FANTANELE DOLJ

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
LEON_BAIT
Mesaje: 22
Membru din: Lun Feb 06, 2012 23:56

Re: FANTANELE DOLJ

Mesaj de LEON_BAIT »

LEON_BAIT scrie:firarardracului bambino
listo este inchiso.sau ocupat locorile se diminito premile ceva mai suso.de ajunso bambino

LEON_BAIT
Mesaje: 22
Membru din: Lun Feb 06, 2012 23:56

Re: FANTANELE DOLJ

Mesaj de LEON_BAIT »

01-02 nov Asocione DAMILA MACIUCA org concorso de spining la ceasto balta 250 £ se achito pe balto

LEON_BAIT
Mesaje: 22
Membru din: Lun Feb 06, 2012 23:56

Re: FANTANELE DOLJ

Mesaj de LEON_BAIT »

Stie cineva prin zona PIATA CENTRALA pe cineva care poate ascuti niste cutite de coarba pentru copca?
Astia care ascut cutite ,topoare....... nu se baga.

Avatar utilizator
florinalin
pescar de competitie
Mesaje: 1024
Membru din: Dum Dec 09, 2012 13:21
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: FANTANELE DOLJ

Mesaj de florinalin »

nu se pot ascutii cu pila?sau piatra?...manual
A bad days fishing is better than a good day at work...

Avatar utilizator
KARINA ANA
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Aug 25, 2012 9:13

Re: FANTANELE DOLJ

Mesaj de KARINA ANA »

IN CURAND PE MARILE ECRANE .CODRUT FLORICEL VERSUS POPESCU 69.POZITIA COPILULUI @@@
Undiţa este un băţ cu o râmă la un capăt şi un bou la celălalt.

akmada
Mesaje: 10
Membru din: Joi Feb 17, 2011 2:20

Re: FANTANELE DOLJ

Mesaj de akmada »

Ceva informatii utile despre aceasta balta nu mai are nimeni? Daca a inceput sa se prinda, dak se populeaza, cat costa o zi de pescuit pt 2013, se fac abonamente, se poate planta...? ceva ce ne-ar putea interesa pe noi pescarii si clientii de pe fantanele. De ceva timp arata a fi un forum parasit, orfan, sper k nu se va intampla la fel si cu acest superb lac.

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: FANTANELE DOLJ

Mesaj de Alin Galbenu »

akmada scrie:Ceva informatii utile despre aceasta balta nu mai are nimeni? Daca a inceput sa se prinda, dak se populeaza, cat costa o zi de pescuit pt 2013, se fac abonamente, se poate planta...? ceva ce ne-ar putea interesa pe noi pescarii si clientii de pe fantanele. De ceva timp arata a fi un forum parasit, orfan, sper k nu se va intampla la fel si cu acest superb lac.
Din informatiile pe care le detin, sunt aceleasi reguli ca in 2012. Un plus pentru administratie, au refacut drumul pe balta. Mai exact, au facut un alt drum putin mai sus decat cel existent, au turnat piatra si nisip pentru o mai buna desfasurare a "traficului" pana la locul de pescuit.
Mai multe informatii la magazinul Big Fish de pe Vasile Alecsandri (la sediul DBaits) daca esti din Craiova.
Maine se va desfasura prima etapa a Turneului Olteniei la Feeder pe aceasta balta.
Imagine

akmada
Mesaje: 10
Membru din: Joi Feb 17, 2011 2:20

Re: FANTANELE DOLJ

Mesaj de akmada »

multumesc ''aleen'' pt informatii. din pacate nu sunt din craiova, dar sper sa fie postate mai multe ponturi pe acest forum ca pana la urma acesta este unul din rolurile sale..

Marius Georgescu
Mesaje: 199
Membru din: Lun Ian 17, 2011 17:59
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: FANTANELE DOLJ

Mesaj de Marius Georgescu »

akmada scrie:multumesc ''aleen'' pt informatii. din pacate nu sunt din craiova, dar sper sa fie postate mai multe ponturi pe acest forum ca pana la urma acesta este unul din rolurile sale..
Uite pont tare aici.............Am fost astazi pe Fantanele si de pe malul meu vedeam ceva ciudat.Am dat zoom si ce sa vezi? Bunul meu prieten Dan a si facuta o fotografie antologica ......cu titlul "cat de inventiv e romanul".
Fişiere ataşate
image.jpeg
image.jpeg (214.37 KiB) Vizualizat de 1219 ori
Urat mi-a fost de omul de langa mine:...." lasa-l,lasa-l,trage-l,telfu,rupe-l,da-i aer,da-i fir,........lasa-ma frate sa-l aduc eu pe mal ca de-aia platesc balta,scule,nade,.....

Avatar utilizator
Florin Vasii
Mesaje: 369
Membru din: Dum Noi 25, 2012 11:34
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FANTANELE DOLJ

Mesaj de Florin Vasii »

NU mai stie nimeni nimic de aceasta balta?
As vrea sa vin intr-un weekend acasa si sa ies la pescuit acolo... ma puteti ajuta cu ceva rapunsuri?
Cat se plateste? Care sunt conditiile? Se mai prinde peste? Pe care mal?In ce zona? Le plantam? Le aruncam?
Sunt sigur ca mai sunt oameni care asteapta aceste raspunsuri...

Multumesc anticipat!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”