Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancabesti

http://www.tancabesti.ro

Moderator: Lukyan

Scrie răspuns
dajackal
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 26, 2008 19:25

Re: Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancab

Mesaj de dajackal »

valiauto68 scrie:Oricum pescarii de pe tancabesti 1 sant de bun simt, pescari profesionisti care isi respecta vecinii de stand, nu se imbata si fac scandal, nu fac mizerie...

Poate ai vrut sa subliniezi ca locurile foarte bune vor fii mai greu de rezervat, pentru ca altfel oricand te vei duce vei gasi un loc de campare decent.

Si pana la urma nu poti sa te superi ca a scazut pretul, pentru ca indiferent de pret, "bambinari" nu vei gasi acolo.
Vali, sincer nu ma intereseaza ca a scazut pretul, eu am deja abonament platit la un pret mai bun si sunt sigur ca esti in aceeasi situatie cu mine. De acord cu afirmartia despre pescarii de pe T1, doar ca as schimba "pescarii" cu "abonatii". Nu stiu ce va fi anul asta, vom vedea.

Ionut69 - nu ma intereseaza profitul patronului de pe T1 si in nici un caz nu compar T1 cu MV2. Compar doar situatia actuala si confortul pe care il ofera cu banii pe care ii platesc. Atat. Partea aia cu inchiriaza n-spe pontoane e o afirmatie care nici macar nu merita raspuns.

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancab

Mesaj de nit_matias »

Felicitari ca ai abonament, dar oferta e VALABILA 25 DE ZILE, nu este tot anul, acum ca vi o luna si gasesti inca 5 pescari in plus nu cred ca e un deranj asa de mare.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancab

Mesaj de ionut72 »

Compar doar situatia actuala si confortul pe care il ofera cu banii pe care ii platesc.
In opinia mea e absurd sa vorbesti despre "confortul pescarului" pe Tancabesti 1 in conditii normale (adica in conditiile in care nu se inchiriaza si "locurile" dintre pontoane/standuri). Sa inteleg ca ai cumparat un abonament pe Tancabesti sperand ca balta va fi mai mult goala din cauza tarifelor mari si acum, ca au scazut tarifele pentru neabonati, gata, ai inceput sa te plangi, sau cum? Te inteleg dar deh, lectiile le invata fiecare pe propria piele/buzunar, eu unul tot spun (numai aci pe forumul asta am mai facut-o de 2-3 ori) ca abonamentul la Tancabesti (mai ales) e o prostie. Abonamentele sunt pentru cei care au timp si vor sa iasa cat mai ieftin/partida de pescuit. Te supara aglomeratia si esti abonat? Du-te, daca ai timp, lunea sau martea la pescuit si ai sa vezi ca nu-i deloc aglomerat. Altfel, oricum, tarife mari sau mai mici, a 2-a jumatate a saptamanii e ocupata (in marea majoritate a sezonului) cu concursuri (anul trecut, daca nu ma insel, au fost 23-24 de concursuri).
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancab

Mesaj de nit_matias »

ionut72 scrie:
nit_matias scrie:Felicitari ca ai abonament, dar oferta e VALABILA 25 DE ZILE, nu este tot anul, acum ca vi o luna si gasesti inca 5 pescari in plus nu cred ca e un deranj asa de mare.

:shock: :shock:

De unde ai scos-o p'asta? Esti amabil sa ne lamuresti?
fi mai explicit
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

dajackal
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 26, 2008 19:25

Re: Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancab

Mesaj de dajackal »

Oferta de 12h pare valabila tot timpul anului.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancab

Mesaj de popescu59 »

Asa este oferta de 12 ore este valabila tot anul dar stim cu totii ca 12 ore pe Tincabesti s-ar putea sa nu vezi o trasatura , poate ca vor fi pescari care de dragul de a se lauda ca merg la pescuit pe Tincabesti sa vina 12 ore dar cu siguranta se vor lamurii foarte repede ca pe Tincabesti o partida reusita nu poate fi mai putin de cel putin 24 de ore . Si exclus cei care sunt abonati la mamaliga nu vor calca niciodata pe Tincabesti .Asa ca nu va agitati e loc destul pentru toti pescarii , chiar daca se ocupa toate cele 34 de locuri intr-o zi ,distantele dintre standurile de pescuit sunt ok pentru toti .

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancab

Mesaj de nit_matias »

Hai sa fim seriosi ca abonatii o sa aibe intodeauna avantaj in fata celor care vin sa plateasca, sa fim seriosi. Nu am inteles ca o sa fie tot anul, poate am gresit, foarte bine ca e tot anul ca poate asa o sa reusim sa rezervam si noi un loc acolo.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancab

Mesaj de ionut72 »

Hai sa fim seriosi ca abonatii o sa aibe intodeauna avantaj in fata celor care vin sa plateasca, sa fim seriosi
Poti sa detaliezi despre ce avantaje e vorba? Si daca vorbesti din proprie experienta?
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancab

Mesaj de Lukyan »

Am citit cu atentie toate mesajele domniilor voastre si pe multi va inteleg, iar cei care ma fac sa zambesc le multumesc oricum.

Asa cum am raspuns azi unui mail (pentru @Alex) de pe acest forum va raspund si dv. :

Taxa de pescuit zilnica, incepand din 16 Aprilie 2013 ramane astfel pentru tot anul 2013, atat pentru Lacul Tancabesti 2 cat si pentru Lacul Tancabesti 1 .

Taxa pescuit T1 : http://tancabesti.ro/index.php/taxe-pes ... cabesti-1/

Taxa pescuit T2 : http://tancabesti.ro/index.php/taxe-pes ... cabesti-2/

Pret Promotie Abonamente T1+T2 pana pe 15 Aprilie 2013 : http://tancabesti.ro/index.php/taxe-abonamente-2013/

Deci : Taxa de pescuit pentru 12 ore este valabila pentru tot anul ( Fie T1 fie T2)

Taxa de pescuit pentru 24 ore se intelege pretul de 12 ore x 2 = 24 ore si este valabila pentru tot anul ( Fie T1 fie T2)

Pretul pentru abonament T1+T2 are valabila promotia pana pe 15 Aprilie 2013.

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Promotie la Abonamente si la Taxe pe anul 2013 la Tancab

Mesaj de Lukyan »

dajackal scrie:Nu mi se pare ok pentru abonatii actuali ai baltii care practic vor avea parte de mult mai multa aglomeratie. Practic acest lucru era unul din punctele forte ale baltii care e acum inlaturat pt profit. Mai mult ca sigur e ultimul an in care pastrez abonamentul.
@dajakal,

punctul meu de vedere il stii prea bine, te-am respectat intotdeauna ca om si ca pescar ce stiu ca esti si nu e pb mea ce ai tu cu Tancabestiul.

Insa stim amandoi ca nu mai ai de ani de zile abonament, dar asta iar nu este treaba mea cum nu este nici a ta sa spui ca ai.

Sanatate.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TANCABESTI”