CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
mariancarp
Mesaje: 51
Membru din: Joi Aug 25, 2005 14:29

Re: CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Mesaj de mariancarp »

Felicitari!!!!! si mult success in portugalia!

claudiubv
Mesaje: 311
Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44

Re: CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Mesaj de claudiubv »

VA MULTUMIM DIN SUFLET PENTRU FELICITARI :D
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Mesaj de florinbrasov »

claudiubv scrie:VA MULTUMIM DIN SUFLET PENTRU FELICITARI :D
felicitari claudiu .apar CAMPIONII MONDIALI :D
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

Avatar utilizator
Rusu Andrei
Mesaje: 137
Membru din: Vin Feb 19, 2010 0:05
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Mesaj de Rusu Andrei »

Pe Claudiu l-am felicitat personal,am avut onoarea sa pun mana pe medalie si recunosc ca m-a trecut un mic fior pe sira spinarii.Doresc sa-i felicit pe toti membrii Clubului Energy si pe cei din jurul lor.
Am avut emotii foarte mari cu atat mai mult cu cat va cunosc ca oameni si nu doar ca pescari.Ma simt onorat ca sunt roman si sper ca performantele voastre sa nu se opreasca aici.
Va doresc ca acest succes sa va uneasca mai mult si sa treceti impreuna prin momentele frumoase dar si grele ce va asteapata in continuare.
Sper ca aceasta performanta a voastra sa uneasca mai mult pescarii de crap din Romania si sa fim mai buni.
BRAVO ENERGY , BRAVO ROMANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alinj
Mesaje: 113
Membru din: Joi Aug 26, 2010 20:24
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Mesaj de alinj »

http://www.gsp.ro/sporturi/altele/galer ... 63596.html

"Cum ne pregătim? Foarte simplu! Pe baltă de la 10 ani. Ne ajută şi că am mai pescuit la Corbu înainte de concurs"
Felix Roman, pescar România

Avatar utilizator
jdmishere
Mesaje: 714
Membru din: Dum Mai 01, 2011 11:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Mesaj de jdmishere »

"ROMAN FELIX
CAMPION MONDIAL 2012
CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012"

BIG LIKE!
Dragos MARDARE
CS APS

mircea pancu
Mesaje: 93
Membru din: Dum Mai 16, 2010 2:06
Puncte: 0
Localitate: Deva

Re: CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Mesaj de mircea pancu »

Victorie mai mult decat categorica la acest mondial. Efectiv ati defilat spre victorie. Suntem mandrii de voi, suntem mandrii ca suntem pescari de crap romani. Carpfishing-ul romanesc anul asta a fost la cel mai inalt nivel din istorie. Dupa locul 1 la WCC Bolsena a venit si mult asteptatul loc 1 de la mondial.
Felicitari Energy, felicitari Romania.
CSP FREECARP DEVA

ENERGY CARP
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Apr 12, 2008 10:46

Re: CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Mesaj de ENERGY CARP »

"Sa formezi o echipa este doar inceputul,sa ramai impreuna este progresul,sa lucrezi impreuna este succesul"(H.D.Thoreau)
Pentru noi faptul ca am convins o lume intreaga de valoarea pe care echipa noastra o are este cea mai mare satisfactie.La obtinerea celui mai pretios premiu au contribuit toti coechipierii,dar si sustinatorii nostri.Multumim celor care au crezut in noi,au fost siguri ca nu ii vom dezamagi.Acolo,pe lac,am simtit cum toata Romania pulseaza alaturi de noi,iar acest sentiment ne-a impulsionat sa atingem cea mai inalta treapta a competitiilor sportive de pescuit .Pentru viitor suntem convinsi ca sustinatorii vor fi alaturi de noi si ne vor incuraja in obtinerea rezultatelor celor mai bune .Multumim si va respectam!
VALI MARTOIU
VICECAMPION NATIONAL 2008
CAMPION NATIONAL 2012
CAMPION MONDIAL 2012

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Mesaj de Vali Vesa »

Felicitari Energy pentru Titlul mondial !!! Ne-ati facut fericiti !!!

Felicitari Fane & Felix pentru titlul de campioni la individual !

Felicitari Claudiu & Catalin pentru titlul de vicecampioni la individual !

Felicitari Vali & Ionel pentru felul in care ati luptat pana la final !

Pentru Dl Florin Carstocea si pentru staful RIG Service implicat un singul cuvant: RESPECT !!!

PS Vali, imi cer scuze pentru ca nu am putut sa ajung macar un minut pe balta, sa va strang mana si sa va felicit personal. Probleme majore de familie m-au impiedicat sa o fac. Stima si respect !
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Megabass
Mesaje: 81
Membru din: Mar Mai 18, 2010 18:28
Puncte: 0
Localitate: Romania sau pe unde ma trimite Compania

Re: CAMPIONATUL MONDIAL-CORBU ROMANIA 2012

Mesaj de Megabass »

ENERGY CARP scrie:"Sa formezi o echipa este doar inceputul,sa ramai impreuna este progresul,sa lucrezi impreuna este succesul"(H.D.Thoreau)
Pentru noi faptul ca am convins o lume intreaga de valoarea pe care echipa noastra o are este cea mai mare satisfactie.La obtinerea celui mai pretios premiu au contribuit toti coechipierii,dar si sustinatorii nostri.Multumim celor care au crezut in noi,au fost siguri ca nu ii vom dezamagi.Acolo,pe lac,am simtit cum toata Romania pulseaza alaturi de noi,iar acest sentiment ne-a impulsionat sa atingem cea mai inalta treapta a competitiilor sportive de pescuit .Pentru viitor suntem convinsi ca sustinatorii vor fi alaturi de noi si ne vor incuraja in obtinerea rezultatelor celor mai bune .Multumim si va respectam!
Felicitari Energy Carp!
2012 - Anul Romaniei in pescuitul la crap.
Rezultatul de la Bolsena l-a anuntat, voi l-ati confirmat.
Felicitari dlui Carstocea!
Felicitari si celor care au luptat de-a lungul anilor pentru a crea conditiile in care Romania sa fie reprezentata de CEA MAI BUNA ECHIPA. :?
The second best is the first loser!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”