vand om !

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
turlostanu
Mesaje: 27
Membru din: Mar Sep 27, 2005 2:26

Mesaj de turlostanu »

bai carmol,

esti mai prost decat Dorel din reclama !!! :P

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@ carmolistu

tu ce vrei de fapt????? ca vad ca ai shi ceva revendicari de facut , doar ca ejti incoerent!

Avatar utilizator
DanM
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Oct 08, 2005 18:24
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de DanM »

bai Carmol, n-ai treaba acasa ma?





@ Cocodelasenzor, frate eu atat cred k meriti.. 10 monede.. dar daca-mi dai cu 2 peste bot.. eu nu te mai cumpar frate.. ramai al nimanui.. ia-te de mana cu Carmolistu, ca sunteti amand2 carmolisti.. si mergeti si va aruncatzi in balta! ;) glumesc ba!

ba.. da' s-a dat marfa ? sau inca mai e de vanzare? :D
Un Nimeni Celebru !

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

ehehe da gat, l-ai sters pe varu'???

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Imi pare rau ca am intirziat atit de mult cu raspunsul pe care il voi da.Bai carmol de ce vorbesti aiurea de niste oameni pe care nu ii sti. L-ai jicnit in primul rind pe maestru stricatule, ai pus acent pe frati mei vladut,vladeanu,porksi nu in ultimul rand pe nasu turlostanu,ce crezi ca ti se poate intimpla daca noi doi o sa ne intilnim din greseala :?: RASPUNS am sa te aduc in fata baietilor o sa te frecam in anus dupa care o sa ne cacam pe tine homoxesualule pasiv si spart in gura :twisted: :evil: :twisted: :evil:

dariebv
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Ian 29, 2005 14:38
Puncte: 0
Localitate: brasov

Mesaj de dariebv »

Va salut de la munte.Are cineva idee cine e aberatia asta genetica autointitulat carmolistul?Dupa ce ca e o gluma a naturii mai si se da in spectacol.

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Salut Darie.
Ce faci ma ? Intri la iernat? Prin Bucuresti cind mai apari?
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

sa ma cac pe voi!
ba saracilor am fost putin arestat cu o fapta care nu era a mea si ma tinut bulangii pe circa da acu am venit acasa ba ratatilor!!!
credeati ca Ati scapat de CARMOLIST ?????
nu!
ba terente tu esti ultima saracie asta e clar! si ce mecla ai! urit mai esti sa moara copii mei!
traiasca carmolistu!
traiasca porku!
traisca burtosu rosior!
ma cac pe terente si nasu turlostanu!
terente ciumatu!
terente perversu!
jos mafia!
sus carmolisti!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Hai ca e prea mult - asta a fost cantecul de lebeda al lui carmolistu . Pa ! Te-am sters .

turlostanu
Mesaje: 27
Membru din: Mar Sep 27, 2005 2:26

Mesaj de turlostanu »

Val@

lasa-l bre nu-l pisa, sa vedem cine este.Suntem pe urmele acestui element de ultima speta, care se ia tot timpul de baieti.Ce ai ba nenorocitule cu Terente?Vezi ca a vorbit cu hackerii si te prinde in curand.Ce ai patit la puscarie e floare la ureche, animalule!O sa-ti rupem amandoua mainile si o sa te batem cu ele.Apropo, care e fapta aia de care zici, nu cumva te-au turnat la gara k faceai trambita in wc?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”