Desfasurare Cupa SBS -editia 1 - Tancabesti 2011

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Gabi Milea
Mesaje: 127
Membru din: Joi Dec 04, 2008 9:11

Re: Desfasurare Cupa SBS -editia 1 - Tancabesti 2011

Mesaj de Gabi Milea »

Felicitari pentru echipa: Claudiu Lukacs, Ciuchi si Calin care au luat si captura :D
Felicitari tuturor castigatorilor, organizatorilor si participantilor!

Avatar utilizator
ReMuS
Mesaje: 181
Membru din: Vin Apr 18, 2008 23:30
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: Desfasurare Cupa SBS -editia 1 - Tancabesti 2011

Mesaj de ReMuS »

Multumim tuturor pentru felicitari.
Am fost prima data pe Tancabesti. Am ramas impresionati, clar se ridica la nivelul imaginii obtinute de pe forumuri. Felicitari fratilor Parfene pentru aceasta balta de exceptie!
Le multumim tuturor pentru sprijinul moral acordat, in special marii familii de pescari din Satu Mare si lui Dan City care ne-a incurajat si ne-a ridicat moralul pe parcursul concursului. :wink:
Felicitari echipei de arbitrii si lui Vladut Mateianu pentru organizare, precum si tuturor participantilor!
Sper sa ne vedem cat mai curand la un nou concurs in zona Bucurestiului, in pofida distantei considerabile si a dificultatilor din trafic (iti trebuie 2 permise sa ajungi din SM in Buc. :) ).
Remus Lenghel

Adi Vasile
Mesaje: 49
Membru din: Lun Iun 09, 2008 15:37
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare

Re: Desfasurare Cupa SBS -editia 1 - Tancabesti 2011

Mesaj de Adi Vasile »

Un concurs foarte furmos "vazut din tribune", sunt curios daca s-a prins si ten in acest concurs, din cate stiu se puncta si tenul , sper sa nu ma insel.
Felicitari castigatorilor!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”