DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Mesaj de eugen dragnea »

NAE...cand nu te face altul de kakao insisti cu cea mai mare ardoare sa o faci singur...! :lol:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Mesaj de gor965 »

Clasament Marti-seara :

Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Mesaj de eugen dragnea »

Astia care nu s-au prezentat nu puteau sa faca si ei un anunt pe Crapmania : DONAM LOC LA DEBUTMANIA ...au mai si nimerit pe Vaci 0 :x
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
KARINA ANA
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Aug 25, 2012 9:13

Re: DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Mesaj de KARINA ANA »

POPESCU ESCU este CODRUT FLORICEL NU PRIDde PESTE SI SE PLICTISESTE LA PESCUIALA CHIAR ESTE IN CARTII :mrgreen:
Undiţa este un băţ cu o râmă la un capăt şi un bou la celălalt.

Avatar utilizator
KARINA ANA
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Aug 25, 2012 9:13

Re: DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Mesaj de KARINA ANA »

HAI AVICOOLA :mrgreen:
Undiţa este un băţ cu o râmă la un capăt şi un bou la celălalt.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Mesaj de popescu59 »

Acestia care tot faceti comentarii pe aici va mai amintiti cind ati fost ultima oara la pescuit? Am mai spus este foarte simplu sa faceti comentarii din fotoliul din odaie in fata calculatorului.Daca va place atit de mult fenomenul mergeti la pescuit , la concursuri sau pe orice balta si aruncati lansetele in apa dupa care comentarile vor fi ok. Asa din fata calculatorului in sufragerie sunteti toti da toti profesori .Numai si numai de pe balta vedeti realitatile si simtiti totul.Am aici in acest concurs o cunostiinta care ma tot contreaza la toate comentariile mele, ramine sa demonstreze ca este AS asa cu imi explica mereu darrrrrrrrrrrr vad ca la practica nu este tot la fel de bun ca la teorie , de fapt cum sunt multi pe acest forum care se dau profesionisti. Lucian tata vad ca nu vrei sa imi demonstrezi ca intradevar esti AS si la practica, s-au nu te impaci cu balta? De aici nu este Magura 9 aici este Tincabesti . Forteaza Lucian forteaza ca altfel vor ride toti de noi si e mare pacat , aplica la maxim toate cunostiintele tale.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Mesaj de gabi1 »

Popesculeeeeee, esti o nulitate volubila care te-ai blocat in pubertate :!: :!: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Mesaj de Lucian SV »

mda, deşi nu mă cunoaşte mi se adresează. nu ştiu cum dar l-am ginit din prima. e cu capul!

Avatar utilizator
Dragoe Marius
Mesaje: 75
Membru din: Mie Apr 11, 2012 8:30

Re: DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Mesaj de Dragoe Marius »

popescu59 scrie:Acestia care tot faceti comentarii pe aici va mai amintiti cind ati fost ultima oara la pescuit? Am mai spus este foarte simplu sa faceti comentarii din fotoliul din odaie in fata calculatorului.Daca va place atit de mult fenomenul mergeti la pescuit , la concursuri sau pe orice balta si aruncati lansetele in apa dupa care comentarile vor fi ok. Asa din fata calculatorului in sufragerie sunteti toti da toti profesori .Numai si numai de pe balta vedeti realitatile si simtiti totul.Am aici in acest concurs o cunostiinta care ma tot contreaza la toate comentariile mele, ramine sa demonstreze ca este AS asa cu imi explica mereu darrrrrrrrrrrr vad ca la practica nu este tot la fel de bun ca la teorie , de fapt cum sunt multi pe acest forum care se dau profesionisti. Lucian tata vad ca nu vrei sa imi demonstrezi ca intradevar esti AS si la practica, s-au nu te impaci cu balta? De aici nu este Magura 9 aici este Tincabesti . Forteaza Lucian forteaza ca altfel vor ride toti de noi si e mare pacat , aplica la maxim toate cunostiintele tale.
Lasa-i in pace nea Popica ca ''e rai'' ..... da buni. Mata esti un expert consacrat pe Tincabesti si pe Moara

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE DEBUTMANIA 2012 -TANCABESTI

Mesaj de Albert »

popescu59 scrie:Am mai spus este foarte simplu sa faceti comentarii din fotoliul din odaie in fata calculatorului.Daca va place atit de mult fenomenul mergeti la pescuit ,
Bine mestere, am priceput. Ne scrii de pe balta asa ca te crezi miez. Ei bine si eu scriu tot din fata rod-podului(ma scuzi, n-am rulota) asa ca ,poate, pe mine ma asculti. :lol:
Esti la un concurs, e penibil sa vi sa dai lectii pe net cand tu ar trebui sa faci pe dreq in 4 sa castigi. In loc d-asta te smiorcai. Sfaturi nu stii sa dai, peste nu stii sa prinzi asa ca nush ce te dai asa rotund. Esti cotizant la concurusui si ai rulota? Bravos.Problema e ca asta nu te face pescar.Te-ai laudat ca ai stat tot anul pe Tancabesti(dupa ce cu un an inainte ai injurat balta dar asta-i alta poveste).Dupa cum se vede ai cam stat degeaba.Intreaba-te de ce.
Taie alimentarea la rulota si apuca-te de pescuit.Daca ai invata ceva anul asta acum e momentul sa aplici si apoi sa ne dai peste nas.Poti?Mira-m-as :lol:
Ups..am un run...over and out :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”