Super Partida Pe Greaca

Moderatori: Dan Mateianu, george_gre

Avatar utilizator
Nica Aurel
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 130
Membru din: Dum Dec 13, 2009 13:10
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Super Partida Pe Greaca

Mesaj de Nica Aurel »

Foarte frumos, felicitari Nasuk!! :wink:
AER CONDITIONAT
Vanzare , Montaj , Service
Tel : 0784.421.402
http://www.klimapoint.ro
http://www.aerconditionat.nt.ro
Imagine

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Super Partida Pe Greaca

Mesaj de Dan Serban »

Nica Aurel scrie:Foarte frumos, felicitari Nasuk!! :wink:

Multumesc serpisor :P
Pescar de rând

Avatar utilizator
GeorgeB
Mesaje: 127
Membru din: Dum Aug 01, 2010 16:13
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Super Partida Pe Greaca

Mesaj de GeorgeB »

frumos ... felicitari !

lorenzo_n
Pescar de competitie
Mesaje: 306
Membru din: Dum Apr 15, 2012 4:45
Puncte: 0
Localitate: navodari

Re: Super Partida Pe Greaca

Mesaj de lorenzo_n »

ard de nerabdare sa mi ancerc bilele pe GREACA....FIRE ANTINSE...c&r :D

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Super Partida Pe Greaca

Mesaj de kelu84 »

Intrebarea mea este daca s-a prins ceva notabil anul asta pe Cercani? eu din pacate am ajuns anul asta doar 48 de ore pe Greaca si nu am facut mare branza, insa sunt contrariat caci in anii trecuti apareau poze dupa poze, iar anul acesta ioc! de aici. De pe alte balti am tot vazut capturi, dar aici nu a mai postat nimeni. Nu vreau sa fiu rautacios, insa sa fie adevarat ce se aude, ca pestele mare de aici s-a mutat???

CristiK
Mesaje: 24
Membru din: Joi Oct 27, 2011 18:09

Re: Super Partida Pe Greaca

Mesaj de CristiK »

Cred ca dupa concursul de la acest sfarsit de saptamana se vor lamuri multe aspecte!
O sa vedem media pestilor atunci!
Imi povestea cineva ca au revenit pe balta sculele din Obor, adio rodpoduri, corturi de fita, scule scumpe DOAR CARASARI !
Cat despre pozele de pe site - sunt si ele un raspuns !

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Super Partida Pe Greaca

Mesaj de kelu84 »

de asta imi este si mie teama.ca am platit taxa de concurs, m-am pregatit cum se cuvine si cred ca sunt singurul fraier care nu am auzit la timp ce se spune despre balta. media pestilor....e evidenta dupa acum avand in vedere ca si la cupa primaverii a fost ciortan viteza...dar macar nu a fost limita 1kg cum e acum..eu astept totusi fotografii recente de pe aceasta balta cu dulapii care erau candva.
cat despre pozele puse de dl matei pe topicul concursului...a fost un gest cam deplasat...

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Super Partida Pe Greaca

Mesaj de zfcristian »

Eu am pescuit vreo 6 partide de 24 ore pe Greaca anul asta in special pe Cofetari centru.
Media pestilor este undeva la 2-3 kg si am avut 1 singura bucata la 10 kg acum 2 weekenduri .
Accentul l-am pus pe sprit in ultima vreme :evil: :evil: :evil:
La solubile si pasta pe plumbi daca te duci cat mai mult spre celalalt mal faci febra de la driluri dar la bile tari intra mai rar si imbracati.
Restul e cancan!

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Super Partida Pe Greaca

Mesaj de Dan Serban »

kelu84 scrie:de asta imi este si mie teama.ca am platit taxa de concurs, m-am pregatit cum se cuvine si cred ca sunt singurul fraier care nu am auzit la timp ce se spune despre balta. media pestilor....e evidenta dupa acum avand in vedere ca si la cupa primaverii a fost ciortan viteza...dar macar nu a fost limita 1kg cum e acum..eu astept totusi fotografii recente de pe aceasta balta cu dulapii care erau candva.
cat despre pozele puse de dl matei pe topicul concursului...a fost un gest cam deplasat...
Nu stiu care este situatia actuala a pestilor mari de altadata .. insa iti pot spune ca in regim de concurs nu s-au prins niciodata foarte multi pesti mari.
Stilul de pescuit este de asa natura incat atragi tot ce trece prin zona .. balta se comporta altfel in regim de concurs fata de cum o stim noi din partidele de placere .
Pescar de rând

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7468
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Super Partida Pe Greaca

Mesaj de Matei Marin »

kelu84 scrie:de asta imi este si mie teama.ca am platit taxa de concurs, m-am pregatit cum se cuvine si cred ca sunt singurul fraier care nu am auzit la timp ce se spune despre balta. media pestilor....e evidenta dupa acum avand in vedere ca si la cupa primaverii a fost ciortan viteza...dar macar nu a fost limita 1kg cum e acum..eu astept totusi fotografii recente de pe aceasta balta cu dulapii care erau candva.
cat despre pozele puse de dl matei pe topicul concursului...a fost un gest cam deplasat...
Dvs. sunteti prost informat ptr. ca la cupa primaverii a fost limita de greutate 1 kg (vo spun sigur ptr. ca eu am fost arbitru), nu stiu cu ce va poate ajuta fotogrfiile, cu doua zile inainte de concurs.
Cat despre gestul meu ,, cam deplasat " va pot sune ca in acea perioada cand se cereau foto. de pe Greaca, eu lucram la un program de micsorare a foto. si am decis sa incerc sa postez cateva foto. (nu sunt expert in calculatoare, mai invat si eu, acum la batranete )
Intentionam sa va tin la curent cu desfasurarea concursului, foto.....clasamente ...... dar am ajuns la concluzia ca nu se merita.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “GREACA CERCANI”