Cupa Clubul Pescarilor ed. a II-a

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de marin laurentiu »

@ sunny

ca sa te citez: "...numai dumnezeu stie.".in general ai dreptate,dar de data asta mai ...stiu si altii :wink:
fa-ti un bine si las-o asa cum a cazut...pana la urma nu esti nici primul nici ultimul care triseaza intr-un concurs :wink:
ps:cel putin data viitoare scoate-o din apa macar cand vin arbitrii...nu de alta dar s-ar putea sa plece pe baitrunner :wink: si sa fi nevoit sa tai iar firul cu tigarea... :twisted:
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

pe unde ai fost disparut ba excrocule de nu ai mai scris pe nicaieri ?
tu ti teori la oameni ba jepcarule ?
huo portbagajistule :twisted:

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

4 lansete pe rod pod si una sub apa?????

marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de marin laurentiu »

nu decebal,erau 4 pe picheti si una...rezemata de cort,doar montura era in apa :lol: :lol: :lol:
degeaba o da la intors,asta e realitatea...daca vreti sa-l primiti in concurs e treaba voastra...
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

Avatar utilizator
Sorin Ionescu
Mesaje: 311
Membru din: Mar Sep 12, 2006 20:06

Mesaj de Sorin Ionescu »

@marin laurentiu

Ma tata tu impreuna cu partenerul tau (cu care ma cert pe alt topic tot pe tema asta) joci cumva in concursul asta de tii mortis sa nu ma primeasca pe mine domnul Cornel Serbu..???
Daca joci,mi-ar place teribil sa pici in stanga sau in dreapta mea iar in cealalta parte chiar domnul Cornel ca sa fiu sigur ca nu incepeti iar cu faze de genu: A pescuit tot concursul cu 5 lansete,3 pripoane,si a dat toata noaptea cu sonarul...
Mi-ar face o terbila placere sa iti fac o demonstratie de forta majora cu bile,asa cum v-am mai facut-o si la Hobaia unde nu ati inteles nimic...primele doua zile ati mers perfect dupa care v-ati stricat total si tot pestele vostru a ajuns in fata mea-dreapta voastra si in fata standului 57 domnul Buhac Costica..!! Singurul motiv pentru care ati prins voi peste la inceput a fost locul foarte bun pe care ati picat si unde ati gasit tot pestele in fata(acel loc putea sa castige lejer concursul..!!! Ti-o poate confirma oricine il cunoaste)
Campion National 2011

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

copii, stati linistiti, asta-i un concurs PRIETENESC unde nu cred ca vor avea loc intamplari de genul asta...ne vedem pe balta !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Sorin Ionescu
Mesaje: 311
Membru din: Mar Sep 12, 2006 20:06

Mesaj de Sorin Ionescu »

Mersii domnule Cornel..!!!
Ma bucura faptul ca ati reusit sa faceti si anul acesta un astfel de concurs..!!!
Campion National 2011

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

sunnt
tati in primul rand nu a zis nimeni ca ai dat tot concursul cu 5 scule ci numai in ultimile doua nopti,iar in al doilea rand in ultimile doua zile pe locul nostru au intrat numai pesti mari datorita strategiei pe care am abordato si nu am mai reusit sa/i dam pe mal din cauza padurii pe care o aveam in fata.daca ar fi fost numai pesti de 2-3 kg alta era situatia.eu am deschis aceasta discutie din cauza faptului ca desi 70%din pesti ia/i prins pe porumb si tu pe alt topic ai spus ca ia/i prins pe bile si pt faptul ca desi nu erai in lupta cu mine pe final,mi/ai facut tara de trei ori la un peste de 2,5 kg.cu acesta ocazie imi cer scuze fata de dl cornel pt aceasta discutie pe un topic destinat altui subiect .dar poate asa mai curatam concursurile sau poate ai dam pe brazda pe cei care incalca voit regulamentele.

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

[quote="sunny"]@marin laurentiu

Ma tata tu impreuna cu partenerul tau (cu care ma cert pe alt topic tot pe tema asta) joci cumva in concursul asta de tii mortis sa nu ma primeasca pe mine domnul Cornel Serbu..???


"MA TATI" vezi ca eu sunt partenerul lui GEORGE...

Avatar utilizator
Sorin Ionescu
Mesaje: 311
Membru din: Mar Sep 12, 2006 20:06

Mesaj de Sorin Ionescu »

Gata fratilor....Mie mi-a ajuns cu cearta si nu-i vad nici rostul..!!
Hai sa o lasam asa cum a cazut ca nu ajungem la nici un compromis altfel.
Ne vedem pe palta..bem o bere rece..si mai vorbim....!!!
Pana atunci mai Fir intins..!!!
Campion National 2011

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”