concluzii mansa eliminatorie C.N./ HOBAIA

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Domnilor, va vad vorbind aici de surprizele acestui concurs, dar v-as ruga sa lasati subictivismul deoparete si sa vorbiti de tote surprizele, chiar daca concurentii care le-au produs va sunt necunoscuti...continui sa astept! si acum despre ce spunea Cornel in legatura cu canicula care ne-a inebunit in primele doua zile...cum poti sa te mai uiti la culoarea umbrelei unui cuncurent, cand simti ca-ti fiebe creierul de caldura??? Da, stiu ce-o sa-mi spuna Andrei, ca asa-i regulamentul si ca trebuie sa ne supunem pe orice vreme, dar eu as zice sa facem asta acolo, in Portugalia, iar aici sa acceptam si-o umbrela de alta culoare, ca n-o fi foc !?!
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

nu, nu asta o sa-ti spuna andrei, ci altceva:
ovidiu tutomir l-a sunat pe vladut in prima zi de concurs si i-a spus ca el a facut 200 km cu masina si a pierdut o zi intreaga ( metrouri, carfururi, cluburi ale pescarilor, etc) sa gaseasca copertina aia kaki pe care cred ca ai vazut-o si tu. in continuare l-a intrebat pe acelasi vladut cum se face ca vis a vis zici ca esti la terase in herastrau?!? deoarece vladut nu are varsta ta si prin urmare nu a apucat sa inmagazineze suficient bun simt, nu a stiut ce sa-i raspunda.
raspunde-i tu acum, te rog...
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Cu cea mai mare placere am sa-i raspund, dar te-as ruga sa lasi sarcasmul deoparte, ca ma supar si te provoc la o vdca finlandia de n-ai mai vazut :lol: :lol: :lol: Si acum raspunsul: E numai si numai vina regulamentului care nu lasa concurentii sa se deplaseze intre standuri ca sa se poata duce si ei la o terasa in herastrau :lol: :lol: :lol: Si acum serios, chiar crezi ca a fost un capat de tara, mai ales ca era mansa eliminatorie si nu calificarile propriuzise? Pe sectorul B era un cort kaki care semana foarte bine cu o rulota si care de fapt s-a transformat in alba de altfel discreta, daca n-a vazut-o nimeni cand a intrat pe balta...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

eu nu zic ca a fost vreun capat de tara. este doar un exemplu nevinovat. cum se simte un concurent care se chinuie sa fie in litera regulamentului, cand vede ca pe alti concurenti ii doare in motz de acelasi regulament? si nimeni nu zice nimic.
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

dar mai bine hai sa incheiem aici discutia asta, pt ca vad ca nu ne intelegem.
degeaba faci caz de varsta ta ( si mai ales a echipei tale matusalemice :D ) pt ca ar trebui sa-ti dai seama ca am dreptate.
consulta-l si pe nea tica! :D

"de tanar ce era
82 de ani avea
trala la la
si trala la la"
:D :D :D
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Andrei

Bnulsimt vine de la natura in mare parte si de la educati in si mai mare parte...asta nu se acumuleaza odata cu trecerea anilor, asa ca exista magari batrani care-s nesimtiti si exista tineri ca Vladut de exemplu,care dupa parerea mea are mult bunsimt...varsta te face doar sa vezi chestiile astea si sa deosebesti mai usor nesimtitul da tipul cu bunsimt. Si nu mai incerca sa te dai la mine, ca iar iti spun de un vin bun de data asta, ei , ce zici ?
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@cornel serbu

scuze cornele...pe baietii de la B1(Mihai Sandu si Mugur Ioan) nu i-am vazut la treaba, erau departe de noi..sigur ca si ei merita felicitari... au facut treaba excelenta, ba chiar au" renascut din propria lor cenusa"...da acu ce sa fac si eu, sa felicit pe toata lumea si de noi sa nu pot spune nimic?..asa mai sar si eu din ei, ca sa nu ne inhibam..

cu respect,

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

... tra la la
si trala la la
traiasca finlandia!

frunza verde ( portocale, rosie, etc) solz de pom
traiasca mos filimon!
:D
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Ti se pare, nu fac caz de nimic, dar vad ca ti-a disparut de tot simtul umorului si gasesc ca nu mai e cazul sa-ti raspund.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Foaie verde, foaie verde
Traiasca umbrela "kaki"

Na ca asa rima n-ai mai vazut
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”