www.total-fishing-tackle.com

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5367
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: www.total-fishing-tackle.com

Mesaj de Bogdan Zaharia »

Cine a facut plati in Anglia in ultima perioada sa isi verifice conturile pentru ca in Anglia s a spart o baza de date si s au golit conturi, stiu deja 2 cazuri
ImagineImagine
BÂZ

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3766
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: www.total-fishing-tackle.com

Mesaj de odoctee »

Bogdan Zaharia scrie:Cine a facut plati in Anglia in ultima perioada sa isi verifice conturile pentru ca in Anglia s a spart o baza de date si s au golit conturi, stiu deja 2 cazuri
Cine a facut virament bancar...
Pay Pal rullzzz :D
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: www.total-fishing-tackle.com

Mesaj de Simu Alexandru »

am 2 prieteni care si-au luat velocity si nu au avut brobleme chiar le-au achizitionat la un super pret 340 ron / buc
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5367
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: www.total-fishing-tackle.com

Mesaj de Bogdan Zaharia »

SEPY31 scrie:am 2 prieteni care si-au luat velocity si nu au avut probleme chiar le-au achizitionat la un super pret 340 ron / buc
Aici nu discutam de pret, stim majoritatea ce preturi au fost anul acesta in magazinele de afara, aici discutam de faptul ca au aparut unele probleme in bazele de date si se golesc conturi.
ImagineImagine
BÂZ

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: www.total-fishing-tackle.com

Mesaj de Simu Alexandru »

tot ce se poate in golirea conturilor
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

Avatar utilizator
stasgutu
Mesaje: 326
Membru din: Joi Mai 23, 2013 20:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: www.total-fishing-tackle.com

Mesaj de stasgutu »

si eu am patit tot dupa ce am facut plata pe acest site la sf lui decembrie. 4000 lei disparusera din cont. am reusit recuperarea lor dupa blocare card si facute cereri de restituire la banca. si mai am un amic cu aceeasi problema, doar ca el inca nu a recuperat. deci cei care ati facut plati, verificati extrasele de cont!
Stas Gutu

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: www.total-fishing-tackle.com

Mesaj de Andrei91 »

Zilele acestea doream sa plasez o comanda ... acum nu mai am incredere

Avatar utilizator
mircead
Veteran
Mesaje: 3076
Membru din: Dum Dec 12, 2010 15:29
Puncte: 0
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: www.total-fishing-tackle.com

Mesaj de mircead »

Si mie mi-au golit un card, cel de pe care am platit cu Visa, mi-au luat foarte multi bani, in 6 tranzactii neautorizate de mine. am facut plangere si mi-am recuperat o parte, inca mai am de recuperat. Frauda s-a facut cam asa:
- completai datele de pe card pe site-ul magazinului si cand apasai "continue" te baga automat intr-o alta fereastra piratata unde cerea din nou sa-ti completezi datele cardului.
Prima oara plateai corect la magazin si a doua oara niste baieti veseli din Norwich, UK isi faceau rost de datele cardului tau cu care mai apoi plasau comenzi de diverse lucruri, pe care le luau de la posta lor si apoi le vindeau, exact ca in filmul Hacker. Acum site-ul este curat nu mai este piratat si oricum prin Pay Pal nu merge smecheria, te costa un banut in plus dar dormi linistit.
Apropos au din nou reduceri bune :wink:
Nu sunt un pescar grozav , dar ma simt grozav pe balta !

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: www.total-fishing-tackle.com

Mesaj de RSC »

Eu folosesc un cont si-un card exclusiv pentru plati online: bilete avion, inchiriere auto, achizitii de orice fel, plati utilitati, impozite, taxe scolare copii, etc...cand am nevoie il alimentez...nu se accepta "descoperit de cont" ( nu stiu daca e corect in romana). Il alimentez numai cand am nevoie din contul principal, cont din care nu fac nici o tranzactie online. Paypal e ok...dar nu se stie niciodata...de aceea incerc sa-mi tin sub control tranzactiile.
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: www.total-fishing-tackle.com

Mesaj de Albert »

RSC scrie:Eu folosesc un cont si-un card exclusiv pentru plati online:...cand am nevoie il alimentez..
Cea mai buna abordare a platilor on-line. La fel fac si eu.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”