atentie la furatul crapilor domnule parfenie

http://www.tancabesti.ro

Moderator: Lukyan

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: atentie la furatul crapilor domnule parfenie

Mesaj de Albert »

Versagiy scrie: Deci... :?: :idea: :mrgreen:
In 2007 avea username. Cand un utilizator e sters din baza de date postarile lui raman pe forum ca scrise de.."vizitator".
Sper ca ai inteles cum sta treaba :)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: atentie la furatul crapilor domnule parfenie

Mesaj de Vladut Mateianu »

Are, ca este si el moderator pe alt forum...... :D
Acum vad ce probleme are el de fapt... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: atentie la furatul crapilor domnule parfenie

Mesaj de valiauto68 »

salut.
citesc si ma minunez.... de la ce s-a plecat si la ce s-a ajuns de fapt. 10 vorbe nu fac 2 bani.

Cred ca Vlad si Ovidiu stiu f bine cu ce se "mananca" pestele si pescuitul (in afara de mamaliga) si mai mult ca sigur in toti acesti ani de cand sant in acest domeniu si-au facut o idee generala si despre afacerea lor, despre "clientii" care le calca pragul.

Sant multe de comentat , multe idei, propuneri , dar nu cred ca asta era subiectul topicului. Il cunosc pe Vlad de ceva vreme, toti aveti pe undeva dreptate vis-a vis de stilul lui de a-si trata prietenii, clientii, abonatii.

Concluzia e una singura :NU ITI CONVINE NU TE MAI DUCI ACOLO! Pentru ce sa carcotesti? Sa impui reguli pe o balta care nu e a ta? Cand nu ti-a cerut nimeni parerea.

Sant multi "prieteni" in jurul lui Vlad si mai mult ca sigur foarte multi dintre ei de calitate, care il sfatuiesc, ce si cum sa administreze balta!

Lasati oamenii in pace, pentru ca pana la urma "fiecare pasare pe limba ei moare "

revenind la subiect: aveti impresia ca Vlad nu stie ca se fura? Vreti sa se ajunga ca pe alte balti (vezi moara v) unde cum a sunat senzorul paznicul e langa tine cu cantarul si pusca?
sau alte balti unde se lasa masina la mama dracu si iti cari tonele de genti cu roaba? si la sfarsit iti strangi sculele si gentile de fata cu paznicul?

Sigur nu ne place nici varianta asta pt ca ne simtim prost, ne simtim jigniti ca santem facuti HOTI la gramada cu altii care intradevar SANT HOTI!

DIN PACATE SI CU MARE REGRET SPUN CA ROMANUL E TOT ROMAN!

De aceea s-a ajuns ca unii patroni sa isi vanda pestele din balti si sa nu se mai ocupe de populari an de an. Pentru ca primeau telefoane de la "abonati" si "amici" cu numar privat si auzeau ceva de genul " Mai patroane, stii pestele ala al tau de 25 kg? e in balta la X sau Y pt ca eu l-am prins si ti l-am furat PROSTULE "

Si uite asa cu oameni de nimic merge tara inainte ca racul! In toate domeniile!

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: atentie la furatul crapilor domnule parfenie

Mesaj de Victoras Petcu »

valiauto68 scrie:salut.
citesc si ma minunez.... de la ce s-a plecat si la ce s-a ajuns de fapt. 10 vorbe nu fac 2 bani.

Cred ca Vlad si Ovidiu stiu f bine cu ce se "mananca" pestele si pescuitul (in afara de mamaliga) si mai mult ca sigur in toti acesti ani de cand sant in acest domeniu si-au facut o idee generala si despre afacerea lor, despre "clientii" care le calca pragul.

Sant multe de comentat , multe idei, propuneri , dar nu cred ca asta era subiectul topicului. Il cunosc pe Vlad de ceva vreme, toti aveti pe undeva dreptate vis-a vis de stilul lui de a-si trata prietenii, clientii, abonatii.

Concluzia e una singura :NU ITI CONVINE NU TE MAI DUCI ACOLO! Pentru ce sa carcotesti? Sa impui reguli pe o balta care nu e a ta? Cand nu ti-a cerut nimeni parerea.

Sant multi "prieteni" in jurul lui Vlad si mai mult ca sigur foarte multi dintre ei de calitate, care il sfatuiesc, ce si cum sa administreze balta!

Lasati oamenii in pace, pentru ca pana la urma "fiecare pasare pe limba ei moare "

revenind la subiect: aveti impresia ca Vlad nu stie ca se fura? Vreti sa se ajunga ca pe alte balti (vezi moara v) unde cum a sunat senzorul paznicul e langa tine cu cantarul si pusca?
sau alte balti unde se lasa masina la mama dracu si iti cari tonele de genti cu roaba? si la sfarsit iti strangi sculele si gentile de fata cu paznicul?

Sigur nu ne place nici varianta asta pt ca ne simtim prost, ne simtim jigniti ca santem facuti HOTI la gramada cu altii care intradevar SANT HOTI!

DIN PACATE SI CU MARE REGRET SPUN CA ROMANUL E TOT ROMAN!

De aceea s-a ajuns ca unii patroni sa isi vanda pestele din balti si sa nu se mai ocupe de populari an de an. Pentru ca primeau telefoane de la "abonati" si "amici" cu numar privat si auzeau ceva de genul " Mai patroane, stii pestele ala al tau de 25 kg? e in balta la X sau Y pt ca eu l-am prins si ti l-am furat PROSTULE "

Si uite asa cu oameni de nimic merge tara inainte ca racul! In toate domeniile!


"Vreti sa se ajunga ca pe alte balti (vezi moara v) unde cum a sunat senzorul paznicul e langa tine cu cantarul si pusca?"

Eu cred ca daca nu as fi procedat asa, pe MV2 nu ar fi fost realizate recordurile nationale 1218 kg in anul 2010 si 1249 kg in anul 2011 ( o echipa = 4 lansete = 72 ore ) !!!!!
Am si eu o intrebare si va rog sa-mi raspundeti : De unde ati scos " pusca " dle ? Daca tot ati adus in discutie o pusca inexistenta,va doresc ca tot anul 2012 sa va bata "pusca" magarului !!!!!
P.S. Nu mai latra ,mai bine investeste intr-o balta si dupa aceea sa te vad daca o sa mai poti latra !!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
danielcotoz
Mesaje: 620
Membru din: Sâm Dec 18, 2010 16:00
Puncte: 0
Localitate: satu mare

Re: atentie la furatul crapilor domnule parfenie

Mesaj de danielcotoz »

noul indicator pentru lacurile din romania si nu numai. trebuie pus la fiecare stand.
Fişiere ataşate
190141_118590458217218_100001987941848_135259_7833091_n.jpg
190141_118590458217218_100001987941848_135259_7833091_n.jpg (46.68 KiB) Vizualizat de 1069 ori

Avatar utilizator
danielcotoz
Mesaje: 620
Membru din: Sâm Dec 18, 2010 16:00
Puncte: 0
Localitate: satu mare

Re: atentie la furatul crapilor domnule parfenie

Mesaj de danielcotoz »

mai urmeaza si altele sper la fel de explicite.

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: atentie la furatul crapilor domnule parfenie

Mesaj de Lukyan »

Nimeni nu este perfect si nu va fi multumita toata lumea niciodata.
In alta ordine de idei, administratia Tancabesti a hotarat mai de mult sa evite "paza" din spatele pescarului. Exista tehnica in dotare si multe informatii care daca unele au putut fi procesate diplomatic, altele nu din motive care ne apartin sau nu.

De furat un peste poate nu este greu, dar cum se simte oare cel care a facut-o si crede ca nu l-a vazut nimeni iar noi sa avem imagini inregistrate ? Regulamentul este clar, puteti sa il acceptati si sa fiti clientul nostru, sau nu si sa nu fiti clientul nostru.

Pentru probleme personale si de viata privata discutate pe topicul : Balti de crap : Tancabesti va recomand sa va folositi telefoanele mobile, pm, etc . Nu raspund si voi sterge pe viitor acest gen de polemici

Va multumesc.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TANCABESTI”