GETZEM rullz!!!

Cum prindem crapi? Prin ce metode, ce tactici, ce tehnici de pescuit folosim?

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de DumiD »

Vladut Mateianu scrie:Este prosteala pe fata !
Nici textul macar nu a fost prins de catre un pescar, se vede de la o posta...
Iar in poze sunt stiuci...iar ei scriu ca au prins rosioare, carasi si crapi... :oops: :oops:
exact ce ziceam si eu.....cum ma-sa a prins ala 50 de carasi, 8 crapi si 20 de rosioare cand el are in maini 2 platici si in fata lui frumos aranjate direct din setca 15 platici, 1 stiuca, 3 marlite si un avat. mai grav e ca unii chiar sunt asa de naivi, ca sa nu zic prosti, si comanda excrementul sa-l testeze.......pai ce sa testati dragi pescari, intrati pe site-ul excrocilor sa vedeti ca nu fac diferenta intre stiuca, platica si caras, da-o'n carasu' meu de treaba, cat de prost trebuie sa fi sa-ti dai banii pe asa ceva??? treziti-va naivilor care ati cumparat sau vroiati sa o faceti, cineva isi bate joc de voi pe banii vostri!!!

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de DumiD »

serbanionut scrie:Initial cand m-am uitat pe site-ul dedicat acestui produs mi s-a parut ca si siteurile acelea in care ti se spune ai castigat 1 mil de euro numai ca trebuie sa cumperi ceva ca sa intri in posesia premiului.
Dar dupa aceea mi-am adus aminte ca a fost cand am dat in jur de 1 mil pe niste bile cu care nu imi aduc aminte sa fi prins ceva si au ajuns pe fundul lacului fara nici un rezultat si aici se promite ca primesti banii inapoi daca nu esti multumit...desi am unele indoeli.
Asa ca am comandat si urmeaza sa il testez si revin cu impresii o sa pescuiesc cu bile o lanseta cu acest produs o lanseta fara. Bilele m-am gandit sa le dipuiesc in el, acelasi plumb aceeasi montura etc. Si inca 2 lansete una cu produsul in momitor una fara acelasi groundbait.
Sunt curios sa vad ce o sa iasa! :?
iti zic eu ce o sa iasa.... o zapada galbena numa buna de mancat de gusteri ca tine. felicitari, ai facut niste excroci mai bogati cu 7-8 lei si mi-ai confirmat teoria personala cum ca poporul roman e plin de oameni naivi care se roaga de tine sa-i fraieresti. considera-te fraierit!

atb333atb
Mesaje: 208
Membru din: Lun Noi 12, 2012 19:05
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de atb333atb »

Boilies pentru oblete avem?
Sau poate cu hormoni umani ultra-activati! Atrag si rechinii din atlantic care sar peste Carpati direct in calig!
Flaviu Zapartan. Virusat recent de pescuit.

Avatar utilizator
vasea
Mesaje: 385
Membru din: Mie Mai 12, 2010 9:24
Puncte: 0
Localitate: Iași

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de vasea »

prin natura meseriei am experienta in descoperirea escrocilor si falsificatorilor, am vizitat site-ul acestui produs si cred ca este foarte subtire, cine trece peste capturile fabuloase si citeste atent textele chipurile scrise de pescari observa ca acestia nu folosesc limbajul uzual pescarilor, deasemeni lipsesc detalii privind continutul produsului( decat foarte vagi,) testari, producator , pescari de renume care il recomanda etc.
parerea mea personala este ca o escrocherie facuta sa dureze putin pe net in vederea obtinerii unui profit mic dar rapid.

atb333atb
Mesaje: 208
Membru din: Lun Noi 12, 2012 19:05
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de atb333atb »

profit mare si rapid! dar nu de durata
Flaviu Zapartan. Virusat recent de pescuit.

lucifier1986
Mesaje: 272
Membru din: Dum Mar 14, 2010 17:30
Puncte: 0
Localitate: arad

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de lucifier1986 »

eugen dragnea scrie:
lucifier1986 scrie:apropo,care producator ofera de exemplu monstre gratuite de boilies>?cam 2 sau 4 kg,nu 100g....
Orice producator de orice (care nu este tepar :!: ) ofera mostre gratuite din ceea ce produce pentru a intra pe piata,cat despre boillies,cam toti producatorii la inceput fac cel putin 200-300 kg moka pentru test,sponsorizari,reclama...deci cand imi trimiti mostra gratuita "comerciantule"?!
PS: Ma deranjeaza faptul ca iei drept fraieri cititorii acestui forum,deci pe romaneste :mars in PLM :!: :oops:
eu n-am nicio legatura cu comerciantul acestei solutii,habar n-am cine e ,de unde e...nu fac reclama nimanui,doar am scris ceva despre ce am folosit asa cum au scris si majoritatea userilor forumului.daca mie mi-ai scris ,,dute-n plm",du-te tu-n MM!!sau poate am interpretat eu gresit.

serbanionut
Mesaje: 582
Membru din: Mie Feb 08, 2012 22:41
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de serbanionut »

Am observat ca daca doar te dai cu parerea risti sa fi facut in fel si chip de altii. In fine mai bine ma retrag din aceasta discutie, nu cred ca merita osteneala!

Ahotnic
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Sep 03, 2011 10:25
Puncte: 0
Localitate: Timișoara

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de Ahotnic »

cu ce e diferit acest produs fata de multi producatori de bile de la noi? :))

sau vice versa

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de DumiD »

Ahotnic scrie:cu ce e diferit acest produs fata de multi producatori de bile de la noi? :))

sau vice versa
Nu vinde nici un producator de la noi produsul minune care-ti aduce 60 de pesti in 2 ore. plus de asta citeste cum l-au inventat, mergea un "chimist" cu fiola de hormoni amestecati cu fecale in torpedou la masina si la un picnic l-a intrebat nevasta-sa "da ce-i asta dragule?" si ala cica: "e ca.cat draga,hai sa-l returnam in natura!" si cand l-au aruncat in paraul care trecea pe langa locul de picnic au venit toti pestii de pe o raza de 400 de mile si stateau ca prostii acolo ca mirosea prea frumos, o luasera razna. o poveste mai frumoasa nici Petre Ispirescu nu ar fi spus. Imi place si poza cu marlite si platici a "pescarului" care a prins 50 de carasi si 8 crapi. da unde-s carasii si crapii?

Avatar utilizator
KARINA ANA
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Aug 25, 2012 9:13

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de KARINA ANA »

CEA MAI FRUMI POVESTE :lol: :lol: :lol:
Undiţa este un băţ cu o râmă la un capăt şi un bou la celălalt.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap”