SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Mesaj de popescu59 »

Nu este vorba de nici un altfel de punctare , am intrebat daca se poate ca marele premiu sa fie impartit la capturile sectoarelor atita tot .
E normal sa nu se schimbe nimic dupa cum am mai spus si eu pot trage un loc pe pontoane eu mi-am exprimat o parere si nu cer eu sa schimb ca vreau eu doar daca ar fi de acord toti concurenti.
Am mai intrebat ceva daca trag un loc sa zicem pe un ponton si doresc sa il schimb cu un alt concurent de pe alt sector se poate ?

Tibi
Mesaje: 202
Membru din: Mar Feb 16, 2010 12:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Mesaj de Tibi »

popescu59 scrie:Nu este vorba de nici un altfel de punctare , am intrebat daca se poate ca marele premiu sa fie impartit la capturile sectoarelor atita tot .
E normal sa nu se schimbe nimic dupa cum am mai spus si eu pot trage un loc pe pontoane eu mi-am exprimat o parere si nu cer eu sa schimb ca vreau eu doar daca ar fi de acord toti concurenti.
Am mai intrebat ceva daca trag un loc sa zicem pe un ponton si doresc sa il schimb cu un alt concurent de pe alt sector se poate ?
Binelnteles ca nu...sau cel putin eu nu am mai auzit asa ceva la vre-un concurs organizat ln Romania..
In schimb,cealalta problema pe care a-ti pus-o..si eu zic la fel..ca cel mai bine,dupa parerea mea...si nu cred ca ar obiecta nimeni...ar fi ca 2000 ron sa fie lmpartiti ln 4 si sa se premieze cu cate 500 ron castigatorii sectoarelor(suplimentar),iar cel care castiga si balta sa ia cei 1000 ron produse Senzor..nu captura,aia e bulan,zic eu...dar nu cred ca Vladut va mai schimba ceva..(se poate face propunerea la tragerea la sorti cand santem toti prezenti..)
In rest..fir lntins tuturor participantilor..
CS Carp Zone

Avatar utilizator
ill_dottore
Mesaje: 211
Membru din: Mie Iun 30, 2010 0:16
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Mesaj de ill_dottore »

Tibi scrie:
popescu59 scrie:Nu este vorba de nici un altfel de punctare , am intrebat daca se poate ca marele premiu sa fie impartit la capturile sectoarelor atita tot .
E normal sa nu se schimbe nimic dupa cum am mai spus si eu pot trage un loc pe pontoane eu mi-am exprimat o parere si nu cer eu sa schimb ca vreau eu doar daca ar fi de acord toti concurenti.
Am mai intrebat ceva daca trag un loc sa zicem pe un ponton si doresc sa il schimb cu un alt concurent de pe alt sector se poate ?
Binelnteles ca nu...sau cel putin eu nu am mai auzit asa ceva la vre-un concurs organizat ln Romania..
In schimb,cealalta problema pe care a-ti pus-o..si eu zic la fel..ca cel mai bine,dupa parerea mea...si nu cred ca ar obiecta nimeni...ar fi ca 2000 ron sa fie lmpartiti ln 4 si sa se premieze cu cate 500 ron castigatorii sectoarelor(suplimentar),iar cel care castiga si balta sa ia cei 1000 ron produse Senzor..nu captura,aia e bulan,zic eu...dar nu cred ca Vladut va mai schimba ceva..(se poate face propunerea la tragerea la sorti cand santem toti prezenti..)
In rest..fir lntins tuturor participantilor..


de acord cu Tibi

cel mai bine supunem la vot pe balta

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Mesaj de Vladut Mateianu »

nu exista vot. orice modificare se poate face doar cu acordul TUTUROR participantilor !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Mesaj de Lucian Manea »

Vladut Mateianu scrie:nu exista vot. orice modificare se poate face doar cu acordul TUTUROR participantilor !

:lol: :lol: :lol:

Asteptam raspunsul asta. Acum ma pot uita la meci linistit.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
ill_dottore
Mesaje: 211
Membru din: Mie Iun 30, 2010 0:16
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Mesaj de ill_dottore »

Vladut Mateianu scrie:nu exista vot. orice modificare se poate face doar cu acordul TUTUROR participantilor !


m-am exprimat gresit , binenteles daca toti sunt de acord

Sorel
Mesaje: 318
Membru din: Joi Mai 14, 2009 17:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Mesaj de Sorel »

ni se poate spune care este lista finala ?
Am platit concursul prin op dar nu stiu daca au ajuns banii( vad ca unii bani n-au ajuns)...

N-am vrea sa ajungem acolo si sa ne trezim ca nu suntem in concurs.....

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Mesaj de popescu59 »

E foarte normal si corect ca toti participanti sa isi spuna parerea si acolo sa se decida .
Nu am deschis discutia ca sa se faca ceva fiindca asa as vrea eu , doresc ca toata lumea sa fie de acord daca se va face vre-o schimbare daca NU mergem inainte fara probleme.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sorel scrie:ni se poate spune care este lista finala ?
Am platit concursul prin op dar nu stiu daca au ajuns banii( vad ca unii bani n-au ajuns)...

N-am vrea sa ajungem acolo si sa ne trezim ca nu suntem in concurs.....
Exista un topic numit "Desfasurare Senior Cup" si acolo vei gasi toate raspunsurile....

PS Nu au ce probleme sa fie daca ai achitat taxa in termen... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Sorel
Mesaje: 318
Membru din: Joi Mai 14, 2009 17:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SENIOR CUP EDITIA A 4-A MV 2 2012

Mesaj de Sorel »

Ne-am regasit.......

Ne vedem luni.....

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”