SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

http://www.snz.ro
Discutii, noutati, promotii si oferte din gama de nade si momeli Senzor Planet

Moderatori: Vladut Mateianu, SENZOR PLANET

Scrie răspuns
Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

Mesaj de Alexandru Mihai »

SENZOR PLANET scrie:Buna seara,

In primul rand va multumim pentru interesul fata de produsele noastre. In primele ore de cand am anuntat promotia am primit deja 23 de comenzi (pana in ora 18:00).

Pentru emiterea facturilor de avans (si rezervarea produselor) va rugam sa ne trimiteti pe email la danut@senzor-team.ro sau contact@senzor-team.ro sau telefonic la 0726 268 200 (intre orele 10-16)

Subiect: comanda snz design

Nume:
Prenume:
CNP:
SERIE CI:
NR CI:
Adresa de livrare:
Adresa de email:

Produse comandate si nr bucati:
Am primt raspuns... :mrgreen:
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
SENZOR PLANET
CS SENZOR
Mesaje: 784
Membru din: Lun Feb 14, 2011 14:23

Re: SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

Mesaj de SENZOR PLANET »

da, toate comenzile au primit raspuns.

Multumim tuturor ptr interesul fata de produsele noastre.


stoc produse pe terminate:

Scaun Star - 3
Pat Titan - 4

husele mulinete lux am suplimentat pana la 50 buc deoarece s-au comandat deja 30 buc.

Asteptam in continuare rezervarile voastre pe email la danut@senzor-team.ro sau 0726 268 200

Avatar utilizator
unq_andy
Mesaje: 168
Membru din: Joi Sep 15, 2011 16:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

Mesaj de unq_andy »

ce dimensiune are perna?
si o poza cu sacul de dormit...ambele modele..

multumesc

Avatar utilizator
SENZOR PLANET
CS SENZOR
Mesaje: 784
Membru din: Lun Feb 14, 2011 14:23

Re: SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

Mesaj de SENZOR PLANET »

unq_andy scrie:ce dimensiune are perna?
si o poza cu sacul de dormit...ambele modele..

multumesc

perna are dimensiuni: ~42x38cm

am atasat doua poze cu sacii de dormit, sunt cam neclare, inca asteptam pozele de dimensiuni bune de la furnizor.


Sacul de dormit Alaska:

Sistem de dormit cu izolatie dubla
Invelis exterior: Peack Skin + Fleece
Invelis interior: 190T Polyester + Fleece
600D Oxford - Material

ca dimensiuni, e imens :P
Fişiere ataşate
sac-dormit-alaska.PNG
sac-dormit-alaska.PNG (83.56 KiB) Vizualizat de 980 ori
sac-dormit-viking.jpg
sac-dormit-viking.jpg (15.35 KiB) Vizualizat de 980 ori

Avatar utilizator
maldea
Mesaje: 742
Membru din: Lun Dec 26, 2011 23:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

Mesaj de maldea »

SENZOR PLANET scrie:
nicuB scrie:ce dimensiune are salteaua de receptie cu picioare (stransa si desfacuta)?
are gauri de scurgere a apei?
cum stim cand s-a ajuns la cele 10 buc/produs?
Dimensiuni:

L 120cm X W 80cm X H 43cm
Material PVC - impermeabil
Cadru din aluminiu.

Revin in curand cu mai multe informatii.
astept pozele cu produsul... Dimensiunile sunt ok.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Am eu 2 poze de pe balta...
Nu se vede foarte bine, dar este mareeee !!!!!! :wink:
Fişiere ataşate
DSCN0483.jpg
DSCN0483.jpg (335.34 KiB) Vizualizat de 900 ori
101_0145.jpg
101_0145.jpg (150.61 KiB) Vizualizat de 900 ori
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Larry82
Mesaje: 169
Membru din: Joi Iun 09, 2011 16:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

Mesaj de Larry82 »

Vladut, sa masor salteaua mea si sa fac niste poze :D
"Mergi plin de încredere în direcţia pe care ai stabilit-o. Sigur, realizările vor veni."
Anghel Saligny

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Larry82 scrie:Vladut, sa masor salteaua mea si sa fac niste poze :D
da ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

Mesaj de nicuB »

era bine ca inainte de a incepe promotia sa aveti toate pozele produselor, ca sa ne facem o idee cat mai clara. spre exemplu, pe mine m-ar interesa salteaua de receptie cu picioare, husele lux, sacul alaska si, poate, un scaun. nu sunt produse tocmai ieftine, deci, daca e sa le comand vreau sa o fac in cunostinta de cauza. pana vin pozele (clare) poate pierd promotia, ceea ce nu e tocmai bine........pt mine.

am patul fox royale xl, nu pt ca sunt mare ci pt ca imi place sa "ma lafaiesc" :D . aveam in vedere sacul fox -EVO Ven-Tec® All Season - despre care chiar Vladut spunea ca e the best. si tot el spunea ca sacul alaska e la fel de bun, dar vreau sa fiu convins ca e asa. spre exemplu, la sac as vrea o descrie de acest gen (luata de la fox): Aparatori de protectie impotriva frigului la fermoare • Fermoare laterale independente si cu sistem de blocare • Constructie gandita sa reduca pierderile de caldura • Fibra speciala tratata siliconic 100% virgin 7 micro Pore • Partea de dedesubt a sacului este ranforsata cu material de Nylon Oxford • Sistem de inchidere cu elastic la cap si la picioare • Curea centrala suplimentara pentru prindere de pat • Fermoare de 10 mm rapide si rezistente la uzura • Sac de compresie. vorbim de un sac de 100 euro (redus), nu cred ca cer prea mult.

la fel la saltea, am cerut si dimensiunea stransa, daca are gauri de scurgere a apei, etc.

multumesc!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SUPER PROMOTIE SNZ DESIGN 2013 - ACUM!

Mesaj de Vladut Mateianu »

nicuB scrie:era bine ca inainte de a incepe promotia sa aveti toate pozele produselor, ca sa ne facem o idee cat mai clara. spre exemplu, pe mine m-ar interesa salteaua de receptie cu picioare, husele lux, sacul alaska si, poate, un scaun. nu sunt produse tocmai ieftine, deci, daca e sa le comand vreau sa o fac in cunostinta de cauza. pana vin pozele (clare) poate pierd promotia, ceea ce nu e tocmai bine........pt mine.

am patul fox royale xl, nu pt ca sunt mare ci pt ca imi place sa "ma lafaiesc" :D . aveam in vedere sacul fox -EVO Ven-Tec® All Season - despre care chiar Vladut spunea ca e the best. si tot el spunea ca sacul alaska e la fel de bun, dar vreau sa fiu convins ca e asa. spre exemplu, la sac as vrea o descrie de acest gen (luata de la fox): Aparatori de protectie impotriva frigului la fermoare • Fermoare laterale independente si cu sistem de blocare • Constructie gandita sa reduca pierderile de caldura • Fibra speciala tratata siliconic 100% virgin 7 micro Pore • Partea de dedesubt a sacului este ranforsata cu material de Nylon Oxford • Sistem de inchidere cu elastic la cap si la picioare • Curea centrala suplimentara pentru prindere de pat • Fermoare de 10 mm rapide si rezistente la uzura • Sac de compresie. vorbim de un sac de 100 euro (redus), nu cred ca cer prea mult.

la fel la saltea, am cerut si dimensiunea stransa, daca are gauri de scurgere a apei, etc.

multumesc!
corect, ai dreptate. o sa ai produsele rezervate initial, apoi vei putea da confirmarea dupa ce ai toate detaliile si pozele dorite ! :wink:

referitor la produse, am fost unul dintre primii cumparatori de fox ventec , probabil cel mai reusit sac de dormit de pe piata ! totusi, cateva aspecte m-au nemultumit putin , si anume : faptul ca nu mai reuseam sa-l bag in husa lui dupa folosire, cu fermoarele inchise in interior este cam putin loc ptr persoanele mai plinute :D , husa de transport ...
asa ca m-am hotarat sa incerc sa fac acelasi lucru in china, reparand greselile observate la fox. mostra este deja la senzor, il recomand din inima ! (ps sacul fox deja l-am vandut!)

salteaua de receptie- este de dimensiuni mari, modelul acceptat la Tancabesti (de anul acesta obligatorie pe pontoane). revin cu dimensiunile exacte, ideea este ca partea superioara de metal este bine protejata de burete, ramforsarile sunt solide, materialul este buretat(nu panza simpla) , iar eu am optat ptr varianta fara gauri de scurgere, in urma discutiilor cu pescarii de competitie ! (apropo, apa se poate varsa f. usor, manual, daca doresti).
husa de transport este suficient de mare ca sa nu fie probleme.

husa mulineta lux- este conceputa tot de mine(comanda speciala) , nu exista husa pe piata cu asa mult burete ! este facuta in special ptr cei cu mulinete scumpe, odata bagata mulineta inauntru se poate juca fotbal cu ea... :wink:

iar ca scaun iti recomand modelul Star ! - il am eu din primavara si a rezistat eroic...delte, concursuri, partide de pescuit, si eu nu ma port deloc cu manusi cu lucrurile... :D

daca mai ai intrebari, te rog !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “SENZOR PLANET”