INTREBARI CONCURS PELICANUL-DARVARI

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@val

Misto i-ai zis-o lui Harry "Shrek", ca asa de bine merge numele cu poza, de-mi vine sa consult un designer...

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

Val Pangica jr scrie:@Poteras

ti-a mai zis si Vladut ca faci glume proaste . Acum ca sa iti raspund - eu intreb sa fie clar pentru voi - vizitatorii . Mie personal si la inca vreo 20 pescari de aici le este mai simplu sa il sune pe Dl. Oana decit sa-i scrie pe Forum .[/quote
Ok...gluma mea a fost proasta...dar a ta cum a fost???
Sau din partea ta a fost o replica rautacioasa...?
Trimis: Mie 02 15, 2006 8:32 pm Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

..... Ti-e frica ca o castigi Darvariul si .........
_________________
Val Pangica - Asociatia Pescarilor de Crap din Romania
Senzor "Big Team"
Si referitor la "voi vizitatorii"eu si alti "vizitatori" cum iti place tie sa spui cand pescuiam LA CRAP tu te bucurai cand vedeai cate un ciortan de 2 kg la metro.....Ti-ai luat si tu niste scule bune,ai citit 2-3 articole prin reviste si deja te vezi mare crapar???Mai ai de pierdut multe nopti pe balti pana o sa ajungi la nivelul multor "vizitatori".Ai ajuns si tu pe la Tancabesti de 1-2 ani,ai cunoscut niste pescari adevarati,dar daca esti prieten cu ei asta nu inseamna ca te ridici la nivelul lor.
Pe nea Cornel pe Andrei,Vlad si pe alti pescari de crap(nu stau acum sa-i enumar pe toti) i-am cunoscut(mult inaintea ta),i-am vazut de nenumarate ori in dril ca sa spun asa...pe Tancabesti si nu numai,dar tu......daca nu erai admin al acestui site si daca nu intrai in anturajul lor erai un anonim...Din carti poate sa vorbeasca oricine,cu practica e mai greu.
Cu ce crezi ca esti tu mai special decat altii?Ce crezi ca tie iti da dreptul sa faci glume proaste pe seama altora,iar altul daca iti raspunde cu aceeasi moneda te strofoci imediat...?!
Ca sa nu mai ai probleme de genul asta,cu glume proaste din partea "vizitatorilor" de ce nu faci un regulament in care sa specifici ca aici pe forum nu are voie sa posteze decat un grup restrans de persoane?Sau mai bine fa un forum privat pe care sa intre doar VIP-urile,la care "vizitatorii sa nu aiba acces.
Dan N.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Poteras - auzi bai Harry Shrek , daca tot te stii asa bine cu toti baietii astia - de ce dracu nu semnezi cu numele tau si lasi pocitania asta de avatar sa-mi strice visele . Eu nu fac glume cu vizitatorii care semneaza cu nume intreg - fac glume cu cine stiu ca imi permit si cu de alde de astia ca tine care sunt pescari de avatar , dracu stie cine oi fi si tu ?! Ce glume am eu cu tine de imi numeri tu banii mie ? Si cu asta gata ca nu am chef de polemica cu tine . Du-te pe alt Forum , daca vrei !
Cit priveste restul polemicii tale - sunt imun de acum . Atitia ratati au scris textul asta incit incep sa iti banuiesc citeva identitati .

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

Val Pangica jr scrie:@Poteras - auzi bai Harry Shrek , daca tot te stii asa bine cu toti baietii astia - de ce dracu nu semnezi cu numele tau si lasi pocitania asta de avatar sa-mi strice visele . Eu nu fac glume cu vizitatorii care semneaza cu nume intreg - fac glume cu cine stiu ca imi permit si cu de alde de astia ca tine care sunt pescari de avatar , dracu stie cine oi fi si tu ?! Ce glume am eu cu tine de imi numeri tu banii mie ? Si cu asta gata ca nu am chef de polemica cu tine . Du-te pe alt Forum , daca vrei !
Cit priveste restul polemicii tale - sunt imun de acum . Atitia ratati au scris textul asta incit incep sa iti banuiesc citeva identitati .
Bai Pangica...pescar de avatar euti tu ma...ca tu ti-ai pus poza cu crap la avatar.Incepatorii asa fac... :lol: In privinta banilor tai...sa fi sanatos ca nu am eu treaba sa ti-i numar.In privinta imunitatii(ca sa nu-i spun nesimtire)tale nu ma indoiesc.
Iar in privinta identitatilor mele te inseli. :wink: Te asigur ca nu sunt Carlos Sacalul ca sa am mai multe :twisted:
Dan N.

FLOREL ZARGAZON
Mesaje: 7
Membru din: Mie Mar 01, 2006 1:14

Mesaj de FLOREL ZARGAZON »

hari poter ,vad ca te iei cu lumea si pa mine ma inerveaza rau asta si daca ma reped la tine e rau ca io sint isteric siti dau cu pumnii si cu sutu pana te zdrobesc si nu ma mai pot oprii si nici nu obosesc cai nevastamea cu mine care ma tamponeaza pa frunte in timp ce io te rup in suturi finca transpir mult ca si zbier cind te bat
AM CAPU MARE DA NUS PROST !

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

FLOREL ZARGAZON scrie:hari poter ,vad ca te iei cu lumea si pa mine ma inerveaza rau asta si daca ma reped la tine e rau ca io sint isteric siti dau cu pumnii si cu sutu pana te zdrobesc si nu ma mai pot oprii si nici nu obosesc cai nevastamea cu mine care ma tamponeaza pa frunte in timp ce io te rup in suturi finca transpir mult ca si zbier cind te bat
Daca te ienerveaza asa rau si esti isteric de ce nu iei niste distonocalm,rudotel...?Ca poate iti calmeaza crizele de isterie si nu mai transpiri,nu mai zbieri....
P.S.Vezi ca e rau cu crizele astea la varsta ta,mai bine stai cuminte sa nu se rupa ceva in tine.
Dan N.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”