s-a dezghetat pe undeva ?

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Alex Matea
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Ian 30, 2010 17:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: s-a dezghetat pe undeva ?

Mesaj de Alex Matea »

sdaniel scrie:
DumiD scrie:
sdaniel scrie:Si cand te gandesti ca domnul organizeaza chiar si un concurs acolo . 8) 8)
asa si?vin concursantii si n-are balta peste?cu atat mai bine,poate evitam situatiile cand ne ducem sa reprezentam Romania la cm si nu prindem nici un peste,ca ne-am antrenat pe mv2,puneam un gainatz in carlig si prindeam peste oricum.....
Ai dat-o din sîrbă-n "diarie" ....
Adevarat :lol: :lol:

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: s-a dezghetat pe undeva ?

Mesaj de arsinel »

DumiD scrie:
sdaniel scrie:Si cand te gandesti ca domnul organizeaza chiar si un concurs acolo . 8) 8)
asa si?vin concursantii si n-are balta peste?cu atat mai bine,poate evitam situatiile cand ne ducem sa reprezentam Romania la cm si nu prindem nici un peste,ca ne-am antrenat pe mv2,puneam un gainatz in carlig si prindeam peste oricum.....
Baaa esti nebun ? Da-ma draq au aparut bile cu aroma de gainatz care merg pe Mv2? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: Fratioru cand mai mergi la pescuit pe undeva sa-mi spui si mie ,poate mergem impreuna sa vad minunea cu gainatzul :lol: :lol:
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: s-a dezghetat pe undeva ?

Mesaj de popescu59 »

Daca nu ar fi fost sterse postarile cu popularea baltii cu 4153 de kg efectuate ieri 20 Martie nu ati mai fi discutat atit .
Referitor la relatia mea cu acest domn Sebi tin sa mentionez ca am aceasi relatie pe care o au si cei care posteaza concursuri cu administratori baltilor
Nu ma intereseaza ce datorii are acest domn Sebi fata de terte persoane este problema lui si a celor pe care ia tepuit.
Eu nu am organizat concurs pe acesta balta decit dupa ce m-am convins ca se face populare , nu cum s-au increzut cei de anul trecut in vorbele spuse de alti.
Personal am fost la locul de unde s-a ridicat pestele , am asistat la cintarire si personal am asistat la popularea baltii cu cele 4153 kg crap .
Numai dupa ce m-am convins ca se va baga peste am organizat concurs pe aceasta balta .
Asa ca rog pe cei care nici macar nu stiu unde este acesta balta sa lase comentariile prin care incearca sa pupe in c--- pe altii .
Incepind cu 2012 Balta Lazar are o alta organizare care nu se compara cu ce a fost in ceilalti ani.
Rog inca o data pe cei care au diferite probleme cu domnul Sebi sa isi rezolve problemele personal sau pe caiile legale , nu cred ca a batjocori pe cineva fara sa ii dai dreptul la replica este corect si normal.

Numai dupa ce va aprea DREPTUL LA REPLICA numai atunci se pot exprima altii pina atunci va rog sa lasati comentariile fara a cunoaste subiectul. Toate incercarile lui Sebi de as expune punctul lui de vedere au fost sterse imediat pentru a nu se afla adevarul si a se mentine numai ce sunstine o anumita persoana.Asa ca pina nu veti cunoaste povestea din ambele parti nu aveti nici cel mai mic drept de a va exprima parerile .

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: s-a dezghetat pe undeva ?

Mesaj de DumiD »

arsinel scrie:
DumiD scrie:
sdaniel scrie:Si cand te gandesti ca domnul organizeaza chiar si un concurs acolo . 8) 8)
asa si?vin concursantii si n-are balta peste?cu atat mai bine,poate evitam situatiile cand ne ducem sa reprezentam Romania la cm si nu prindem nici un peste,ca ne-am antrenat pe mv2,puneam un gainatz in carlig si prindeam peste oricum.....
Baaa esti nebun ? Da-ma draq au aparut bile cu aroma de gainatz care merg pe Mv2? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: Fratioru cand mai mergi la pescuit pe undeva sa-mi spui si mie ,poate mergem impreuna sa vad minunea cu gainatzul :lol: :lol:
da au aparut.ingredientului in sine ii zice fienta,fiente de pigeon...ma rog,depinde de unde il iei.belgienii si francezii il folosesc de ceva timp.pe la noi cred ca gasesti la magazinele in care se gasesc produse Van den Eynde si ii zice plastic "pigeon sh*t".recomand astora care se duc la concursuri pe balti golite de peste iarna,cu setca trasa prin copca.

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: s-a dezghetat pe undeva ?

Mesaj de THL »

popescu59 scrie:Daca nu ar fi fost sterse postarile cu popularea baltii cu 4153 de kg efectuate ieri 20 Martie nu ati mai fi discutat atit .
Referitor la relatia mea cu acest domn Sebi tin sa mentionez ca am aceasi relatie pe care o au si cei care posteaza concursuri cu administratori baltilor.
Nu ma intereseaza ce datorii are acest domn Sebi fata de terte persoane este problema lui si a celor pe care ia tepuit.
Eu nu am organizat concurs pe acesta balta decit dupa ce m-am convins ca se face populare , nu cum s-au increzut cei de anul trecut in vorbele spuse de alti. Personal am fost la locul de unde s-a ridicat pestele , am asistat la cintarire si personal am asistat la popularea baltii cu cele 4153 kg crap . Numai dupa ce m-am convins ca se va baga peste am organizat concurs pe aceasta balta .
Asa ca rog pe cei care nici macar nu stiu unde este acesta balta sa lase comentariile prin care incearca sa pupe in c--- pe altii .
Incepind cu 2012 Balta Lazar are o alta organizare care nu se compara cu ce a fost in ceilalti ani.
Rog inca o data pe cei care au diferite probleme cu domnul Sebi sa isi rezolve problemele personal sau pe caiile legale , nu cred ca a batjocori pe cineva fara sa ii dai dreptul la replica este corect si normal.
Numai dupa ce va aprea DREPTUL LA REPLICA numai atunci se pot exprima altii pina atunci va rog sa lasati comentariile fara a cunoaste subiectul. Toate incercarile lui Sebi de as expune punctul lui de vedere au fost sterse imediat pentru a nu se afla adevarul si a se mentine numai ce sunstine o anumita persoana.Asa ca pina nu veti cunoaste povestea din ambele parti nu aveti nici cel mai mic drept de a va exprima parerile .
Una vorbesti la telefon, alta aici pe forum... Eu zic sa nu mai atingi subiectul asta, lasa-l asha. Fa-ti promovare la ce vrei si nu mai sustine aberatii cu populare de 4 tone pe un lac de 20 de hectare ca te rade lumea. Chiar nu vezi ca esti ridicol?

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: s-a dezghetat pe undeva ?

Mesaj de THL »

S-a dezghetat Pleasa. Imagini mai multe gasiti aici:

http://www.mincinosii.ro/forum/viewtopi ... 2925#p2925
Pleasa_forum_01.JPG
Pleasa_forum_01.JPG (87.06 KiB) Vizualizat de 1174 ori

carp_master
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 258
Membru din: Joi Mar 24, 2011 9:27

Re: s-a dezghetat pe undeva ?

Mesaj de carp_master »

popescu59 scrie:Daca nu ar fi fost sterse postarile cu popularea baltii cu 4153 de kg efectuate ieri 20 Martie nu ati mai fi discutat atit .
Referitor la relatia mea cu acest domn Sebi tin sa mentionez ca am aceasi relatie pe care o au si cei care posteaza concursuri cu administratori baltilor
Nu ma intereseaza ce datorii are acest domn Sebi fata de terte persoane este problema lui si a celor pe care ia tepuit.
Eu nu am organizat concurs pe acesta balta decit dupa ce m-am convins ca se face populare , nu cum s-au increzut cei de anul trecut in vorbele spuse de alti.
Personal am fost la locul de unde s-a ridicat pestele , am asistat la cintarire si personal am asistat la popularea baltii cu cele 4153 kg crap .
Numai dupa ce m-am convins ca se va baga peste am organizat concurs pe aceasta balta .
Asa ca rog pe cei care nici macar nu stiu unde este acesta balta sa lase comentariile prin care incearca sa pupe in c--- pe altii .
Incepind cu 2012 Balta Lazar are o alta organizare care nu se compara cu ce a fost in ceilalti ani.
Rog inca o data pe cei care au diferite probleme cu domnul Sebi sa isi rezolve problemele personal sau pe caiile legale , nu cred ca a batjocori pe cineva fara sa ii dai dreptul la replica este corect si normal.

Numai dupa ce va aprea DREPTUL LA REPLICA numai atunci se pot exprima altii pina atunci va rog sa lasati comentariile fara a cunoaste subiectul. Toate incercarile lui Sebi de as expune punctul lui de vedere au fost sterse imediat pentru a nu se afla adevarul si a se mentine numai ce sunstine o anumita persoana.Asa ca pina nu veti cunoaste povestea din ambele parti nu aveti nici cel mai mic drept de a va exprima parerile .
vorbesti desprepopulare aceasta?http://www.youtube.com/watch?v=TiNdk8m1oGk ca daca e aceasta trebuie sa multumesti lui ala care a sters o :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.flufy.ro
Paturica cu maneci

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: s-a dezghetat pe undeva ?

Mesaj de pycostef »

Ba ....., asa se populeaza ? Vai de mama voastra...mi-e mila de saracii pesti
<*)))))><{
Ene Stefan

Avatar utilizator
adinada
Mesaje: 140
Membru din: Mie Sep 07, 2011 16:09
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: s-a dezghetat pe undeva ?

Mesaj de adinada »

pycostef scrie:Ba ....., asa se populeaza ? Vai de mama voastra...mi-e mila de saracii pesti
Total de acord !!! :cry: :cry: :cry: ....eu una nu am rezistat sa vad pana la final...
Ada Manascu
"Orice tinta e accesibila, cu conditia ca dorinta sa fie proportionala cu dificultatea tintei"

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: s-a dezghetat pe undeva ?

Mesaj de DumiD »


senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”