Desfasurare OPEN TANCABESTI 2012

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare OPEN TANCABESTI 2012

Mesaj de Marian Constantin »

Felicitari castigatorilor , participantilor si organizatorului ....
Felicitari administratiei pistei de concurs ....
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare OPEN TANCABESTI 2012

Mesaj de razvan u. »

Felicitari castigatorilor, participantilor, arbitrilor si organizatorului.
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
Sorin Ionescu
Mesaje: 311
Membru din: Mar Sep 12, 2006 20:06

Re: Desfasurare OPEN TANCABESTI 2012

Mesaj de Sorin Ionescu »

@Laurentiu
Multumesc pentru felicitari Laur...!!
Cat despre Big Game(gama mea de boilies) ce sa-ti spun....in prima mansa am pescuit exclusiv cu ele si ai vazut rezultatele...300kg in 48h, am si scapat multi crapi mari din cauza firelor din apa.
In mansa a doua am prins si la boilies vre-o 7-8 crapi dar baza a fost tenul.Am pescuit in permanenta cu 3 lansete dupa ten. :wink:
Campion National 2011

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: Desfasurare OPEN TANCABESTI 2012

Mesaj de Dragos Sinca »

Multumim pentru felicitari!
Multumesc in primul rand coechipierilor mei Soare si Ionut, multumesc Claumar pentru nada de ten care ne-a ajutat sa obtinem rezultatul foarte bun din mansa a doua si multumesc Big Game pentru boilesurile care si-au demonstrat inca o data calitatea.
Felicitari echipelor Planet pentru rezultat. Felicitari Vladut si echipei de organizatori! Felicitari administratiei lacului Tancabesti!

irinel bunica
Mesaje: 269
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare OPEN TANCABESTI 2012

Mesaj de irinel bunica »

Felicitari castigatorilor, tuturor participantilor, organizatorilor, administartiei lacilui si nu in ultimul rand arbitrilor si lui George pentru frumoasele fotografii!
"Caracterul fara inteligenta poate mult,
dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic." (Cicero)

claudiupascu
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 14, 2009 22:55

Re: Desfasurare OPEN TANCABESTI 2012

Mesaj de claudiupascu »

Multumim ptr.felicitari.Vrem si noi sa felicitam toti concurentii care au terminat concursul,arbitrii,organizatorul si administratorii complexului Tancabesti.De asemenea tin sa-l felicit pe George ptr.minunatele instantanee din concurs.Ptr.echipa de pe locul 2 nu putem avea decat cuvinte de lauda ptr.felul in care au luptat si modul in care au prins aproape tot tenul din balta :lol: lucru unde noi ne-am aratat limitele,nereusind sa prindem niciunul :oops:
Si ca sa vedeti cat de strans a fost concursul la ora 9 ,deci cu o ora inainte de final eram pe primul loc, echipei lui Soare trebuindu-i un peste de 13,5kg deci foarte greu de prins ,dar nu si ptr. ei care prind un ten de 15 kg. :!: Cu cateva minute inainte de final echipa de pe Vaci 1 prinde un peste de plus 15 (dupa ce cu putin timp inainte mai prinsese unul la fel :shock: ) si ne aduce pe noi pe primul loc.

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare OPEN TANCABESTI 2012

Mesaj de iohann »

felicitari baietilor de la Planet!
felicitari Soare,Jonny Tz si Dragos!
felicitari Irinel si Laur pt captura!
felicitari organizatorilor,arbitrilor si lui George pt poze!
multumim George Slave si Soare pt ca ne-ati dat cate ceva pt ten, cu care am reusit sa prindem si noi 3 teni,fiind o premiera pt noi sa dam cu plastice pe tancabesti!
mare problema tenul asta,o sa-l iau in serios la concursurile unde se va mai puncta :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”