Căutarea a găsit 8 rezultate

de elvis_vive30
Vin Dec 07, 2012 12:39
Forum: Discutii Generale despre Pescuit
Subiect: Pescuit pe Ebro
Răspunsuri: 15
Vizualizări: 2930

Re: Pescuit pe Ebro

salut eu locuiesc in spania de multi ani cand vrei sa veniti ma anuntati si putem merge impreuna ..dar mai inatai ar trebui sa stiu cu cine stau de vb..salutari nr meu este 0034600694480 ma anunti din timp si vb Salut, o intrebare am : pe Ebru se pescuieste doar catch & release sau se poate retine ...
de elvis_vive30
Lun Sep 10, 2012 20:44
Forum: Concursuri de Pescuit
Subiect: WCC 2012 - Bolsena Lake, 02-08.IX.2012
Răspunsuri: 222
Vizualizări: 22870

Re: WCC 2012 - Bolsena Lake, 02-08.IX.2012

Felicitari tuturor pntr acest mare succes in special Peter & Norbi !!!!!!
Felicitari Craioveanului meu TOTO !!!!!

!!!!!! Bravo......sunt mandru......Bravo !!!!!!!
de elvis_vive30
Joi Iun 21, 2012 13:16
Forum: Discutii Generale despre Pescuit
Subiect: Romanii pescuiesc si peste hotare!!!
Răspunsuri: 5
Vizualizări: 1248

Re: Romanii pescuiesc si peste hotare!!!

E ft trist ce se intampla aici in spania dar e real,din pacate autoritatile spaniole nu fac nimic sa rezolve aceste probleme,nu exista nici o lege care sa interzica aceste crime facute de uni "pescari" romani,din contra exista lege pntr somn care te obliga sa il sacrifici imediat dupa scoaterea lui ...
de elvis_vive30
Mar Mar 20, 2012 23:17
Forum: Liber la Discutii
Subiect: Ma Prezint
Răspunsuri: 9
Vizualizări: 1259

Re: Ma Prezint

Multumesc baieti Multumesc .......
de elvis_vive30
Mar Mar 20, 2012 22:57
Forum: Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap
Subiect: Cu arome sau fara, la crap?
Răspunsuri: 20
Vizualizări: 4915

Re: Cu arome sau fara, la crap?

Asta am gasit eu in notiuni de biologie.... Gustul si mirosul crapului Aceste doua simturi sunt grupate impreuna in sistemul olfactiv al crapului. El poate gusta si mirosi lucrurile din apa in mai multe moduri. Narile, situate in apropierea ochilor, permit intrarea apei, iar sistemul olfactiv foarte...
de elvis_vive30
Vin Mar 16, 2012 2:04
Forum: Monturi Crap
Subiect: Montura-pareri
Răspunsuri: 49
Vizualizări: 15516

Re: Montura-pareri

http://i278.photobucket.com/albums/kk81/pycoboy/imagephp-1.jpg Folositi sau nu asa ceva la montura cu plumb pierdut, la atasarea plumbului de clips ? Multumesc anticipat eu unu le folosesc pntr ca schimbarea forfacului sa fie mai rapida si bineinteles mult mai usor pntr mine atunci cand merg la pes...
de elvis_vive30
Vin Mar 16, 2012 1:23
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: Sonik sk4
Răspunsuri: 22
Vizualizări: 5285

Re: Sonik sk4

Salut....Eu le am si sunt ft multumit de ele.....pot sa ti zic ca le am probat la maxim si am ramas surprins de calitatea lor,de cum sunt echilibrate si de cat de usor arunca distante mari(tinand cont ca sunt un ft "prost" lansator) le am probat cu plumbi de pana la 140gr si cu pungi de pva si crede...
de elvis_vive30
Joi Mar 15, 2012 23:58
Forum: Liber la Discutii
Subiect: Ma Prezint
Răspunsuri: 9
Vizualizări: 1259

Ma Prezint

salut !!!! nu stiu daca asta e locul unde ma pot prezenta,dar nu gasesc sectiunea de prezentari,imi cer scuze..... Ma numesc Elvis sunt din Craiova si traiesc si pescuiesc prin Spania de moment....sunt un impatimit al pescuitului la crap (CarpFishing)...... il practic de cativa ani si ma bucur sa ma...

Mergeți la căutare avansată