PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Moderator: Victoras Petcu

Încuiat
macara88
Mesaje: 367
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de macara88 »

Dl Petcu popularea promisa cu crapi OVER TEN cand va fi ca dastia medii sunt foarte multi .

Avatar utilizator
Stanescu Mircea
Mesaje: 320
Membru din: Lun Mar 14, 2011 14:14
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Stanescu Mircea »

contul nu se activeaza dureaza ceva observ...aveam un cont mai vechi vad ca nici ala nu merge puteti face ceva domnule petcu?

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Victoras Petcu »

macara88 scrie:Dl Petcu popularea promisa cu crapi OVER TEN cand va fi ca dastia medii sunt foarte multi .

Dle,va rog sa-mi aduceti aminte cind am promis,poate am uitat !!!!! :)
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Victoras Petcu »

bOSSAKE scrie:contul nu se activeaza dureaza ceva observ...aveam un cont mai vechi vad ca nici ala nu merge puteti face ceva domnule petcu?

Contul dvs. este activat !!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Victoras Petcu »

Razvan Pop scrie:Nici contul meu nu este activ, se poate rezolva?

Multumesc.
Imi pare rau dar numele dvs nu figureaza in baza de date !!!!!
Incercati sa deschideti un alt cont !!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Stanescu Mircea
Mesaje: 320
Membru din: Lun Mar 14, 2011 14:14
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Stanescu Mircea »

petcuvicto scrie:
bOSSAKE scrie:contul nu se activeaza dureaza ceva observ...aveam un cont mai vechi vad ca nici ala nu merge puteti face ceva domnule petcu?

Contul dvs. este activat !!!!!
Multumesc !

macara88
Mesaje: 367
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de macara88 »

petcuvicto scrie:
macara88 scrie:Dl Petcu popularea promisa cu crapi OVER TEN cand va fi ca dastia medii sunt foarte multi .

Dle,va rog sa-mi aduceti aminte cind am promis,poate am uitat !!!!! :)
http://www.pv**.**/video/populare-mv2.html

Eu unul aici am citit :roll:


Cine MINTE ???

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de popescu59 »

Doamne cita rautate exista pe pamintul asta . Cind spun ca MV2 este nr 1 din jurul bucurestiului imi sare lumea in cap , cind se prinde 6000 kg de peste la un concurs de 3 zile iar nu e lumea multumita .
Am spus si cred ca nu e departe si ziua cind MV2 va fi populata cu capturi intre 20-30 de kg .
ATUNCI DE CE O SA VA MAI LEGATI CE VETI MAI GASI DE CIRCOTIT???
Nu sunt mai bune lacurile unde se plateste 100 Ron si nu ai un tac toata ziua???
Fratilor cind se prind 200 de kg de peste 1 echipa in 12 ore oare ce am mai avea de comentat ???
Si unde mai pui ca abia am iesit din MARTIE .
Nici nu vreau sa ma gindesc ce va fi in lunile MAI - IUNIE .
Dl Petcu inca o data felicitari pentru tot efortul depus ca MV2 sa nu dezamagesca nici un fel de pescar , si ma repet consider ca MV2 este nr 1 dintre baltile din jurul Bucurestiului raportat calitate-pret .

dajackal
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 26, 2008 19:25

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de dajackal »

citeste postul de deasupra.

PS: pari un fin cunoscator al fenomenului, am vazut ca la ultimul concurs de pe moara ai intuit perfect castigatorul. Citez "mitranescu nu are cum sa piarda, e prea bun"

Avatar utilizator
cea mai buna
Mesaje: 193
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 23:23

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de cea mai buna »

popescu59 scrie:Foarte adevarat cea ce sustineti numai ca la capitolul plusuri sta foarte prost Tincabestiul.
Ce are in plus ? Ceva capturi de 20-30kg pe care sincer in anul trecut nu am vazut sa ii prinda cineva .
Exact asta am puncatat eu ca lipseste de pe MV2 dar cit de curind dl Petcu va rezolva si problema asta .
AAAAAAAAAAAAAAAAA si mai are in plus Tincabestiul un ABONAMENT de 1000 si de eu care nu ofera nimic fata de ceilati pescari , adica simplu ai abonament si trebuie sa suni sa iti faci programare sa mergi la pescuit la fel ca toti pescarii.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA erea sa uit Tincabestiul mai are un plus care nu prea este de luat in seama costul unei partide de pescuit este de 300 Ron adica 3 mil pe cind pe MV2 poate pescui si bogatul si saracul. Astea da diferente foarte socante.
Si ultima diferenta despre care nu pomeneste NIMENI , e vorba de zilele de sf de saptamina cind la ora 2 noaptea este coada la MV2 pina la sosea adica merg in jur de 50-60 de pescari , cind oare va fi asa ceva pe Tincabesti ?
Asta da diferenta si mai sunt si altele dar nu cred ca mai are rost sa le completam.
Auzi, ma, tu asta, cu foisor propriu cu mecla ta facuta abtibild pe pereti, vad ca ai o paranoia obsesiva pt Tancabesti!
Du-te tu linistit pe Moara, sa stai inghesuit ca sardelele la 5 catralioane de lucsi si sa te vada toata Romania cand iti schimb chilotii si te scarpini la k_aie (daca vrei exemple de bile negre pt MV2!) si mai lasa-ne ca esti mai rau ca tizul tau, Popescu de la Federatie! Cum nu exista 2 oameni identici, asa si cu baltile si natura din tara asta. La fel si pescarii, au gusturi si placeri diferite, ce ne tot freci asa la cap ca nu vrei tu pe Tancabesti? Cum se scrie ceva de balta asta, hop si tu ca musca pe kakat! Zii, draku, ca esti un parlit care n-are 1000 E de abonament, muri-ti-ar limba aia de baba carcotasa!
When nothing is sure, everything is possible.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”