Desfasurare Cupa Solacolu

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Desfasurare Cupa Solacolu

Mesaj de RazvanG »

THL scrie:
Vladut Mateianu scrie:Balta Solacolu este o balta de exceptie. Bine gospodarita, cu foarte multa liniste si preturi decente.
Veti vedea ca la anul va fi in top 5 , zona Bucuresti.... :wink:
PS Iar casutele sunt dotate si mobilate de 5 stele, nu avem acasa ce este acolo... :D
N-am zis nimic de balta, nici ca are, nici ca n-are peste, doar am punctat ca media a fost extrem de mica... de aici si pana unde s-a ajuns cu discutia e cale lunga! Nu la tine ma refer Vladute, stii bine, dar se pare ca parerile "neconforme" nu prea sunt apreciate pe aici... E de preferat unanimitatea in cuget si-n simtiri!

Daca faci referire la postarea cu emisiunea,este o problema care ma depaseste si nu comentez asa ceva.Daca faci trimitere strict la partea organizatorica si la faptul ca pestele nu a raspuns ,atunci ma fac nevoit sa-ti spun ca EU personal in mom in care am avut ceva de spus, lauda sau critica,nu m-am ferit sa o spun.Eu am subliniat inca de la bun inceput faptul ca ne-am simtit extraordinar la acest concurs unde daca nu a raspuns pestele,in schimb au fost clipe de neuitat si atmosfera a fost una de relaxare totala si nu de incordare.
Spun toate aceste lucruri nu ptr amicitia care ma leaga cu Cristi ci ptr ca asta am simtit eu acolo si asta simt si acum.
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Solacolu

Mesaj de THL »

shimanobig scrie:Daca faci referire la postarea cu emisiunea,este o problema care ma depaseste si nu comentez asa ceva.Daca faci trimitere strict la partea organizatorica si la faptul ca pestele nu a raspuns ,atunci ma fac nevoit sa-ti spun ca EU personal in mom in care am avut ceva de spus, lauda sau critica,nu m-am ferit sa o spun.Eu am subliniat inca de la bun inceput faptul ca ne-am simtit extraordinar la acest concurs unde daca nu a raspuns pestele,in schimb au fost clipe de neuitat si atmosfera a fost una de relaxare totala si nu de incordare.
Spun toate aceste lucruri nu ptr amicitia care ma leaga cu Cristi ci ptr ca asta am simtit eu acolo si asta simt si acum.
Pana la urma asta e cel mai important, sa ne simtim bine!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”