AG a APCR - 26.11.2011

Moderator: andrei vladeanu

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: AG a APCR - 26.11.2011

Mesaj de Popescu Stefan »

Îți acord prezumția că nu cunoști legile, dar dacă nici să citești nu ști, nu mai este o scuză. Ți-am postat legea, în speranța că o poți citi. Dacă tot ați avut și avocata lângă voi, de ce nu ați semnat în fața ei, așa cum spune legea? Mai mult, în statut scrie negru pe alb că ai decis să semnezi statutul, nu să semnezi cererea pentru judecătorie. Pe strada voastră, lipsește logica? Cum poți să scri în statut că ai decis să-l semnezi? Statutul nu a fost aprobat de AG? Atunci membri trebuiau să-l semneze. Legea este foarte clară. Citatul ăsta de pomină este inserat în statut. Exact așa cum l-am citat în postările de mai sus. Ca să-ți traduc, legalizările se fac în prezența notarului (sau avocatului) și se semnează de asociați. Dar mă îndoiesc că acest statut a trecut prin AG. Sunt prea gogonate greșelile. Apropo, am decis să solicit și procesul verbal de ședință. Repede faceți unul, ca să nu ziceți că nu ați știut din timp. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: AG a APCR - 26.11.2011

Mesaj de Cristi Y »

Popescu Stefan scrie:Îți acord prezumția că nu cunoști legile
dar tu cine esti de acorzi prezumtii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , te-ai trezit si justitiar ???? :lol: :lol:

o sa dau un search pe net si nu m-as mira sa te gasesc pe site-uri de istorie ca te dai Stefan cel Mare sau Gerula , poate Iuri Gagarin sau poate Scaevola sau Cicero ca sa pastram izul justitiei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

du-te la balamuc de hotz batran ca ai incercat sa faci o magarie dar nu ai suficient banditism sa-ti iasa ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: AG a APCR - 26.11.2011

Mesaj de Popescu Stefan »

Așa este. Am preferat să o fac corect și am reușit. Unii își vor trage pumni în freză pentru că i-a mâncat limba! :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: AG a APCR - 26.11.2011

Mesaj de RazvanG »

Popescu Stefan scrie:Așa este. Am preferat să o fac corect și am reușit. Unii își vor trage pumni în freză pentru că i-a mâncat limba! :lol: :lol: :lol: :lol:

SA MA PISH PE TINE BULANGIU BATRAN,DCA TE TORN ,TE BAT PANA VOMITI CARABUSI
MAI DATE-N ZLOBOZ DE ATROFIAT SI DE HOMOSEXUAL :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: AG a APCR - 26.11.2011

Mesaj de Popescu Stefan »

shimanobig scrie:
Popescu Stefan scrie:Așa este. Am preferat să o fac corect și am reușit. Unii își vor trage pumni în freză pentru că i-a mâncat limba! :lol: :lol: :lol: :lol:

SA MA PISH PE TINE BULANGIU BATRAN,DCA TE TORN ,TE BAT PANA VOMITI CARABUSI
MAI DATE-N ZLOBOZ DE ATROFIAT SI DE HOMOSEXUAL :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Băi nea Caisă, m-ai auzit pe mine să înjur pe cineva? Ai impresia că ești mai prețuit dacă te comporți ca un mârlan în loc să vorbești civilizat?
PS Dacă ai probleme cu rinichii, du-te la un urolog, ca să nu te trimit eu undeva. Toate au o limită. Nesimțirea este un defect, nu o calitate.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: AG a APCR - 26.11.2011

Mesaj de RazvanG »

Popescu Stefan scrie:
shimanobig scrie:
Popescu Stefan scrie:Așa este. Am preferat să o fac corect și am reușit. Unii își vor trage pumni în freză pentru că i-a mâncat limba! :lol: :lol: :lol: :lol:

SA MA PISH PE TINE BULANGIU BATRAN,DCA TE TORN ,TE BAT PANA VOMITI CARABUSI
MAI DATE-N ZLOBOZ DE ATROFIAT SI DE HOMOSEXUAL :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Băi nea Caisă, m-ai auzit pe mine să înjur pe cineva? Ai impresia că ești mai prețuit dacă te comporți ca un mârlan în loc să vorbești civilizat?
PS Dacă ai probleme cu rinichii, du-te la un urolog, ca să nu te trimit eu undeva. Toate au o limită. Nesimțirea este un defect, nu o calitate.
Pai inseamna ca tu esti defect din toate punctele de vedere,MARTALOGULE SENIL.
CHIAR NU INTELEGI CA ABSOLUT TOATA LUMEA TE IA IN CARDAN?
CHIAR NU INTELEGI CA ESTI FLOC IN FATA P....LI?
CHIAR NU INTELEGI CA ESTI UN NEMERNIC DE CARE ABSOLUT NIMENI NU VREA SA AUDA?
CHIAR NU INTELEGI CA ESTI UN O BARAT IN LUMEA NOASTRA?
DE UNDE SI PANA UNDE VREI TU SA VI SA CONDUCI O LUME DE CARE ESTI HABARNIST?
DE UNDE KIOLU MEU TE PROCLAMI TU REGELE NEINCORONAT AL LUMII CRAPISTE?
DE UNDE ZLOBOZ SA TE BATA AI APARUT TU MAI INFECTULE?
BAH NETERMINATULE,BAI NETREBNICULE,GHERTOIULE,MAMIFERULE,POCITULE SI PARAZITULE,DUTE IN BALAMUC DIN FENOMENUL ACESTA DE CARE HABAR NU AI.

CHIAR TE ARD FRAIERE CAND TE TORN :oops: :oops: :oops: :oops:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: AG a APCR - 26.11.2011

Mesaj de RazvanG »

TOT CERTI TU PE ABSOLUT TOATA LUMEA DIN CARPFISHING?
ITI VOI SPARGE DINTII CU PIETRELE DE LA RINICHI
DATE-N ZLOBOZ SA TE BATA SA TE UNGA SA TE ALERGE SI SA TE RAPUNA
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: AG a APCR - 26.11.2011

Mesaj de Popescu Stefan »

Băi nea Caisă,
De când ești tu toată lumea? Vezi că pentru ăștia care se cred așa ca tine s-a inventat un costum special. Îi spune „Cămașă de forță”.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: AG a APCR - 26.11.2011

Mesaj de Cristi Y »

Popescu Stefan scrie:Așa este. Am preferat să o fac corect și am reușit. Unii își vor trage pumni în freză pentru că i-a mâncat limba! :lol: :lol: :lol: :lol:
ai reusit ???????? :roll: CE ???? sa incropesti un SRL ?? orice prost o poate face ... NU ESTI ATESTAT SI RECUNOSCUT DE NIMENI BAI DOBITOCULE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: urli ca lupul la luna si se uita cativa atarnatori in gura ta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Popescu Stefan scrie:Dacă ai probleme cu rinichii, du-te la un urolog, ca să nu te trimit eu undeva.
deontologia rolului in care autoproclamat spui ca esti ai nu i-ti da voie sa insulti si sa jignesti pe cineva care este implicat in sistem

ai cam multi dusmani cumetre , am auzit pe multi care abia asteapta sa-ti '' stranga mana '' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...in usa eventual :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: AG a APCR - 26.11.2011

Mesaj de Popescu Stefan »

Da, numai voi aveți dreptul să insultați. Dacă vă pun unul lângă altul, parcă ați fi Lolek și Bolek.
PS Vezi că atârnătorii sunt pe altundeva. Vremea lor s-a cam sfârșit!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”