TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG.

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Dan Badarcea
Mesaje: 881
Membru din: Lun Mai 19, 2008 11:19
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG

Mesaj de Dan Badarcea »

ceangau alexandru scrie:....din pacate , de la urmarirea unui concurs de pescuit din Ungaria ,unde am fost reprezentati cu onoare si succes de mai multe echipe din Romania , am ajuns din nou la bascalie , in loc sa ne mandrim ca , echipe ca TATA NITU-SBS TEAM, KING BAITS TEAM ROMANIA ,PVTV ROMANIA , nea reprezentat cu succes , si ca DANUBIUS a onorat concursul pana la sfarsit , incercam sa cautam nod in papura , ne legam de altceva decat esentialul.....un lucru sa nu uitati valoarea unui OM ca TATA NUTU este definita de o perioada foarte lunga , perioada in care a dat dovada ca este un OM deosebit , un profesionist desavarsit , un familist convins , cu o CREDINTA puternica ....si pana la urma asta conteaza !!!!!! Ps.....fiecare avem momente de ratacire...!!!!
AI DREPTATE! TATA NUTU!(un profesionist desavarsit , un familist convins , cu o CREDINTA puternica ....si pana la urma asta conteaza !!!!!! Ps.....fiecare avem momente de ratacire...!!!!)
MARE DREPTATE :lol: :lol: :lol: :lol:
Ovidius Constanta

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG

Mesaj de buhac constantin »

Felicitari Tata Nitu pentru felul cum ai reprezentat Romania la concursul din Ungaria unde au fost pescari din 6 tari . Nitu - S B S = Rezultate de invidiat .Tati cum ai reusit sa faci o firma atat de cunoscuta sa investeasca prin suportaea taxelor la toate concursurile pe unde participi ?

Vali Vesa
In primul rand trebuia sa te gandesti ca dl Nitu este de seama parintilor tai .
In al doilea rand nu cred ca ai participari la concursuri cate locuri de 1 are Tata Nitu .
In al treilea rand din 13 loturi trebuia sa castige unul .Decat la complot participa celelalte .

Vladut
Pe tine nu am cum sa ma supar ca te dai la ANTRENOR .Nu mai ai remediu .
Ce suparat esti ca Tata Nitu a participat cu nationala prietenului nostru Iorgos si nu a prins nici un peste .Dupa rezultat eu cred ca Greci au pescuit cu nada care ai pescuit si tu la Sarulesti cand ai avut ZERO PESTE :lol: Pe timpul desfasurari concursurilor ai magazinul inchis ? :? :?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG

Mesaj de Vladut Mateianu »

@costica

iar amesteci lucrurile. problemele mele personale nu au nicio legatura cu firma (apropo, magazin nu mai am de vreo 7-8 luni !). iar faptul ca sunt nationalist si patriot este problema mea. de altfel, i-am spus-o si personal lui tata nitu la tancabesti.

PS vrei sa intru si eu pe forumurile cfr-ului si sa povestesc ce face liderul "locomotivarilor" pe balti ? :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG

Mesaj de barbumarius »

@Costica
Si Rosioru avea o varsta si la-ati tavalit pe aici si a facut o gramada pt pescuit chiar daca nu a castigat concursuri cat Nitu.
Ar trebui sa va hotarati ce respectati in primul rand: varsta sau cinstea.

@Bogdan
O singura data am fost la Bunget si asta a fost la concursul din primavara.Nitu s-a antrenat cu cateva zile inainte.
La sfarsitul mansei de la Sacel le-am zis celor prezenti ca Naturalul va iesi din cursa la Bunget pt ca stiam ca Nitu va va ingropa cu grumbelul lui.Si pt ca a jurat stramb :lol:
O sa iti explic cand ne vedem pe balta cum e treaba cu noncombatul.

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG

Mesaj de bogkba »

Eu stiam Marius ca ai fost de 2 ori,odata ai luat locul 2 si captura la un concurs si a doua oara ai venit cu prietenul nostru comun si am mai multe poze cu tine si cu niste crapi prinsi :lol: De aceea am spus ca ai pescuit mai mult ca Tata Nitu.Si noi stiam si ti-a zis si prietenul nostru ca nu o sa fie bine cu grambelul la CN de aceea l-am scos pe Bunget,dar bilele au facut diferenta dupa cum stii si tu prea bine.Te salut si ne vedem pe lac!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG

Mesaj de cornelserbu »

Dan Badarcea scrie:@serbu!-pustiule,iar ti-a luat bunica lego-ul de ai scapat in internet? :lol: :lol:
bai bosorogule, iar ai alzheimer si nu mai sti sa citesti ???... unde dracului ai vazut tu ca am scris eu ceva de caracterul lui tata nitu ??? :lol: :lol: :lol:

oricum, se pare ca v-a tras-o mosu la cetariu, voua astora de la ovidius ca prea-i purtati sambetele...nu vreti voi sa intelegeti ca cn-ul asta pe loturi e ca survivor de la axn, unde fiecare face tot ce-i sta in putinta ca sa ia milionul de verzisori ... :D :D :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Dan Badarcea
Mesaje: 881
Membru din: Lun Mai 19, 2008 11:19
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG

Mesaj de Dan Badarcea »

cornelserbu scrie:
Dan Badarcea scrie:@serbu!-pustiule,iar ti-a luat bunica lego-ul de ai scapat in internet? :lol: :lol:
bai bosorogule, iar ai alzheimer si nu mai sti sa citesti ???... unde dracului ai vazut tu ca am scris eu ceva de caracterul lui tata nitu ??? :lol: :lol: :lol:

oricum, se pare ca v-a tras-o mosu la cetariu, voua astora de la ovidius ca prea-i purtati sambetele...nu vreti voi sa intelegeti ca cn-ul asta pe loturi e ca survivor de la axn, unde fiecare face tot ce-i sta in putinta ca sa ia milionul de verzisori ... :D :D :D
TUTANKAMON! unde dracu ai citit tu,ca eu am zis despre tine,ca ai scris ceva despre caracterul lui nitu? :lol: :lol:
ps.noi,astia de la OVIDIUS nu-i purtam sambetele omului(si le tine singur :lol: :lol: ) pentru ca nu avem de ce.
asa a inteles el competitia si noi nu-i putem schimba mentalitatea la varsta asta.
de inteles intelegem foarte bine cn asta pe loturi. e la fel ca si cel pe echipe din 2009(vezi mansa de la sacel) :lol: :lol:
Ovidius Constanta

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG

Mesaj de barbumarius »

TURUL DE FORTA CONTINUA-LOCUL 15 din 17 la 1kg de ultimul loc.

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG

Mesaj de barbumarius »

Asta asa ca tot ii tin unii contabilitatea.

A, si nu uitati d-l contabil ca a reusit sa prinda chiar un peste pe renumitul Gorgan(in ultimile minute- la Trophy).

BROVO si MULTE INAINTE(concursuri dastea).

Avatar utilizator
viorel dulamita
pescar de competitie
Mesaje: 1087
Membru din: Joi Noi 20, 2008 20:00
Puncte: 0
Localitate: dej

Re: TATA NITU continua turul de forta....MACONKA...23-28 AUG

Mesaj de viorel dulamita »

barbumarius scrie:TURUL DE FORTA CONTINUA-LOCUL 15 din 17 la 1kg de ultimul loc.
...pe standul B5 de la CN, dar "grambelul" nu a avut "acces" :wink: ...
Concluzia unor persoane care au participat si la CN(ca vizitatori si concurenti) si la acest concurs a fost:"...poate la "vazut" DUMNEZEU pentru ce a facut la CN...". Pentru cei care nu au fost pe Cetariu la etapa de CN spune multe.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”