FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Coman Valentin
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 20, 2011 19:15

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Coman Valentin »

sultanelu scrie:
superiorcrap scrie:Cel mai tzepar user ...sultanelu,
te duce cu vorba si vinde numai ciurucuri,
produsele sunt ba contrafacute , ba cu defecte.
Va spune un cumparator care a fost la el in Baneasa si a vazut cum stau lucrurile.
"Prietene!!!" :evil: :twisted: ....cred ca confunzi CAPRA cu VARZA....daca tot faci acuzatii (care sant total nefondate) vino si cu argumente.
Daca te uiti prin topicurile mele nu cred ca gasesti cumparatori carora sa le fi vandut altceva decat am descris in anunt si nici oameni care sa ma acuze de ceva.
Mai poti sa te uiti si pe okazii-calificativele si comentariile spun tot.
Daca ai cumparat ceva de la mine si nu ti-a convenit ceva puteai sa-mi spui direct nu sa vii cu acuze pe care nu le poti proba......asa ca astept un comentariu pertinent si la obiect sa lamuresti oamenii si la care sa-ti pot raspunde tot la obiect.
P.S.-vezi ca ai gresit si adresa......daca te uiti :shock: in profilul meu o sa vezi ca locuiesc in BUFTEA nu in Baneasa :lol:
A.....si am vazut ca esti un mare cumparator.....Nu ai decat 4 comentarii pe acest forum 3 fiind in topicurile mele :wink: -"CREDIBILITATE" 100% :lol:
are dreptate SUPERIORCRAP esti un mare scamator Vinzi numai ciurucuri si iti bati joc de oameni
Mai bine taci si dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa confirmi asta

Avatar utilizator
sultanelu
Mesaje: 767
Membru din: Mie Mai 05, 2010 12:30
Puncte: 0
Localitate: BUFTEA
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de sultanelu »

Clone :!: :?: :twisted: Rog un moderator sa ia masuri asupra userilor care discrediteaza oamenii fara sa aduca si comentarii la subiect.Eu nu vreau sa intru in polemici cu persoane care se ascund in spatele unui nickname.
P.S. Vad ca nici "superiorcrap" si nici "Coman Valentin" nu au sange in cohones sa justifice cele spuse mai sus.

Coman Valentin
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 20, 2011 19:15

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Coman Valentin »

sultanelu scrie:Clone :!: :?: :twisted: Rog un moderator sa ia masuri asupra userilor care discrediteaza oamenii fara sa aduca si comentarii la subiect.Eu nu vreau sa intru in polemici cu persoane care se ascund in spatele unui nickname.
P.S. Vad ca nici "superiorcrap" si nici "Coman Valentin" nu au sange in cohones sa justifice cele spuse mai sus.
Mai ai si tupeu fantastic. Dar tie nu iti este rusine? Tu chiar crezi ca ne prostesti ca pe aia micii?
Mai bine taci si dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa confirmi asta

Avatar utilizator
sultanelu
Mesaje: 767
Membru din: Mie Mai 05, 2010 12:30
Puncte: 0
Localitate: BUFTEA
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de sultanelu »

Coman Valentin ZICE:
" Mai ai si tupeu fantastic. Dar tie nu iti este rusine? Tu chiar crezi ca ne prostesti ca pe aia micii?[/quote]"

RASPUNS

cum sa fie MICII ? :lol: :lol: :lol:

Coman Valentin
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 20, 2011 19:15

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Coman Valentin »

RASPUNS

cum sa fie MICII ? :lol: :lol: :lol:[/quote]

Cred ca v-ati dat seama de acest individ dupa atitudinea care o are
Mai bine taci si dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa confirmi asta

sandu_tecu
Mesaje: 210
Membru din: Mie Noi 24, 2010 3:14
Puncte: 0
Localitate: VIDELE

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de sandu_tecu »

Eu cred asa: micii trebuie s-a fie mici, calzi, bine fripti si neaparat cu multa bere, la o partida de pescuit!!!!!!!!! :lol: :lol:
S-e m-ai intampla s-a facem greseli de ortografie , din anumite motive : graba s-a tastezi,nervi etc.
Nu asta e important, important e s-a fii CORECT si intelept!!!!!!!!!!!
Tuturor pescarilor l-e urez sarbatori fericite si fire -ntinse in noul sezon !!!!!!!!!!!

mircea62
Mesaje: 920
Membru din: Vin Sep 04, 2009 9:32
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de mircea62 »

Apropos de ortografie ... mai bine te abtineai!
Mircea B.

superiorcrap
Mesaje: 9
Membru din: Lun Iul 04, 2011 9:23

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de superiorcrap »

sultanelu scrie:
superiorcrap scrie:Cel mai tzepar user ...sultanelu,
te duce cu vorba si vinde numai ciurucuri,
produsele sunt ba contrafacute , ba cu defecte.
Va spune un cumparator care a fost la el in Baneasa si a vazut cum stau lucrurile.
"Prietene!!!" :evil: :twisted: ....cred ca confunzi CAPRA cu VARZA....daca tot faci acuzatii (care sant total nefondate) vino si cu argumente.
Daca te uiti prin topicurile mele nu cred ca gasesti cumparatori carora sa le fi vandut altceva decat am descris in anunt si nici oameni care sa ma acuze de ceva.
Mai poti sa te uiti si pe okazii-calificativele si comentariile spun tot.
Daca ai cumparat ceva de la mine si nu ti-a convenit ceva puteai sa-mi spui direct nu sa vii cu acuze pe care nu le poti proba......asa ca astept un comentariu pertinent si la obiect sa lamuresti oamenii si la care sa-ti pot raspunde tot la obiect.
P.S.-vezi ca ai gresit si adresa......daca te uiti :shock: in profilul meu o sa vezi ca locuiesc in BUFTEA nu in Baneasa :lol:
A.....si am vazut ca esti un mare cumparator.....Nu ai decat 4 comentarii pe acest forum 3 fiind in topicurile mele :wink: -"CREDIBILITATE" 100% :lol:
Nu cine tipa mai tare are dreptate.
Nu am timp de stat pe forum.
Cat despre credibilitate si seriozitate...vorba ta "cum e turcul e si pistolul".
Am discutat jumatate de ora cu tine ca sa fac 2 ore pana la tine si sa spui ca nu mai ai produsele si bla bla bla...rusine tie si atentie altor amatori care vor sa aiba de a face cu tine.
Iti doresc multa bafta.

Avatar utilizator
sultanelu
Mesaje: 767
Membru din: Mie Mai 05, 2010 12:30
Puncte: 0
Localitate: BUFTEA
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de sultanelu »

superiorcrap scrie:
sultanelu scrie:
superiorcrap scrie:Cel mai tzepar user ...sultanelu,
te duce cu vorba si vinde numai ciurucuri,
produsele sunt ba contrafacute , ba cu defecte.
Va spune un cumparator care a fost la el in Baneasa si a vazut cum stau lucrurile.
"Prietene!!!" :evil: :twisted: ....cred ca confunzi CAPRA cu VARZA....daca tot faci acuzatii (care sant total nefondate) vino si cu argumente.
Daca te uiti prin topicurile mele nu cred ca gasesti cumparatori carora sa le fi vandut altceva decat am descris in anunt si nici oameni care sa ma acuze de ceva.
Mai poti sa te uiti si pe okazii-calificativele si comentariile spun tot.
Daca ai cumparat ceva de la mine si nu ti-a convenit ceva puteai sa-mi spui direct nu sa vii cu acuze pe care nu le poti proba......asa ca astept un comentariu pertinent si la obiect sa lamuresti oamenii si la care sa-ti pot raspunde tot la obiect.
P.S.-vezi ca ai gresit si adresa......daca te uiti :shock: in profilul meu o sa vezi ca locuiesc in BUFTEA nu in Baneasa :lol:
A.....si am vazut ca esti un mare cumparator.....Nu ai decat 4 comentarii pe acest forum 3 fiind in topicurile mele :wink: -"CREDIBILITATE" 100% :lol:
Nu cine tipa mai tare are dreptate.
Nu am timp de stat pe forum.
Cat despre credibilitate si seriozitate...vorba ta "cum e turcul e si pistolul".
Am discutat jumatate de ora cu tine ca sa fac 2 ore pana la tine si sa spui ca nu mai ai produsele si bla bla bla...rusine tie si atentie altor amatori care vor sa aiba de a face cu tine.
Iti doresc multa bafta.
Mai omule,iti mai spun o data.......ma confunzi cu altcineva....nu ai vorbit cu mine,nu ai venit la mine,nu ne-am vazut,nu stau in Baneasa.
Eu sant din BUFTEA-STUDIOURILE MEDIAPRO :roll: si sant deschis la orice critica si mi-o si asum DACA ESTE ADEVARATA

Coman Valentin
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 20, 2011 19:15

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Coman Valentin »

Daca un om iti spune ca esti beat nu-l crezi dar cand iti spune si al doilea te duci si te culci

BAFTA MULTA
Mai bine taci si dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa confirmi asta

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”