ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

livi29
pescar de competitie
Mesaje: 1549
Membru din: Sâm Ian 12, 2013 23:15
Puncte: 0
Localitate: tg-carbunesti

Re: ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Mesaj de livi29 »

Nu am folosit-o chiar de loc am luat-o in decembrie,am mai dat 30 ron la un croitor pt ai intari manerele si cureaua de luat pe umar si acum o saptamana am luat una shimano de asta as vrea sa o vand .asa a sunat anuntul meu,nu vad nici o neregula in el, mai mult decat atat unde am mintit?am spus ca nu am folosit-o eu si CA AM REPARAT-O LA CROITOR unde am mai dat 30ron,nu ca nu este folosita ,asa ca fiti atenti la anunturi domnilor cumparatori si pt domnul care ma criticat DANU 13 om de nimic si gunoi sa fac pe cine vrea el nu pe mine,mai intai sa vada despre ce este vorba si dupa aceea sa traga concluzii,am vandut exact ce am spus in anunt si nu mi-a cerut poze cu husa,daca ma simtea-m vinovat nu comenta-m atat tacea-m din gura si gata,iar daca va uitati la anunturile mele anterioare vadeti ca nimeni nu a fost nemultumit de produsele mele si cum spune si domnul moderator ALLEN s-ar putea sa fiti dumneavoastra unul dintre tepari domnule DANU 13.

Avatar utilizator
danu13
Mesaje: 579
Membru din: Joi Sep 13, 2012 23:49
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Mesaj de danu13 »

Poate vede si domnu' "Allen" dar lui cred ca o sa ii para destul de noua si nefolosita!

livi29
pescar de competitie
Mesaje: 1549
Membru din: Sâm Ian 12, 2013 23:15
Puncte: 0
Localitate: tg-carbunesti

Re: ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Mesaj de livi29 »

unde scrie domnule noua si nefolosita in anuntul meu domnule?

Avatar utilizator
danu13
Mesaje: 579
Membru din: Joi Sep 13, 2012 23:49
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Mesaj de danu13 »

livi29 scrie:Nu am folosit-o chiar de loc am luat-o in decembrie,am mai dat 30 ron la un croitor pt ai intari manerele si cureaua de luat pe umar si acum o saptamana am luat una shimano de asta as vrea sa o vand .asa a sunat anuntul meu,nu vad nici o neregula in el, mai mult decat atat unde am mintit?am spus ca nu am folosit-o eu si CA AM REPARAT-O LA CROITOR unde am mai dat 30ron,nu ca nu este folosita ,asa ca fiti atenti la anunturi domnilor cumparatori si pt domnul care ma criticat DANU 13 om de nimic si gunoi sa fac pe cine vrea el nu pe mine,mai intai sa vada despre ce este vorba si dupa aceea sa traga concluzii,am vandut exact ce am spus in anunt si nu mi-a cerut poze cu husa,daca ma simtea-m vinovat nu comenta-m atat tacea-m din gura si gata,iar daca va uitati la anunturile mele anterioare vadeti ca nimeni nu a fost nemultumit de produsele mele si cum spune si domnul moderator ALLEN s-ar putea sa fiti dumneavoastra unul dintre tepari domnule DANU 13.
:)) cand gasiti tigan sa recunoasca fapta sa ma anuntati si e mine... Iar daca eu sunt tepar astept pe cei cu care am facut diferite schimburi sau carora le-am vandut/ cumparat produse sa scrie aici... Anuntul l-ati facut special cu inteles ambigu... Ca nu scrie ca e moua dar e nefolosita... :))

Avatar utilizator
danu13
Mesaje: 579
Membru din: Joi Sep 13, 2012 23:49
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Mesaj de danu13 »

Daca sunteti asa de sincer de ce nu ati zis e rupta folosita 2-3 sezoane dar merge folosita fara probleme... Asa stia omu ce cumpara si daca o cumpara... Datii omului banii inapoi daca sunteti om calumea!

livi29
pescar de competitie
Mesaje: 1549
Membru din: Sâm Ian 12, 2013 23:15
Puncte: 0
Localitate: tg-carbunesti

Re: ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Mesaj de livi29 »

am spus ca nu este noua si ca am dus-o la un croitor pt reparati da,atunci la ce a mai cumparat-o, treb sa isi ia una noua atunci nu la mana a doua si sa va mai spun ceva, de unde stiti dumneavoastra ca a fost asa de rupta la mine?si nu a rupt-o poate el ulterior din moment ce eu nu am poze cu husa in anuntul meu,eu cred ca va si cunoasteti de ii tineti asa de mult parte si sunteti impotriva mea.eu atat am avut de spus si sunt impacat cu gandu-l ca am vandut exact ce am descris in anuntul meu si va mai repet o data nu am folosit-o niciodata asa am luat-o de pe site si am mai reparat-o eu,ar putea sa intervina cel care mi-a vandut-o mie si sa va confirme ce spun si eu nu m-am plans atat in conditiile in care am dat si mai mult pe ea si am mai si platit reparatia la croitor,credeti ca asa o luam de la croitor,o zi buna tuturor.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Mesaj de gabi1 »

Nu am folosit-o chiar de loc am luat-o in decembrie,am mai dat 30 ron la un croitor pt ai intari manerele si cureaua de luat pe umar si acum o saptamana am luat una shimano de asta as vrea sa o vand
Nu te mai ascunde in spatele unei maturi.Cine pune bazoane la un pantalon daca nu este foarte uzat sau rupt in genunchi sau in "tur"??
Basca ca te incurci in declaratii.
am spus ca nu este noua si ca am dus-o la un croitor pt reparati
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Liviu_angelo
Mesaje: 295
Membru din: Dum Mar 16, 2014 15:38
Puncte: 0
Localitate: Braila

Re: ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Mesaj de Liviu_angelo »

bai om prost si fara rost pe lumea asta de ce minti k mi-ai spus k e folosita ? te contrazici singur knd mai sus ai spus si tu k e nefolosit,si cat de retardat poti fii sa spui k am rupt singur husa ,nu te ajuta capul deloc? rog moderatorii sa faca ceva in privinta lui,am pus dovezi si poze si mesajul trimis de el precum k e NEFOLOSITA.

Avatar utilizator
danu13
Mesaje: 579
Membru din: Joi Sep 13, 2012 23:49
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Mesaj de danu13 »

livi29 scrie:am spus ca nu este noua si ca am dus-o la un croitor pt reparati da,atunci la ce a mai cumparat-o, treb sa isi ia una noua atunci nu la mana a doua si sa va mai spun ceva, de unde stiti dumneavoastra ca a fost asa de rupta la mine?si nu a rupt-o poate el ulterior din moment ce eu nu am poze cu husa in anuntul meu,eu cred ca va si cunoasteti de ii tineti asa de mult parte si sunteti impotriva mea.eu atat am avut de spus si sunt impacat cu gandu-l ca am vandut exact ce am descris in anuntul meu si va mai repet o data nu am folosit-o niciodata asa am luat-o de pe site si am mai reparat-o eu,ar putea sa intervina cel care mi-a vandut-o mie si sa va confirme ce spun si eu nu m-am plans atat in conditiile in care am dat si mai mult pe ea si am mai si platit reparatia la croitor,credeti ca asa o luam de la croitor,o zi buna tuturor.
Am auzito si pe asta ... A rupt omu husa dupa ce a primito... De ce? Ca sa aiba o husa rupta? :)) esti de tot rasul... Gata am incheiat acest subiect! Pacat ca exista si oameni ca dumneavoastra printre pescari... Cat despre domnu' Allen ... Facetiva temele data viitoare inainte sa faceti prezumtii de genul!!! E bine ca descurajati utilizatorii vechi si ii sustineti pe tepari! Hai fire intinse la toata lumea in weekend!

Avatar utilizator
Liviu_angelo
Mesaje: 295
Membru din: Dum Mar 16, 2014 15:38
Puncte: 0
Localitate: Braila

Re: ATENTIE!!!! UN NOU TEPAR PE CRAPMAINIA- livi29

Mesaj de Liviu_angelo »

Nu am folosit-o chiar de loc am luat-o in decembrie,am mai dat 30 ron la un croitor pt ai intari manerele si cureaua de luat pe umar si acum o saptamana am luat una shimano de asta as vrea sa o vand .asa a sunat anuntul meu,nu vad nici o neregula in el, mai mult decat atat unde am mintit?


macar recunoaste k esti panarama

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”