CAMPIONATUL MONDIAL 2008- SERBIA

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Mesaj de gabisandu »

Felicitari baietilor, este bun si argintul. Cati se pot lauda ca tara lor este vicecampioana?

Avatar utilizator
coco carpdiscount
Mesaje: 513
Membru din: Vin Iun 03, 2005 23:14
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de coco carpdiscount »

Bravo baesii !!!!!!!!!!
Nu cred ca e rau argintul mondial.

HAI ROMANIA !!!!!
Nu bei, nu prinzi !!
Porcul tot porc ramane :) !

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Am urmarit cu sufletul la gura desfasurarea concursului si i-mi pare sincer rau de pierderea locului 1 pe natiuni dar,si in aceeasi masura pierderea locului 1 la individual .
DE DATA ASTA DUMNEZEU NU A VRUT SA FIE ,,ROMAN''
CAPUL SUS ,ESTE UN REZULTAT REMARCABIL AVAND IN VEDERE CALITATEA PISTEI SI NUMARUL MARE DE NATIUNI PARTICIPANTE CAT SI PROFESIONALISMUL PESCARILOR .
FELICITARI ,FELICITARI ,FELICITARI ....................SI LA ANUL .......AURUL LA NOI .



CEA MAI MARE REALIZARE A DIAVOLULUI A FOST ACEEA CA A FACUT LUMEA SA CREADA CA NU EXISTA .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
vali dumitru
Mesaje: 908
Membru din: Vin Apr 06, 2007 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de vali dumitru »

Bravo baieti !!! Locul 2 in lume este un rezultat extraordinar.Va-steptam in tara cu mare bucurie. La anul orice echipa s-ar califica sunt sigur ca o sa aduca aurul in tara, avand in vedere experienta voastra , trebuie sa fiti alaturi de acea echipa.
Valentin Dumitru

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

Felicitari pentru rezultat...locul 2 la o intrecere pe natiuni, cum este acest CAMPIONAT MONDIAL este un lucru MARE...o realizare importanta pentru voi, cei care ati facut parte din ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI, dar si pentru noi pescarii romani de crap care avem sansa sa pescuim alaturi de voi in concursuri...stiu... simt ca sunteti dezamagiti ca ati scapat aurul...aveti acest drept, imi pare nespus de rau pentru asta...din pacate nu a fost sa fie ...sa puneti in colectia de medalii, singura care va mai lipsea...care "NE" mai lipsea (pentru ca ar fi fost reprezentativa pentru romani), medalia de aur.
Poate pentru voi e tragic (ca nu ati reusit locul I)... dar pentru noi, este o onoare ca ati reusit acest rezultat
VICECAMPIOANA MONDIALA pentru a doua oara.

Romania a avut din nou aeeasi echipa valoroasa dar la capitolul noroc, bulan etc...avem probleme..asa suntem noi romanii blestemati sa avem pe linga adversarii directi din competitii inca un adversar SANSA, care ne este potrivnica cateodata...de cele mai multe ori in situatii extrem de importante.

Felicitari inca odata si inca odata, de o mie, un milion de ori, FELICITARI pentru acest nou rezultat

Romania in pescuitul la crap a avut din nou un cuvant greu de spus.Si va mai avea in continuare.
Ultima oară modificat Lun Oct 01, 2007 14:13 de către Gabi Tomulescu, modificat 1 dată în total.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

Felicitari :!: :!: :!: Indiferent de situatie voi sunteti campionii nostri.Inca odata sincere felicitari.
Dan N.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Bravo baietzi! Felicitari si suntem mandrii de voi suntetzi cei mai buni.


Radu Badica

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

Felicitari tuturor membrilor echipei Romaniei!

Este clar ca pt. AUR a lipsit doar norocul. :cry:

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

Bravo baieti. Este bine si asa si este bine ca avem stabilitate in varf de la an la an.Felicitari inca o data!

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de Andrei I »

Am spus ca vreau sa strig ROMANIAAAA>>>ROMANIAAAA..OLEE>>>OLEEEE OLEEEEE!!!!!!....SI mi-ati dat motive sa o fac...........

FELICITARI!!!!!!!!!!!!!!!
Milionar excentric

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”