PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Mesaj de Neacsu Mircea »

Felictari tuturor participantilor!
Felicitari organizatorilor!
Felictari administratiei SOLACOLU - distractia este la ea acasa
Vice Campion National 2014

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Mesaj de gor965 »

Carp Dream Team scrie:Senzational... asta este cuvantul care se potriveste cel mai bine pt. acest concurs. Multumim Cristi cat si colaboratorilor sai pt. tot ce au facut, ca acest concurs sa fie unul reusit. Atunci cand unui pescar ii oferi "o balta excelenta si bere rece senzationala" inseamna ca l-ai cucerit. Asta s-a intamplat cu noi, si de aceea vrem ca echipa Carp Dream Team sa o inscrii de acum pentru urmatoarele zece editii. Participare garantata.
Multumim Vladut, pentru toate sfaturile de supravietuire in astfel de concursuri...
Dumneata tre' sa fii domnu' care n-a dat jos paharul de la gura nici in poza de final, a castigatorilor ?! :lol:
...ce-ai facut, ai luat dozatorul acasa ? :mrgreen:
p.s.
Glumesc...felicitari ! :wink:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Relu
Mesaje: 63
Membru din: Mie Aug 04, 2010 9:08
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Mesaj de Relu »

Totul la superlativ ! Felicitari Cristi, felicitari concurentilor !

Avatar utilizator
cristian505ro
Mesaje: 556
Membru din: Sâm Sep 05, 2009 22:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Mesaj de cristian505ro »

Felicitari Cristi ! Din tot ce vad aici si la cum te cunosc sunt sigur ca a fost un concurs si o atmosfera super!
Ca mai toate pe Solacolu. Imi pare rau ca nu am putut participa.
Felicitari organizatorilor,castigatorilor si tuturor participantilor !
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Mesaj de Vladut Mateianu »

PRIMA OARA CAND REVIN ACASA DE LA UN CONCURS SI NU SUNT DELOC OBOSIT ! :D
Ptr asta, vreau sa le multumesc tuturor participantilor, oameni de calitate cu care am petrecut peste 48 de ore superbe. As fi dorit sa fac si cateva nominalizari, dar renunt ca sunt prea multe.... :D
Totusi, sincere felicitari echipei de pe locul 1, sper ca acest loc 1 sa fie doar inceputul ! Felicitari si vecinilor mei care m-au impresionat prin tenacitatea lor(si au reusit sa prinda si podiumul), de asemenea tuturor celor care au inteles ca pescuitul este doar un hobby, un mod de relaxare, iar grijile, problemele , necazurile, trebuie lasate acasa.... :wink:

De Fane de la Carpdiscount nu mai zic nimic, in ultima vreme nu mai exista podiumuri fara el....chiar si secondat de "particulari"... :lol:

Felicitari lui Luci ptr premiul "Costin Popescu" -cel mai mare consumator- recunosc ca a facut ceva efort.... pe balta i se zicea "forest Gump"... :lol:

Felicitari Vali Hagiu ptr Captura Concursului la debutul in competitie !

Andrei Amaritei- 12 ani- ti-am spus-o si o si scriu, jos palaria in fata ta..... la varsta la care altii omoara calculatoarele si jocurile virtuale, tu ne-ai invatat pe toti ce inseamna realitatea..... ai fost la un mic pas de podium tot concursul, din pacate nu ai reusit sa fi "pe el" , dar te asigur ca esti pe podiumul inimilor noastre, a celor care am fost pe langa tine la acest concurs.... :wink: Feliciatari si tatalui tau, Florin, care ti-a injectat carpfishingul.

Despre organizare ce as mai putea spune ? Au facut-o deja altii, sunt si eu in asentimentul lor : poate cea mai reusita de pana acum, cu gratare , bere rece la DISCRETIE (abia am reusit sa bem 400 l de bere... :oops: ) iahnie de fasole si...minunatele seri petrecute impreuna cu colegii pescari pe balta !
Felicitari Cristi si Ana Matei, Baros ,Cici si personalului baltii care au contribuit la aceasta reusita.

PS La acest concurs 4 pescari au cazut in apa, noaptea. Cine imi trimite un pm cu numele lor (sau poreclele :D ), primeste un vaucher de nada Senzor Planet in valoare de 150 lei.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

mihai_onu
Mesaje: 27
Membru din: Joi Mai 05, 2011 9:09

Re: PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Mesaj de mihai_onu »

Un concurs reusit din toate punctele de vedere. Mancare buna si bere rece, de care ne-am bucurat in compania unor persoane de toata isprava. Atmosfera de Party a fost tot timpul insa datorita diferentelor mici din clasament adrenalina ne-a tinut in priza.
Felicitari Cristi

Avatar utilizator
Shumu
Mesaje: 34
Membru din: Mar Sep 01, 2009 9:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Mesaj de Shumu »

Felicitari Cristi pentru organizare, iti multumim ! Felicitari pescarilor pentru atmosfera de party!
Costin Somodea (Moshmo)

Avatar utilizator
andrei22
Mesaje: 385
Membru din: Lun Feb 08, 2010 21:28
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Mesaj de andrei22 »

Super concurs....super atmosfera.....super pescari......si Baros nota 10 pt fasolea la ceaun....incredibil de buna !!!!!
DACIC CARP CLUB

mihai_onu
Mesaje: 27
Membru din: Joi Mai 05, 2011 9:09

Re: PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Mesaj de mihai_onu »

andrei18 scrie:Multumim Cristi pentru organizare! Super concurs! Chiar daca a fost Party....ne-a tinut in priza pana la final. Felicitari castigarilor si lu' Baros pentru fasolea la ceaun, a fost criminala! ( daca se dadea de vineri seara, poate aveam sanse la locul 3 :) )
:lol: :lol: :lol: corect

Avatar utilizator
gabriel_arambescu
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Mar 24, 2012 19:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PARTY CUP - EDITIA A 4-A - SOLACOLU

Mesaj de gabriel_arambescu »

Superbe pozele felicitari organizatorilor si concurentilor care au luat parte la acest frumos paty cup 2012.Felicitari Amaritei Florin si Amaritei Andrei prietenul meu care a luptat cot la cot cu pescari mult mai experimentati(regret ca nu am participat anul asta dar anul viitor voi fi sigur printre concurenti bafta si sa auzim numai de bine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”