ANUNT IMPORTANT PENTRU PESCARI

Moderator: didi-ionita

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU PESCARI

Mesaj de popescu59 »

Alooooooooooooooo Patroniiiiiiiiiiiiiiiiiii frate loc pentru rulota mea este ???????
Ce faci imi arunci foisoare sa ma bata vintu acolo? Lasa loc si pentru rulote ca nu se stie poate ne mutam acolo , si sa faci ceva pentru cite o priza din loc in loc.
Cit priveste pestele te risti 100 000 euroi si faci balta mai tare ca toate , daca nu e ches e banci multe la voi la Buc . :lol: :lol: :lol: Ca doar 1 este Mircea Gheran, poate pupi si tu ceva din fondurile alea Europene si ai puso.Adica vrei sa spui ca la vara mergem sa prindem 2 kg de caras ???? Aoleuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Daca astepti pina la Toamna , insemna ca e vorba de lungeste-mi doamne zilele .Ori bagi material si faci explozie ori o ei pas cu pas si te duci la fund usor usor . :mrgreen: :mrgreen:
Te tin in tensiune pina o duci la final , mai bine ma banezi sa nu te mai intarit, iti dau teroare incontinuuuuuuuuuu, si sa vezi la vara cum ai sa imi multumesti.

didi-ionita
Mesaje: 367
Membru din: Mie Mar 30, 2011 23:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU PESCARI

Mesaj de didi-ionita »

popescu59 scrie: Cit priveste pestele te risti 100 000 euroi si faci balta mai tare ca toate , daca nu e ches ...
Noi avem hartii mari si n-are sa ne dea restu astia :mrgreen:
Mai schimbam in hartii mai mici si rezolvam
Totul este posibil ...
Stima

Mircea Gheran
Mesaje: 512
Membru din: Lun Iul 10, 2006 10:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU PESCARI

Mesaj de Mircea Gheran »

@popescu59



Nae, de casute nu ai citit..? mai intai trebuie sa te faci tovaras cu primaru, politistu si preotu.... :wink: apoi dai zvon ca ai bagat peste sa te faci tovaras si cu braconierii.... :wink: si dupa pupi un pic de fonduri pt ca in momentu asta daca ai bagat chiar si 1000 tone de crap mare ... :idea: risti sa ramai fara el sau sa ramai fara o parte din el ( aloooooo traim in Romaniaaa )...exemple sunt multe... :lol: :lol:
Cu rulota ce facem ? :cry:
Ultima oară modificat Lun Ian 30, 2012 22:56 de către Mircea Gheran, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU PESCARI

Mesaj de Lucian Manea »

magic-bait scrie:
lucianman scrie:
Mircea Gheran scrie:LUNI domnule..... :wink:
ps merci de intrebari si sugestii - sincer , sunt bine venite
Merci si eu pt raspunsuri.

Sper sa faceti o treaba buna si sa puneti balta pe picioare cat mai curand.
Cred ca cel mai important este sa ganditi si din punct de vedere al profitului dar si din punct de vedere al pescarilor pozitionarea standurile, a.i. sa nu existe problema de agatat cu vecinul in drill sau de lipsa de "intimitate" ca doar de aia venim in natura. Sa stam in ea si nu in RULOTE. :D :D :D

Mult succes Magic Bait & George.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
addicted
Mesaje: 813
Membru din: Mie Feb 16, 2011 2:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU PESCARI

Mesaj de addicted »

imi pare rau ca nu am buton de like:)

didi-ionita
Mesaje: 367
Membru din: Mie Mar 30, 2011 23:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU PESCARI

Mesaj de didi-ionita »

lucianman scrie:
Mult succes Magic Bait & George.
merci si noi ,
chef de treaba este , ceva cashcaval mai este , asteptam sa vina dezghetul si-i dam viteza ...
punem si rulote ... ca sa multumim pe toata lumea :D , asta e deviza noastra

stima,
magic bait

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU PESCARI

Mesaj de popescu59 »

Dupa cum o pui aici degeaba ne excitam noi ca la tine tot la ceva caras sau gratar o sa ne distram, nu cunosti riscurile cu balta ????
Trebuie in primul rind sef de paznici un zmardoi de pe la buc. care nu se cunoaste cu lumea si ai sa vezi ca vei avea si peste in balta sauuuuuuuuuuuuuuuuu te muti cu familia la balta si la fel va fi .
Daca ne ei ca nu bagi peste ca te fura atunci vom vizita balta de pe satelit si vom arata cu degetu asta e balta lui Mircica peste N ani vom merge si noi acolo ca cica are si caras ca palma .
Lumea discuta de locuri de distante intre standuri si tu ne ei ca se fura pestele.
Eu zic sa nu mai faca lumea planuri cu locurile cu distantele ca la caras ca palma nu e nevoie de loc mult poti sa dai si unu peste altu .
TI-AM ZIS CA TE TIN IN TEROARE PINA DEFINITIVEZI CEVA FRUMOS asta ca ti-ai bagat capu . :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU PESCARI

Mesaj de Lucian Manea »

popescu59 scrie:Dupa cum o pui aici degeaba ne excitam noi ca la tine tot la ceva caras sau gratar o sa ne distram, nu cunosti riscurile cu balta ????
Trebuie in primul rind sef de paznici un zmardoi de pe la buc. care nu se cunoaste cu lumea si ai sa vezi ca vei avea si peste in balta sauuuuuuuuuuuuuuuuu te muti cu familia la balta si la fel va fi .
Daca ne ei ca nu bagi peste ca te fura atunci vom vizita balta de pe satelit si vom arata cu degetu asta e balta lui Mircica peste N ani vom merge si noi acolo ca cica are si caras ca palma .
Lumea discuta de locuri de distante intre standuri si tu ne ei ca se fura pestele.
Eu zic sa nu mai faca lumea planuri cu locurile cu distantele ca la caras ca palma nu e nevoie de loc mult poti sa dai si unu peste altu .
TI-AM ZIS CA TE TIN IN TEROARE PINA DEFINITIVEZI CEVA FRUMOS asta ca ti-ai bagat capu . :mrgreen: :mrgreen:
Eu zic sa vinzi rulota si sa te asociezi cu Gheran si cu George. Asa sigur vom veni pe balta, altfel nu...ca va fi doar caras cat palma :D :D
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Mircea Gheran
Mesaje: 512
Membru din: Lun Iul 10, 2006 10:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU PESCARI

Mesaj de Mircea Gheran »

@Nae
promit ca o sa fie caras si mai mare ca palma ..pt tine :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGIC BAIT”