CUPA FANTANELE 14-17 APR

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dan Badarcea
Mesaje: 881
Membru din: Lun Mai 19, 2008 11:19
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CUPA FANTANELE 14-17 APR

Mesaj de Dan Badarcea »

oanavictor scrie:@Badarcea
Daca i-ti plac asa de mult peisajele ..........DE CE NU TE-AI FACUT PICTOR SAU FOTOGRAF ''PEISAJIST'' :!: :idea: :lol: :lol:
nu am talent pentru astea,dar cand m-i se face dor de peisaje ,tusti la Darvari,ca e mai aproape si seamana extraordinar :lol: :lol:

Cred ca ar trebui sa ramai doar la acea indeletnicire de ''consumator de fasui ''si cand mai ai pofta .......tusti in masina .........600 km pana la Fantanele ..........si in aceeasi zi te intorci in ''REPUBLICA PODU'GRAND :lol: :lol:

nea Victore,sa merg prin Oradea spre Fantanele? :lol: :lol:
mai ai pasaportul eliberat de REPUBLICA PODU'GRAND? :wink:
Ovidius Constanta

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CUPA FANTANELE 14-17 APR

Mesaj de oanavictor »

300 dus si 300 intors ....egal 600 km ,daca mergeai prin Oradea te costa de numarai fiecare boaba de fasui cum numara aia din Burkina Fasso boabele de cafea ca..te de pisicile salbatice iar zeama o cantareai cum cantaresc japonezii scurgerile radioactive de la FUKUSIMA :lol: :lol:

Eu in REPUBLICA PODU'GRAND AM FOST .........EMIGRANT :lol: :lol: SI NU M-I SA APROBAT CETATENIA .........PENTRU CA NU AM STIUT IMNUL :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

CRAPSOR
Mesaje: 517
Membru din: Mie Mar 10, 2010 17:29
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: CUPA FANTANELE 14-17 APR

Mesaj de CRAPSOR »

primul aspect .......nu pescuiti primavara la fantanele ..........mai ales la concurs....totul e varza...poti fi cel mai iscusit pescar si iata rezultate........eu as face un concurs o saptamana si atunci rezultate...as momi 2 zile ...o zi as scoate plasele ...si m-as pregati de concurs...eu am pescuit in toamna .....si am fost cand au scos plasele ....se cutremura balta de peste...un thunami ceva de genu....dar sa mai si platesti un una suta lei noaptea si 50 lei ziua......si sa nu prinzi nimic????????????????????????????un singur lucru..........de 3 ani de ce nu reusesc sa punctez la un concurs???????atata timp cand ai 4 ace cu bile dipuite un crap ar trebui sa fie....dezamagit putin spus.....fir intins

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”