VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns

VEI VOTA PENTRU DEMITEREA LUI TRAIAN BASESCU?

DA
119
44%
NU
153
56%
 
Voturi totale: 272

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Mesaj de miyagi »

ai inteles gresit.eu nu cautam sa dialoghez cu tine ca nu stau de vorba cu orice carnat spalat pe creier de Mircea Badea care habar n-are pe ce lume traieste dar isi da cu parerea despre legile din tara asta pe care el personal nu le cunoaste.hai pa![/quote]
Bah da` ejti chiar bulangiu!!!!!![/quote]!

Nu e bulangiu ! E doar un redus mintal perseverent ! Din pacate, aceasta este partea urata a forumurilor ! Orice "nimeni" isi permite sa improaste cu invective pe oricine nu este de acord cu ineptiile lui,doar pentru ca detine un calculator ! Depinde doar de noi daca il vom mai "baga in seama" ! Mi-as dori sa ma intalnesc cu acest individ "face to face" ![/quote]

N-are sens. Ti-ai pata caracterul cu un sarman in cap. Daca te iei cu cineva cauta sa o faci cu unul care are performante mai mari decat tine. Asta te ajuta sa fi competitiv nu pierderea timpului cu o zgaiba.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Mesaj de miyagi »

miyagi scrie:Apropos! De ce s-a sucit Base si nu mai vrea monitorizare de la CE?
Chiar nu zice nimeni nimic?
Urban culture.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Mesaj de Florin Pata »

miyagi scrie:ai inteles gresit.eu nu cautam sa dialoghez cu tine ca nu stau de vorba cu orice carnat spalat pe creier de Mircea Badea care habar n-are pe ce lume traieste dar isi da cu parerea despre legile din tara asta pe care el personal nu le cunoaste.hai pa!
Bah da` ejti chiar bulangiu!!!!!![/quote]!

Nu e bulangiu ! E doar un redus mintal perseverent ! Din pacate, aceasta este partea urata a forumurilor ! Orice "nimeni" isi permite sa improaste cu invective pe oricine nu este de acord cu ineptiile lui,doar pentru ca detine un calculator ! Depinde doar de noi daca il vom mai "baga in seama" ! Mi-as dori sa ma intalnesc cu acest individ "face to face" ![/quote]

N-are sens. Ti-ai pata caracterul cu un sarman in cap. Daca te iei cu cineva cauta sa o faci cu unul care are performante mai mari decat tine. Asta te ajuta sa fi competitiv nu pierderea timpului cu o zgaiba.[/quote]

Merci ! Un sfat bun !

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Mesaj de Florin Pata »

miyagi scrie:
miyagi scrie:Apropos! De ce s-a sucit Base si nu mai vrea monitorizare de la CE?
Chiar nu zice nimeni nimic?

Daca pierde "pe bune" nu mai are cum sa iasa onorabil indiferent de aburelile ulterioare ! Asa o va da in "fraude!!!"

George Andreescu
Mesaje: 111
Membru din: Joi Iun 24, 2010 1:30

Re: VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Mesaj de George Andreescu »

@ miyagi

M-am linistit, daca sunteti militar nu aveti voie sa faceti politica, deci sunteti impartial :D

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Mesaj de miyagi »

George Andreescu scrie:@ miyagi

M-am linistit, daca sunteti militar nu aveti voie sa faceti politica, deci sunteti impartial :D
:wink:
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Mesaj de miyagi »

Florin Pata scrie:
miyagi scrie:
miyagi scrie:Apropos! De ce s-a sucit Base si nu mai vrea monitorizare de la CE?
Chiar nu zice nimeni nimic?

Daca pierde "pe bune" nu mai are cum sa iasa onorabil indiferent de aburelile ulterioare ! Asa o va da in "fraude!!!"
Parerea mea e ca si-a dat seama prea tarziu ca daca astia ai nostrii nu prea au ce sa-i faca pentru mizeriile pe care le-a facut, europenii vor transa.
Sau il vor transa :).
Ce va mai face EBA in parlament dupa umilirea sau linsajul public a lu` tatutzu? Da` Mircica Baselu`? Da` Nutica si Vicleanu`? Da` tortionara de Macovei? Da ala de-a fost primar la sectorul 3. Negoita? Da Popoviciu? Da` Stolo ? Da` toti ceilalti cu care au constituit structurile celei mai mari organizatii de tip mafiot statal?
Hummm????????????????!
Urban culture.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Mesaj de Florin Pata »

Daca pierde "pe bune" nu mai are cum sa iasa onorabil indiferent de aburelile ulterioare ! Asa o va da in "fraude!!!"[/quote]
Parerea mea e ca si-a dat seama prea tarziu ca daca astia ai nostrii nu prea au ce sa-i faca pentru mizeriile pe care le-a facut, europenii vor transa.
Sau il vor transa :).
Ce va mai face EBA in parlament dupa umilirea sau linsajul public a lu` tatutzu? Da` Mircica Baselu`? Da` Nutica si Vicleanu`? Da` tortionara de Macovei? Da ala de-a fost primar la sectorul 3. Negoita? Da Popoviciu? Da` Stolo ? Da` toti ceilalti cu care au constituit structurile celei mai mari organizatii de tip mafiot statal?
Hummm????????????????![/quote]

Din pacate sunt blindati de bani iar cu bunul simt ..............!Nu cred ca vor avea asa mari probleme ! Restituie cateva dosare la santajati si ... se rezolva ! Asta daca "cei multi umiliti" nu doresc sa ii ofere un costum de marinar cu dungile invers !UE vrea doar MONEY !

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Mesaj de DumiD »

Florin Pata scrie: Mi-as dori sa ma intalnesc cu acest individ "face to face" !
de ce,vrei sa ma convingi ca ideile lui Mircea Badea sunt geniale sau vrei sa vedem care are par mai mare in portbagaj?

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: VOTEZI DEMITEREA LUI BASESCU?

Mesaj de miyagi »

DumiD scrie:
Florin Pata scrie: Mi-as dori sa ma intalnesc cu acest individ "face to face" !
de ce,vrei sa ma convingi ca ideile lui Mircea Badea sunt geniale sau vrei sa vedem care are par mai mare in portbagaj?
Mitica mai taie din ele da-le dreaq.
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”