciun caz o taxa asa de mare, cu toti cuncursuri la care suntem inscrisi eu zic ca cheltuieli sau deja ridicat mult: asa ca cel putin pentru concurs acest lasam taxa mai mica. In sfarsit am vazut ca sa inscris Parfene si sunt convins ca Sorin Podaru o sa participe si el, de pilda Dom. Serbu cred ca este interesat . Conclusionam regolament si o sa vina baieti la concurs. Numai bine
RESPECT, Musaro Adriano

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”