Sponsorizare cu nada de la producatori in competitii.

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sponsorizare cu nada de la producatori in competitii.

Mesaj de Albert »

popescu59 scrie:Esti mare dobitoc ,
:lol: :lol: :lol: rade harb de oala sparta.Iti explic imediat de ce:
popescu59 scrie:MERG LA CONCURSURI PENTRU A INVATA
Asa zici de cand ai aparut pe site-ul asta. Dupa atatia ani de pus rulota pe garla si atat cotizat la concursuri tu te lauzi aici cu milioane bagate-n consumabile si ca arunci in tãu bile de 73ron/kil. Eu ti-am spus ca esti gaina tu ma faci dobitoc :lol: Acum iarta-ma io nu-s dobitoc da' daca iti citesti aberatiile nu vad cum ai putea contesta ca tu esti gaina.
popescu59 scrie:si nu imi este rusine sa recunosc asta .
Ba tocmai ca iti este.In loc sa intelegi ce ti se explica aici te basici si jignesti. Accepta ca atat poti si rezuma-te la a citi. Esti fudul ca-n vorba aia romaneasca.
popescu59 scrie:Am uitat sa va spun ca va scriu de pe balta unde bate un vint groaznic , nu de pe scaunul de la birou unde va tociti voi fundurile si tineti lectii de pescuit.
Unii stau la birou ca sa produca. Tu stai pe balta ca sa te dai mare. Lectii ai primit si pe balta si aici.Si de pescuit si de ducatie si de conversatie si de ce mai vrei tu. In loc sa le iei ca atare tu te basici. Sa fi sanatos, deabia astept sa ne mai servesti mostre din cunostintele tale nemasurate iar noi sa radem de tine. Esti iremediabil irecuperabil.

P.S. Scuze de off topic da' e clar ca topicul asta se duce dreq. Popescu, unii care o zic p-aia "stiu io da' nu zic la nime", Popescu,Popescum, Popescu si cam atat.Salut intevrentiile producatorilor dar tot n-au raspuns cu subiect si predicat: in ce constau sponsorizarile acordate echipelor, daca exista. Fineturi gen conditii si obligatii pentru partile implicate nu cred c-o sa pupam nici pe topicul asta.

Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: Sponsorizare cu nada de la producatori in competitii.

Mesaj de Neacsu Mircea »

@Popescu59

Am uitat sa va spun ca va scriu de pe balta unde bate un vint groaznic , nu de pe scaunul de la birou unde va tociti voi fundurile si tineti lectii de pescuit.


Daca bate vantu te-ai bagat in rulota si te uiti pe net :D :D :D :D ,treci la lansete BATE VANTULETU MUSCA CRAPULETU
Vice Campion National 2014

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Sponsorizare cu nada de la producatori in competitii.

Mesaj de popescu59 »

Albert - cu mare parere de rau dar dobitoc nu te-am facut pe tine. Ai inteles gresit toata postarea mea si te-ai basicat la fel ca o gaina , inaintea postarii tale mi-a scris altcineva jignind cum face de obicei. Citeste si te vei lamurii , nu e nevoie sa te scuzi dar eu nu jignesc NICIODATA daca nu sunt provocat.Ca ne-ai facut gaini pe mai multi nu cred ca este o jignire.

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sponsorizare cu nada de la producatori in competitii.

Mesaj de Claudiu Garlea »

Oricum nea Nae, are sponsor. Porcusorul ala de-l ajuta sa-si "dipuiasca" boabele de porumb peste iarna.

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Sponsorizare cu nada de la producatori in competitii.

Mesaj de DumiD »

Am citit cu mare interes toata discutia. Concluziile ar fi ca la un concurs cel mai important este echipamentul, care daca nu e scump te caci pe el de concurs. Pai asa ziceam si eu pe un topic " de ce sar pestii?" - sa vada sculele ca sa stie daca vin sa te salute sau iti dau cu flit. A doua concluzie e ca popescu69 e foarte modest, el de fapt se duce la concursuri sa-i invete oamenii despre scule, despre nada, despre boiliesuri, despre caseina, despre monturi...nicidecum sa invete de la ei cum cu modestie declara p-aici. A treia concluzie e ca bilele fara caseina sunt un fel de balega uscata pentru ca ies prea ieftin, practic moca...ca o balega. Ultima concluzie e ca producatorii de nada sponsorizeaza putini daca nu deloc pescari de competitie pentru ca in general patronii sunt pescari consacrati si ei insisi sunt "fata" companiei, nu au nevoie de un alt pescar celebru sa-l puna pe eticheta. Va salut !

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sponsorizare cu nada de la producatori in competitii.

Mesaj de osc1or »

DumiD scrie:Ultima concluzie e ca producatorii de nada sponsorizeaza putini daca nu deloc pescari de competitie pentru ca in general patronii sunt pescari consacrati si ei insisi sunt "fata" companiei, nu au nevoie de un alt pescar celebru sa-l puna pe eticheta. Va salut !

E clar ca patronii isi promoveaza nada prin cluburile in care activeaza (Senzor, Carping, CPK, 4carp, etc...) dar mai sunt si firme care nu au nici o legatura cu nici un club (vezi abbara cu select baits la MCRA)
Critic echilibrat

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sponsorizare cu nada de la producatori in competitii.

Mesaj de cornelserbu »

osc1or scrie:(vezi abbara cu select baits la MCRA)
probabil ca abbara a prins aia 5 pesti cu niste ramasite de la alt concurs, marca bogdan dragan... :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Sponsorizare cu nada de la producatori in competitii.

Mesaj de valiauto68 »

Cred ca nu au fost ramasite! Au fost bilele lui Marian Constantin!!!

Avatar utilizator
Faraon
Mesaje: 502
Membru din: Lun Iul 04, 2011 17:47
Puncte: 0
Localitate: voluntari

Re: Sponsorizare cu nada de la producatori in competitii.

Mesaj de Faraon »

ramasite??????? stiu ca invidia e mare baieti dar vorba aia cainii latre urs merge mai departe ! Valiauto cine e?!!!!
ps mai bine vorbiti on topic
PRO Team ®
Ali Motaz
Life For Angling
ViceCampion National 2016

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”